Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Nie rozumiem co ty tam do mnie bełkoczesz.
    Nie jestem jego adwokatem, o nie chcę wszczynać kolejnych sporów, ale może chodzi my o to , że Twój post wyglądał podobnie , jak Twoje posty po niektórych porażkach Legii Magiery. Nie wiem , czy to skojarzenie było z Twojej strony zamierzone, ale...

P.S. Przepraszam za literówki, ale alkohol, nocniak, etc.
    Ostatnio edytowany przez księciuniu; [ARG:4 UNDEFINED].
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Na stadionie w Kopenhadze widziane było duńskie dziecko płci męskiej w czerwonym t-shircie i zamieszczonej na żółtej gwieździe czerwonym "sierpomłocie".

Komentarz

• Zamieszczone przez piejo kury piejo Zobacz posta
        Na stadionie w Kopenhadze widziane było duńskie dziecko płci męskiej w czerwonym t-shircie i zamieszczonej na żółtej gwieździe czerwonym "sierpomłocie".
        No i... Myślisz, że to u nich rzecz niespotykana albo kogoś gorsząca?
        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
          Dokładnie tak, mecz to potwierdził. Dorzucę jeszcze Fabiańskiego, w zasadzie Malarz by lepiej zagrał a może nawet Cierzniak. Dlaczego Nawałka Szczęsnego nie wstawił? To nie jest tak, że Fabian był denny, zawalił jedną bramkę a nie błysnął przy pozostałych trzech, Szczęsny tej zawalonej raczej by nie zawalił a w pozostałych mógł błysnąć i ze dwie wybronić. Do tego fatalne wprowadzanie piłki do gry!
          Wczoraj gdzieś słyszałem, że Szczęsny kontuzja czy jakieś zatrucie.

Komentarz

• Zamieszczone przez tadzio Zobacz posta
            45 minut wystarczyło do skreślenia trzech lat pracy trenera
            Nie, zupełnie nie. Tutaj na forum jeszcze nie miałem okazji do przedstawienia swoich poglądów, jeśli chodzi o "kadrę Nawałki" - od dłuższego czasu uważam, że wcale nie jesteśmy taką potęgą, jak to Borek/Hajto, Włodarczyk, Pol czy inne przydupasy Bońka, starają się przed każdym meczem pompować. Potencjał mamy ogromny, ale gra wcale nie jest taka różowa. Fakenowi sprzyjała karta, ale wcale to nie jest taki wielki specjalista, a My nie jesteśmy nawet w 20-tce najlepszych drużyn na świecie, żeby tak ten balonik pompować. Taktyk z niego marny, dobór personalny szwankuje, brak odpowiedniej reakcji na wydarzenia boiskowe..

Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
            Dziwi Cie to? Normalka

Najgorszy mecz kadry Nawalki. Prędzej czy później musiał nastąpić. Lepiej że teraz na stadionie gdzie ta porażka była brana pod uwagę po losowaniu. Wyciągnąć wnioski, zapomnieć, rozwalić Kazachstan i w październiku przypieczetowac awans.

PS. Wstyd
            Dodaj jeszcze, że wrócą silniejsi, parę emotków bicepsa i może faktycznie uwierzę, że tak będzie. Tak w ogóle to Boniek won, gdzie są transfery?
            Ostatnio edytowany przez Lorenzo; [ARG:4 UNDEFINED].
            #teamMioduski

Komentarz

• Ja wiem że to nie ukochana Legia ale weźcie qrwa... najpierw Astana, potem Szerif, teraz cztery do zera... załamałem się... jprd...
              Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

• Nie bądź miętki.
                "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Znowu źle gra obrona, a tym razem mocny przeciwnik szybko ustawił mecz.
                  Niestety Legioniści w kadrze grają taki sam piach co w Legii.
                  I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                  Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Nie tylko Legioniści zagrali katastrofalny mecz ale ogólnie cała drużyna...

Komentarz

• Zamieszczone przez KRA Zobacz posta
                      Przypomnijcie proszę kiedy ostatni raz dostaliśmy taki wpierdol w meczu o punkty. Serce boli...

