Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Do tego praktycznie każdy mecz za Nawałki po golu jest odpuszczanie. Wyniki wynikami ale oprócz tego, że robią je głównie indywidualności to na grę pomysłu nie widać.
    Każdy trener ma swojego Mario ? Może grupa nie jest najsilniejsza , może takie pokolenie piłkarzy nie zdarza się w Polsce często ale nie przypominam sobie aby na tym etapie eliminacji do MŚ Polska była w tak dobrej sytuacji . Naprawdę nie zawsze trzeba marudzić .

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
      Mączyński do zejścia przez kontuzje chyba najlepszy mecz w reprezentacji.
      Chyba jednak nie - Szkocja na wyjeździe to była perfekcja w Jego wykonaniu. Co nie zmienia faktu, że dzisiaj super i oby tak zawsze.

Komentarz

• Lewy ma dwie bramki straty do Lubańskiego w klasyfikacji wszechczasów . Biorąc pod uwagę jego wiek to może go bardzo wyśrubować . Każdy gol Lewego to cios w serce Mirka .

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
          Każdy trener ma swojego Mario ? Może grupa nie jest najsilniejsza , może takie pokolenie piłkarzy nie zdarza się w Polsce często ale nie przypominam sobie aby na tym etapie eliminacji do MŚ Polska była w tak dobrej sytuacji . Naprawdę nie zawsze trzeba marudzić .
          No dobrze, to powiedz mi jaki pomysł na grę ma reprezentacja? Ma kilku świetnych piłkarzy, którzy potrafią zrobić wynik. Nawałce trzeba oddać, że potrafił ogarnąć ich mentalnie, czego nie było za Fornalików i innych patałachów. Ale ja nie widzę, żeby odcisną jakiekolwiek piętno na grze. A drużyna z takim potencjałęm jaki ma obecnie może moim zdaniem grać znacznie lepiej. To odpuszczanie meczów to już znak firmowy i kiedyś to się w końcu zemści. Zresztą i w tych eliminacjach było blisko strat punktów właśnie przez tego stojanowa po bramkach.
          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

No dobrze, to powiedz mi jaki pomysł na grę ma reprezentacja?
            Wygrywać .

Komentarz

Wygrywać .
              Myślę, że Fornalik też chciał wygrywać.

Komentarz

Myślę, że Fornalik też chciał wygrywać.
                Pomysł trzeba umieć wcielić w czyn . To odróżnia Waldka czy Franka od Adama .

Komentarz

Pomysł trzeba umieć wcielić w czyn . To odróżnia Waldka czy Franka od Adama .
                  No i te wyniki robi głównie Lewandowski plus ktoś kto akurat zabłyśnie. A że trafiło nam się takie pokolenie to raczej nie zasługa trenera.

Komentarz

• Zmiany od czapy, całkowicie niezrozumiałe dla mnie, szczególnie te dwie ostatnie ... zostawił Błaszcza w skurczach i na blokadzie, zostawił Grosika bez pary a zdjął dwóch młodych, jeśli już to przecinak Góralski powinien się pojawić na boisku na końcówkę, Milik wprawdzie się "obronił" ale Teo to porażka była, całe szczęście, że już niedużo minut zostało. Krycha niestety naprawdę jest bez formy.

Z pozytywów to Zielu zagrał rewelacyjnie o nie dziwi mnie kosmiczna kwota odstępnego, no i Jędza zagrał swój najlepszy mecz w tym roku, Pazdek po kilku wpadkach z pierwszych 10 minut podniósł swój poziom gry i nie narzekam

P.S., Wydaje mi się, odnoszę wrażenie, że pierwszy karny to była padaka RL9, w telewizorze nie pokazali na wszelki wypadek zbliżenia. Poza tym przestałem rozumieć przepisy "kartkowe", jeśli to był faul na kartkę to należała się czerwona za powalenie przeciwnika bez piłki ale w tym temacie ciągle się coś zmienia ostatnio ...
                    Ostatnio edytowany przez Jestem; [ARG:4 UNDEFINED].
                    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

No i te wyniki robi głównie Lewandowski plus ktoś kto akurat zabłyśnie. A że trafiło nam się takie pokolenie to raczej nie zasługa trenera.
                      Nie jestem fanem Nawałki ale takie stawianie sprawy jest po prostu nie w porządku . To on zebrał tą grupę ludzi ( w strasznych mękach , sprawdził chyba cała ligę ) , wymyślił Milika czy Mączyńskiego . Przy nim Lewy pokazuje w kadrze to co pokazuje w klubie co przy jego poprzednikach się nie zdarzało .

