Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
    Abstrahujac od osoby ktora oceniasz - rozumiem ze wlasciciel restauraji to kulinarna prostytutka, dyrektor teatru to kulturalna prostytutka, a prezes telewizji to medialna prostututka? Oczywiscie cala wymieniona trojka to typy bez zasad bo zarabiaja pieniadze?
    Jakby Krzysiu był właścicielem restauracji to w poniedziałek by mówił, że kotlety z kurczaka są złe, a we wtorek, że dobre. Tylko, że Stanowski nie serwuje ludziom żarcia. Podaje na talerzu komentarz i opinię na dany temat, a co gorsze ma realny wpływ na decyzje w polskiej piłce, vide zatrudnienie przez PZPN jego bliskiego przyjaciela, do pracy z młodzieżą - Czesia M.
    Z jednej strony prowadzi krucjatę przeciwko Smudzie o korupcję W Zagłębiu Lubin, a z drugiej milczy na temat Matusiaka.
    Z jednej strony wyśmiewa piłkarzy, mówiąc, że jeżeli grają źle to pisze o nich źle, a jak dobrze to ich chwali. Z drugiej wyszydza kibiców Legii, że w styczniu Pazdan sio, a w maju lament, że Pazdana nie ma w składzie.
    Z jednej strony atakuje producentów energetyków, z drugiej pokazuje sę z Grosickim na premierze turbocośtam.
    Z jednej strony organizuje akcje charytatywne, z drugiej wyszydza chłopaka z zezem, wychowanego w cieniu wojny.
    Z jednej strony krucjata "kadra PZPN" bo gra Cionek, a nagle zmiana stanowiska i już "kadra Polski" choć gra Cionek.
    Jak Legii "pomogą" sędziowie to pajacuje, atakuje, wierzga, analizuje, wszędzie go pełno, jak w drugą stronę to buzia w ciup.
    Jak jakiś dziennikarz popełni gafę i coś palnie to jak wyżej, pierwszy do szydery, jak napisał, że Rusowi zaatakowali Polaków w 1943 (sic!)to cicho sza, i szybka edycja na 39.
    Typowy człowiek chorągiewka i hipokryta, jak zawieje tak napisze. Atakowanie kibiców Legii za przekleństwa na stadionie, samemu pisząc publicznie wulgarnie bo "oddaje lepiej emocje". Aktualnie prowadzi krucjatę jak to w Polsce źle bo wyzwiska, i że pora coś z tym zrobić, bo to tylko u nas. Krzychu za odsłony i słuchaczy zrobi wszystko, bądź celowo przemilczy jakiś temat, tak jak z Peszką, dziwne, że nikt nie napisał, że ten pajac walił wódę kilka godzin po meczu nie? Reprezentant Polski, taaaki temat i cisza. Pisałem, z punktu widzenia ekonomicznego normalka, po to się pracuje żeby zarabiać. Ja tam cenię ludzi co z gęby cholewy w robocie nie robią, żeby zarobić więcej.

Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
    A propos weszlo, ktore od czasu do czasu sobie czytuje - mysle ze zarzucanie im, ze licza sie dla nich tylko odslony nie jest do konca zgodne z prawda, dlatego ze akurat clickbaitow to u nich nie uswiadczysz, czego nie mozna powiedziec o wielu portalach sportowych.
    Nie wcale

50% rzeczy o Legii to na weszło typowe clickabjty nastawione na grilowanie Legii, bo to gawiedź najchętniej kupi.
    Ostatnio edytowany przez boss_corleone; 3739.
    Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
      Jakby Krzysiu...
      Jak na osobę, która go nie poważa, to bardzo dokładnie, skrupulatnie i przez długi czas śledzisz jego publicystykę i działalność (i być może, niechcący, przy okazji pomagasz rozwijać biznes).
      Taki „hejter” to skarb
      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Argument kompletnie z dupy. Rozumiem, że jak ktoś ma prawicowe poglądy to broń boże nie powinien mieć wiedzy co się dzieje na lewicy, a jak ktoś kibicuje w Legii powinien mieć wyjebane na transfery Lecha
        Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Krzychu za odsłony i słuchaczy zrobi wszystko, bądź celowo przemilczy jakiś temat, tak jak z Peszką, dziwne, że nikt nie napisał, że ten pajac walił wódę kilka godzin po meczu nie?
          pomijajac czesc zarzutow (czesc slusznych, czesc moim zdaniem mocno naciaganych) to przeciez weszlo puscilo na zywo rozmowe z pijanym Peszko (osobna kwestia, ze moim zdaniem to mega krzywa akcja).

jak ktoś ma prawicowe poglądy to broń boże nie powinien mieć wiedzy co się dzieje na lewicy
          przy rzetelnosci mediow w obecnych czasach sledzenie obu stron jest niestety konieczne...