Edit: z Portugalią w Korei?
                      Z Białorusią 1-4 na kacu w 2001 r

Komentarz

• Zasnąłem w przerwie.
                        Jak nasze eksportowe trio zagrało ? Jest kogo pochwalić za 2 połowę ? Motoryka coraz lepsza ?
                        Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
                        Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
                        To jest Służewiec To są Nasze Termopile
                        Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
                        Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
                        Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
                        W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
                        A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Komentarz

• Przyda się piłkarzom, dziennikarzom i niektórym kibicom taki kubeł zimnej wody na głowę. A szczególnie dziennikarzom, bo powtarzanie, że mamy piątą drużynę na świecie jest śmieszne jak ten cały ranking. Mamy kilku fajnych piłkarzy, jednego wielkiego i resztę przeciętniaków, którzy w kadrze grali na 120 procent i tyle. Porównać nasz potencjał do Hiszpanów, Francuzów, Włochów, Anglików, Niemców, Belgów.. nie ma co porównywać. Piłka reprezentacyjna się na szczęście wyrównała i na boisku trzeba mieć drużynę. To mieliśmy w ostatnich nastu meczach, wczoraj nie.

I tak sytuacja nie jest zła, żeby pojechać na Mundial trzeba ograć Kazachstan i Armenię oraz zremisować u siebie z Czarnogórą.
                          "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Zamieszczone przez Mayhe(L) Zobacz posta
                            Nosz qr. Typa nie da sie słuchać. Syndrom Legii. Wina Legii. Typ który w Łodzi miał wypadek i ledwo się wywinął. Niech się odpier..li od nas.
                            Bez przesady, przyznał rację mówiąc, że powołani z Legii piłkarze są kompletnie bez formy. Nie stwierdził nigdzie, że to wina piłkarzy Legii, że Polska przegrała.
                            04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
                              I tak sytuacja nie jest zła, żeby pojechać na Mundial trzeba ograć Kazachstan i Armenię oraz zremisować u siebie z Czarnogórą.
                              W zasadzie tak, tylko, że przy tak fatalnej formie większości piłkarzy wygrana z Kazachami, a zwłaszcza z Armenią na wyjeździe może okazać się tak łatwa, jak dla Legii zwycięstwa z mistrzami Kazachstanu i Mołdawii. Dobrze, że jednak teraz mamy ten Kazachstan u siebie, a nie Czarnogórców lub wyjazd do Erewania i te 3 pkt powinny jednak wpaść.

Co do wczorajszego meczu. Byłem pewny, że wczoraj przegramy i do zdecydowanie - postawiłem 3:1 dla gospodarzy (w końcu seria meczów bez porażki musiała się zakończyć, to od Danii dostaliśmy największy oklep w historii 8:0, przez całe eliminacje słabo graliśmy w obronie). Proszę sprawdzić w temacie typerskim. Nie przypuszczałem jednak, że będziemy od Duńczyków aż o kilka klas gorsi. To już nawet nie chodzi o wynik tylko ogólnie żenujące wrażenie niemocy i bezsilności. O juniorskich błędach w obronie nawet nie wspominając. Oprócz wspomnianego wyżej 0:4 z Portugalią w Korei na MŚ dostaliśmy też czwórkę do zera w 1986 r. od Brazylii, ale, pomimo odpadnięcia z turnieju, jakże inne były nastroje po tym, jak w tamtym meczu m. in. obijaliśmy słupek i poprzeczkę bramki rywali, wtedy głównych faworytów do tytułu, niż teraz.

Niemniej jednak jak głosi porzekadło lepiej raz przegrać 0:4, niż cztery razy 0:1 . Trzeba jakoś wyszarpać ten awans i szykować formę na wiosnę.
                              Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• I tu prztyczek do Nawałki, który swoją praca u podstaw zabił rywalizację i pomija w powołaniach ludzi będących w lepszej formie.

Komentarz

Pracuję...
                                X