Komentarz

• Skoro Zielińskiego łapały skurcze, Mączyński zaliczył KO, a Linetty jedzie zaraz na u21 kogo miał zdjąć?
                        Eliminacje euro, same euro, eliminacje mundialu . 1 porażka. Rumuni średni , solidny zespól, eliminacje do euro stracone 2 bramki, na samyn euro postraszyli Francję czy Szwajcarię. Od nas dostają 3:0, 3:1. Dziś całkowita kontrola. Rumuni bez sytuacji bramowej. A tu narzekanie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
                          Skoro Zielińskiego łapały skurcze, Mączyński zaliczył KO, a Linetty jedzie zaraz na u21 kogo miał zdjąć?
                          Mączyński jest poza dyskusją, życzymy mu zdrowia i przejścia do lepszego klubu
                          Ja widziałem wyraźnie jak Błaszcza łapały skurcze a nie Zielińskiego, Grosik był już na "granicy". Linetty akurat spokojnie mógł grać dalej.
                          Wynik jest świetny, pierwsza połowa była znakomita, niestety ostatnie 15 minut to przy silniejszej drużynie niż Rumunia mielibyśmy ostro w plecy i stąd te narzekanie
                          .
                          Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

El. MS 2002
                            Po 6 spotkaniach 16 punktow.
                            Trzeba dodac, ze rywalami wtedy były Ukraina z Szewczenką i Norwegia z Solskjaerem i Carew.
                            2 mecze później, mimo remisu z Armenią bylismy pewni awansu na MS.
                            Jerzy Engel zrobil cos naprawde wielkiegk w tamtych eliminacjach.
                            Dzis bardzo sie ciesze, ze reprezentacja osiagnela taki poziom, ze powtorzenie tamtego wyniku w eliminacjach, jest dla mnie oczywistoscią, a dopiero faza grupowa Mistrzostw bedzie wiekszych emocji dostarczac. I to tez wielka zasluga Nawałki.
                            koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• No tak , Władysław Jerzy jak mogłem zapomnieć . Po tamtych bardzo dobrych eliminacjach turniej finałowy był traumatycznym przeżyciem . Mam nadzieję że za rok ta kadra będzie jeszcze lepsza i zaprocentuje doświadczenie zebrane na Euro .

Komentarz

• Nie nalezy tez zapominac,ze "Norwegia z Carew i Solskjaerem" byla w kryzysie i grala straszna lipe. Cos jak dzisiejsza Rumunia. A mysmy mieli swojego Lewandowskiego w osobie Olisadebe (oczywiscie z zachowaniem wszelkich proporcji), a takze kilku solidnych pilkarzy ktorym sie chcialo i osiagneli w tamtym okresie zyciowa forme. W odroznieniu od repy Nawalki tu jednak przyszla weryfikacja na duzej imprezie i wypadla ona mizernie. Nie umniejszam tamtej reprezentacji - traktuje to jako swietne wspomnienie po latach kiedy dostwalismy oklep od kazdego a na gre bialo-czerwonych nie dalo sie patrzec. Natomiast trzeba oddac RL9 i jego kolegom, ze potrafia wytrzymywac presje i zeby z nimi wygrac trzeba sie solidnie napracowac. A kiedy spojrzymy kiedy i komu sie to ostatnio udalo,to szacunek jest jeszcze wiekszy.
                                Swoja droga jest to taki znak czasu - nasi wygrywaja 90% meczow, a my narzekamy , ze styl nie taki, a ostatnie 15min przy wyniku 3:0 to juz w ogole olaboga...

Komentarz

Pracuję...
                                X