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
            Jak na osobę, która go nie poważa, to bardzo dokładnie, skrupulatnie i przez długi czas śledzisz jego publicystykę i działalność (i być może, niechcący, przy okazji pomagasz rozwijać biznes).
            Taki „hejter” to skarb
            Mam Twittera, przyznaję bez bicia. Nie powiem kogo jeszcze skrupulatnie śledzę.
            Aczkolwiek bardziej ciekawią mnie komentarze i nastroje społeczne.
            Zamieszczone przez beka Zobacz posta
            pomijajac czesc zarzutow (czesc slusznych, czesc moim zdaniem mocno naciaganych) to przeciez weszlo puscilo na zywo rozmowe z pijanym Peszko (osobna kwestia, ze moim zdaniem to mega krzywa akcja).
            Niech będą naciągane. Za samą akcję z Zawiszą Bydgoszcz, gdzie rechotał i piał z radości, jak to super się stało, że na koniec swojej działalności, Osuch na złość fanatykom spuścił klub w odmęty V ligi, 3 mu w 4 i tyle.
            A co do Peszki to abstrahując, czy akcja krzywa czy nie, jest gdzieś link do wersji papierowej? Jak taki Duda zapytał jakieś cycki, czy zna się na piłce to ho ho co tam się działo, a tu etatowy reprezentant kadry neabany po kompromitującej porażce i nic.
            Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Moze przeczytaj sobie czasem wypowiedzi kibicow po meczach - jak wygrana to brawo, super, jak przegrana to pedaly i won... Pilka nozna to akurat taki sport, gdzie jednego dnia jestes bozyszczem a kolejnego jestes gnojony. S.P Pawel Zarzeczny (nie wiem czy powazasz, czy nie) mowil czesto swoim podopiecznym - jednego dnia pochwal, drugiego skrytykuj. Nie wiem na ile felietonowe dziennikarstwo mozna nazwac prostutucja, ja ogolnie proponowalbym unikanie tego typu okreslen, bo to jest po prostu glupie. Pilkarze - prostytutki, dziennikarze - prostytutki... tylko ciekawe dlaczego chodzisz na mecze i czytasz Stanowskiego czy innego Kowalskiego...

Ps> To co wkleiles to clicbait??? nie rozsmieszaj mnie. Proponuje wejsc na sport.pl albo inny sportowy serwis na duzych portalach. Grillowanie Legii? W tym sezonie na tej forumce dolewano podpalki znacznie wiecej razy niz to robilo „takie to weszlo”...

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
                Argument kompletnie z dupy. Rozumiem, że jak ktoś ma prawicowe poglądy to broń boże nie powinien mieć wiedzy co się dzieje na lewicy, a jak ktoś kibicuje w Legii powinien mieć wyjebane na transfery Lecha
                Czym innym jest wiedza o kolejnych podziałach na lewicy, a czym innym umiejetność rzucenia z rękawa 10 przykładami niekonsekwencji lub wolt w publicystyce Urbana, okraszonymi zdjęciem artykułu sprzed półtora miesiąca. Uważam Urbana za dziwkę to nie czytam co on uważa o tym czy owym i nie zbieram jego kretynizmów.

Ale dobra, już nie rozmywam.
                Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Tak jest, grunt to czytać tylko to, co zgodne z naszym przekonaniem Nic tak nie poszerza horyzontów.
                  Przepraszam też, że mam doskonałą pamięć.

