Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• A jeszcze kilka miesięcy temu "dziennikarze" pieli, że Polska skrzydłowymi stoi, bo Kuba i Grosicki złapali formę. 2 skrzydłowych i już Polska-hegemon na skale światową ze skrzydłowymi. Jak mnie wpieniają te hieny to się w głowie nie mieści.

Komentarz

• Niedzielnuy mecz bardzo mi się skojarzył z ostatnią grą Legii, niby lepsza, niby w przewadze ale mało sytuacji, nieskutecznie i problemy w obronie w przypadku SFG. W takim układzie wziąłbym Kuchego z powrotem do kadry, z pewnością byłby lepszy od Grosika i Błaszczykowskiego w obecnej formie.
      Nawałka ma ciągle dużo fartu i problemy ze zmianami, najpóźniej już w 60 minucie powinien zniknąć z boiska ktoś z trójki Linetty, Grosicki, Błaszczykowski, a może nawet dwóch jednocześnie.
      Reprezentacja jeszcze jednym aspekcie przypomina Legię, otóż zbyt dużo jest powoływanych zawodników "do odbudowy". Po jaką cholerę został powołany Krychowiak? