Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• A o Jaroszyńskim pierwszy ja tu wspomniałem Z ostatnich 12 meczy wystąpił w 6 z czego w 5 w pierwszym składzie. Jak utrzyma taką częstotliwośc to pewnie ma duże szanse na Rosję zwłaszcza, że pozycja obsadzona bardziej poprzez łatanie. Slabość polskich skrzydeł może spowodować powrót Rybusa na pozycję nominatywną.

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
      Mógłby odrodzić się Waldek Sobota i narobić wiatru na skrzydle na ostatnie 10 min. Tym bardziej, że biedę mamy na tej pozycji.
      Odrodzić? Gra w każdym meczu, coś tam strzela raz na jakiś czas, na pewno lepszy od Wszołka.
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Przecieki koszulek w jakich mają grać nasi w Rosji >>>
        The Poland 2018 World Cup home and away kits feature smart looks based on the Nike Vapor Aeroswift template.

Nie wiem po co takie mocne odcięcie tego gradientu od czystego koloru, chyba ładniej by wyglądało, jakby to schludnie wycieniowali (?)

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
          Mógłby odrodzić się Waldek Sobota i narobić wiatru na skrzydle na ostatnie 10 min. Tym bardziej, że biedę mamy na tej pozycji.
          Powołanie dostanie Frankowski z Jagiellonii, równie przebojowy, pewne jest już powołanie dla Romanczuka.
          04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Jak to jest, że teoretycznie słabsza reprezentacja Ukrainy nawet się nim nie zainteresowała a my go od razu po przyznaniu obywatelstwa powołujemy? Myślałem, że już takich numerów nie będzie ale jak widać za trendem sprowadzania tutaj tysięcy Ukraińców idzie i kadra piłkarska...
            Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
              Jak to jest, że teoretycznie słabsza reprezentacja Ukrainy nawet się nim nie zainteresowała a my go od razu po przyznaniu obywatelstwa powołujemy? Myślałem, że już takich numerów nie będzie ale jak widać za trendem sprowadzania tutaj tysięcy Ukraińców idzie i kadra piłkarska...
              + tyle gadania o "żołnierzach Nawałki", stabilizacji kadry, a tutaj na trzy miesiące przed mistrzostwami, Faken wyskakuje z Ukraińcem, który zresztą wirtuozem nie jest.
              #teamMioduski

Komentarz

• Ten banderowiec już pewny w "Kadrze" ??
                "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
                  + tyle gadania o "żołnierzach Nawałki", stabilizacji kadry, a tutaj na trzy miesiące przed mistrzostwami, Faken wyskakuje z Ukraińcem, który zresztą wirtuozem nie jest.
                  Jagiellonia żyje z transferów. Mecze towarzyskie to można mu podbić wartość a wiadomo, że za Krychowiak i Mączyńskiego nie wskoczy. W tym środowisku krzywdy sobie nie robią a o przysługach długo pamiętają

Komentarz

• Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
                    Ten banderowiec już pewny w "Kadrze" ??
                    Nie przesadzasz ?

A co do powołań to bardziej niż Romańczukiem martwiłbym się tym, że ponoć kolejną szansę dostanie Peszko z Jędzą....
                    Ostatnio edytowany przez Benek; 52715.
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez robinfromeast Zobacz posta
                      Jagiellonia żyje z transferów. Mecze towarzyskie to można mu podbić wartość a wiadomo, że za Krychowiak i Mączyńskiego nie wskoczy. W tym środowisku krzywdy sobie nie robią a o przysługach długo pamiętają
                      Brawo.
                      "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                      „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Glik po mundialu ponoć kończy karierę w reprezentacji.

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                          Nie przesadzasz ?

A co do powołań to bardziej niż Romańczukiem martwiłbym się tym, że ponoć kolejną szansę dostanie Peszko z Jędzą....
                          Na mistrzostwa świata pojedziemy z zawodnikiem który poważną piłkę to widział tylko w telewizji, a najlepszy przeciwnikiem z którym musiał się zmierzyć to Vadis Odijda Ofoe. Chłopak całe życie gra przeciwko Cracovii czy Piastowi, a ma jechać na MŚ. Z czym do ludzi.
                          Janusz z Południowej

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                            Nie przesadzasz ?

Że nazwałem go"banderowcem"?
                            Nie wiem.Możliwe.

Natomiast pytanie pozostaje bez zmian.
                            Obecność tego typa w kadrze jest pewna?
                            "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Piszą że na 99%. Nie dość że mamy farbowanego Cionka, to teraz jeszcze Tarasa chcą powoływać. W złym kierunku to idzie, oj w złym...
                              Bo śnieg...

Komentarz

• Zamieszczone przez crespo1 Zobacz posta
                                Na mistrzostwa świata pojedziemy z zawodnikiem który poważną piłkę to widział tylko w telewizji, a najlepszy przeciwnikiem z którym musiał się zmierzyć to Vadis Odijda Ofoe. Chłopak całe życie gra przeciwko Cracovii czy Piastowi, a ma jechać na MŚ. Z czym do ludzi.
                                A to teraz są powołania na MŚ? Chłopak dostanie szansę bo od dłuższego czasu wyróżnia się w lidze a teraz można go powołać. Albo się obsra albo udowodni swoją jakość.

Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
                                Że nazwałem go"banderowcem"?
                                Nie wiem.Możliwe.

No.
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

Komentarz

Pracuję...
                                X