Moze przeczytaj sobie czasem wypowiedzi kibicow po meczach - jak wygrana to brawo, super, jak przegrana to pedaly i won... Pilka nozna to akurat taki sport, gdzie jednego dnia jestes bozyszczem a kolejnego jestes gnojony. S.P Pawel Zarzeczny (nie wiem czy powazasz, czy nie) mowil czesto swoim podopiecznym - jednego dnia pochwal, drugiego skrytykuj. Nie wiem na ile felietonowe dziennikarstwo mozna nazwac prostutucja, ja ogolnie proponowalbym unikanie tego typu okreslen, bo to jest po prostu glupie. Pilkarze - prostytutki, dziennikarze - prostytutki... tylko ciekawe dlaczego chodzisz na mecze i czytasz Stanowskiego czy innego Kowalskiego....
                  No ale co Ty mi tłumaczysz oczywistości? To Stanowski ciągle o tym powtarza (słusznie), tylko jak jest okazja to zaprzecza sam sobie, tak jak to miało miejsce przed meczem z Lechem, gdzie śmiał się z kibiców, że w lamentują, że Pazdana w składzie nie ma (jest w formie), a jeszcze niedawno chcieli żeby odszedł z Legii (bo był bez formy.)
                  To co wkleiles to clicbait??? Nie rozsmieszaj mnie .
                  Nie *****, rzetelne dziennikarstwo. Legia nie zdobyła mistrzostwa bo powiozła Lecha 2:0 na ich stadionie, tylko dlatego, że Pyry wbiegł na murawę.
                  Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Oświeć mnie, komu w takim razie kibicuje Stanowski w Ekstraklasie, jak nie Legii?

Komentarz

• Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
                      Oświeć mnie, komu w takim razie kibicuje Stanowski w Ekstraklasie, jak nie Legii?
                      Nikomu. Pytanie czy to taka poza stworzona na potrzeby jego wizerunku czy całkowicie się "odkochał".
                      Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
                        Tak jest, grunt to czytać tylko to, co zgodne z naszym przekonaniem Nic tak nie poszerza horyzontów.
                        Przepraszam też, że mam doskonałą pamięć.

No ale co Ty mi tłumaczysz oczywistości? To Stanowski ciągle o tym powtarza (słusznie), tylko jak jest okazja to zaprzecza sam sobie, tak jak to miało miejsce przed meczem z Lechem, gdzie śmiał się z kibiców, że w lamentują, że Pazdana w składzie nie ma (jest w formie), a jeszcze niedawno chcieli żeby odszedł z Legii (bo był bez formy.)

Nie *****, rzetelne dziennikarstwo. Legia nie zdobyła mistrzostwa bo powiozła Lecha 2:0 na ich stadionie, tylko dlatego, że Pyry wbiegł na murawę.

A co w tym dziwnego, ze o tym napisal - troche to zabawne, pilkarz w slabszej formie jest je*any z blotem a za chwile narod wznosi mu pomnik Taka juz radosna specyfika sportu zwanego kibicowaniem
                        Jedni tlamsza to na forumce inni pisza artykuly na swoim portalu.
                        Chyba nie wiesz co to clickbait...
                        Z tego co pamietam ten artykul, to nie chodzilo tam o to, ze pilkarze Legii nie zdobyli tego miatrzostwa w sportowej walce, tylko o to, ze kibice Lecha wbiegajac na murawe uniemozliwili jakiekolwiek inne rozstrzygniecie ktore orzeciez teoretycznie bylo mozliwe. Moze trzeba wczytc sie w artykul a nie zerknac tylko na tytul i na tej podstawie ferowac wyroki.

Komentarz

Czym innym jest wiedza o kolejnych podziałach na lewicy, a czym innym umiejetność rzucenia z rękawa 10 przykładami niekonsekwencji lub wolt w publicystyce Urbana, okraszonymi zdjęciem artykułu sprzed półtora miesiąca. Uważam Urbana za dziwkę to nie czytam co on uważa o tym czy owym i nie zbieram jego kretynizmów.

Im więcej razy czytam, tym coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że nie masz racji i brniesz w zaparte.
                          Sytuacja pierwsza:
                          - Damian Damianowski to ****
                          - Dlaczego tak twierdzisz?
                          - Nie wiem bo go nie czytam
                          Sytuacja druga:
                          - Damian Damianowski to ****
                          - Dlaczego tak twierdzisz?
                          - Ponieważ napisał to to i to, a w 2017 to i to.
                          Który rozmówca był przygotowany do dyskusji, a który bezmyślnie powtarza zasłyszane opinie?

