Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nie zależnie od mojego zdania na temat rankingu, to fakt, że jesteśmy na 6 miejscu jest naprawdę niesamowity
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• oficjalnie:

cały ranking: http://www.fifa.com/fifa-world-ranki...men/index.html

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
        Nie zależnie od mojego zdania na temat rankingu, to fakt, że jesteśmy na 6 miejscu jest naprawdę niesamowity
        Przede wszystkim ten wynik przyniesie nam wymierne korzyści w losowaniu.

O wartości tego rankingu świadczy to, że Chile zamiast awansować po pucharze Konfederacji (i to wyraźnie), spadły w rankingu! Zakładam, że aktualny "ranking" obejmuje wyniki z Pucharu Konfederacji ... być może wypadły im jakieś dobre mecze sprzed kilu lat, ale to nie ma wiele do rzeczy.
        Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Ponoć Kapustka idzie do Niemiec do Freiburga.
          Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Do tego rankingu FIFA zawsze podchodziłem na luźno, ale co jak co, zdecydowanie lepiej ogląda się Polskę na miejscu 6, od tej z miejsca około 80 za Sierra Leone, Kambodżami czy innymi Turkmenistanami (z całym szacunkiem do nich).

Jedno i drugie w uj wiarygodne, ale wolę tą obecną wiarygodność

Komentarz

• Bałem się, że nie dożyję już takiego awansu!

Komentarz

• Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
                Do tego rankingu FIFA zawsze podchodziłem na luźno, ale co jak co, zdecydowanie lepiej ogląda się Polskę na miejscu 6, od tej z miejsca około 80 za Sierra Leone, Kambodżami czy innymi Turkmenistanami (z całym szacunkiem do nich).

Jedno i drugie w uj wiarygodne, ale wolę tą obecną wiarygodność
                Dla FIFA/CC i tak pewnie najważniejsze jest to aby Niemcy byli na 1 miejscu
                [...] Polak, co nie chciał zostać Kainem,
                Że chciał być wiernym ojczyźnie synem,
                Chciał jej wolności w słońcu i chwale,
                A że śmiał mówić o tym zuchwale,
                Że nie chciał, by go więziono, bito,
                Był reakcyjnym polskim bandytą. [...]

Komentarz

• O wartości tego rankingu świadczy to, że Chile zamiast awansować po pucharze Konfederacji (i to wyraźnie), spadły w rankingu! Zakładam, że aktualny "ranking" obejmuje wyniki z Pucharu Konfederacji ... być może wypadły im jakieś dobre mecze sprzed kilu lat, ale to nie ma wiele do rzeczy.
                  tutaj weszło pisało jak ten ranking jest liczony: http://weszlo.com/2017/07/06/history...iatowej-pilki/
                  a tutaj wyniki Chille http://www.fifa.com/fifa-world-ranki...men/index.html

generalnie wychodzi na to że trzeba nie grac meczów towarzyskich a jeśli już to robić to robić po 7 zmian w czasie meczu aby wynik się nie liczył. i w przeciwieństwie do rankingu klubowego Uefa mecze uwzględnione w rankingu mają coraz mniejszy przelicznik

Komentarz

• Wskakujemy na piąte miejsce PRZED Portugalię. Śmiech na sali ale oby utrzymać te miejsce do losowania MŚ ...
                    W meczach towarzyskich w ostatniej minucie pięć zmian aby dobić do siedmiu bo nawet zwycięstwo może obniżyć miejsce, jaja jak berety
                    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Dobrze, że Michniewicz nie skreślił Bielika. Ogólnie to kadra młodzieżowa prezentuje się naprawdę fajnie, tym bardziej, że jej paru Legionistów

Trener Czesław Michniewicz ogłosił powołania na pierwszy mecz eliminacji młodzieżowych mistrzostw Europy, w którym Polacy zmierzą się na wyjeździe z Gruzją. Spotkanie odbędzie się 1 września o godzinie 18:00 w Gori.

Kadra:

Bramkarze: Bartłomiej Drągowski (ACF Fiorentina, Włochy), Kamil Grabara (Liverpool FC, Anglia), Tomasz Loska (Górnik Zabrze).

Obrońcy: Jakub Bartosz (Wisła Kraków), Krystian Bielik (Arsenal FC, Anglia), Paweł Bochniewicz (Udinese Calcio, Włochy), Patryk Dziczek (Piast Gliwice), Robert Gumny (Lech Poznań), Kamil Pestka (Cracovia), Paweł Stolarski (Lechia Gdańsk), Mateusz Wieteska (Górnik Zabrze).

Pomocnicy: Kamil Jóźwiak (Lech Poznań), Bartosz Kapustka (SC Freiburg, Niemcy), David Kopacz (BV Borussia 1909 (Dortmund), Niemcy), Konrad Michalak (Wisła Płock), Jakub Piotrowski (Pogoń Szczecin), Damian Rasak (Wisła Płock), Sebastian Szymański (Legia Warszawa), Szymon Żurkowski (Górnik Zabrze).

Napastnicy: Adam Buksa (Zagłębie Lubin), Dawid Kownacki (UC Sampdoria, Włochy), Karol Świderski (Jagiellonia Białystok), Paweł Tomczyk (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Oskar Zawada (Karlsruher SC, Niemcy).
                      349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

Komentarz

• Nowy Trener to i karta czysta.

Wracając do tej sytuacji, to mnie bardziej zażenował Piątek mówiący, że jest zniesmaczony tym, że siedział na ławce. Ale potem doszedłem do wniosku, że on nawet nie wiedział co oznaczają użyte przez niego słowa....
                        team LEGIA

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                          Dobrze, że Michniewicz nie skreślił Bielika. Ogólnie to kadra młodzieżowa prezentuje się naprawdę fajnie, tym bardziej, że jej paru Legionistów
                          Przed ME też prezentowała się fajnie...
                          "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
                          hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• Zamieszczone przez Bugi B. Zobacz posta
                            Przed ME też prezentowała się fajnie...
                            Ale teraz są powoływani gracze, którzy grają
                            349meczów*
                            71 goli*
                            58 asyst*

Komentarz

• Powołania na Dania/Kazachstan

Ciekawe kogo wystawi na bramce.

Komentarz

• Fabiańskiego
                                Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Pracuję...
                                X