Merytorycznie bądź nie, ale próbowałem poprzeć swoją pierwszą wypowiedź o Panu Stanowskim konkretnymi argumentami. W jaki sposób miałem to zrobić jeżeli nie opisując jego twórczość? A jakby sie okazało, że tej twórczości nie śledzę, to co dawałoby mi prawo do wydania takiego osądu? Wychodzi na to, że w Twoim mniemaniu lepiej coś chlapnąć, nie mogąc spróbować podeprzeć tego w żaden sposób. Chciałbym kiedyś obejrzeć w telewizji debatę dwóch polityków, stosujących zaproponowaną przez Ciebie retorykę. Wyprzedzając; czytam też wielu innych gamoni, właśnie po to żeby móc sobie wyrobić osobiście zdanie na ich temat, i móc brać udział w dyskusji.

@Peace, proszę Cię, naprawdę jego działalność sugeruje, że jest kibicem Legii? Bo mnie właśnie najbardziej irytuje jak jątrzy i podpuszcza, co oczywiście z biznesowego punktu widzenia ma sens. Najwięcej komentarzy, a co za tym idzie ruchu na stronie, generuje mu Legia, najlepiej grillowana, na sto różnych sposobów.
                          Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

Mhhh ja rozumiem, że jesteś konserwatystą, ale uwierz mi, że pod koniec 2 dekady XXI wieku zdobycie informacji z dziedziny która Cię interesuje nie musi oznaczać kwerendy w archiwum, czy tam w bibliotece.
                            Porównanie Urbana ze Stanowskim jest kompletnie z dupy, bo Urban od 15 lat ma ***** do powiedzenia, a Stano od ładnych kilku lat kreuje się na osobę opiniotwórczą i wpływową (co w jakimś tam stopniu - szczególnie w pierwszym przypadku, jest prawdziwe)

Komorowskiego, czy tam Tuska też 10 przykładów nie podasz ?

Zaś co do samego warsztatu Stanowskiego/portalu weszło to ten jest niewątpliwie wysoki, jest tylko jedno ale...kluczem do sukcesu Weszło było jebanie wszystkiego i wszystkich.
                            W dobie dziennikarstwa które w jakimś sensie zmuszone było do lizania po dupie piłkarzy/działaczy itp. to był wielki wyłom.
                            Tylko, że z ciekawego projektu - powstałego jeszcze za czasów Laty (co podkreślam, bo wtedy jebanie PZPN było mhhh politycznie poprawne), powstał jakiś potworek, który za pomocą najprostszych manipulacji, był przez wiele lat tubą propagandową projektu Bońka (zresztą nieprzypadkowo, bo są oni z jednych pieniędzy )
                            Problemem nie jest hipokryzja - walka z korupcją, a w tle Michniewicz, czy tam przypierdalanie się do trybu życia kopaczy z Kowalczykiem jako twarzą kampanii.
                            Realnym problemem który rzutuje zarówno na dziennikarstwo (mam to w sumie w dupie), jak i przede wszystkim na układ sił w polskiej piłce jest to, że masa różnych tematów była robiona na zlecenie - co do tej pory w dziennikarstwie sportowym miało marginalne znaczenie.
                            W efekcie mamy dziś środowisko dziennikarskie z Krzysztofem na czele mistrzowskie
                            - w lizaniu się po fiutach
                            - zamiataniu tematów pod dywan
                            - napierdalaniu w kiboli jako zła całej piłki
                            - wskazywania płotek jako kozłów ofiarnych
                            Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
                              Problemem nie jest hipokryzja - walka z korupcją, a w tle Michniewicz, czy tam przypierdalanie się do trybu życia kopaczy z Kowalczykiem jako twarzą kampanii.
                              Realnym problemem który rzutuje zarówno na dziennikarstwo (mam to w sumie w dupie), jak i przede wszystkim na układ sił w polskiej piłce jest to, że masa różnych tematów była robiona na zlecenie - co do tej pory w dziennikarstwie sportowym miało marginalne znaczenie.
                              LoL - serio? Uważasz, że wcześniej tylko mała część artykułów była pisana na zlecenie? Jak cała liga była ustawiona to dziennikarze o tym nie wiedzieli? Sorry, ale IMO takie zjawisko było, jest i będzie i to wcale nie marginalne.

Komentarz

• Polska reprezentacja według mnie ze wszystkich 32 drużyn na mundialu wypadła najgorzej. Przecież z taką formą to byśmy przegrali nawet z Iranem.
                                __________________________________________________ __________
                                fortuna

Komentarz

Pracuję...
                                X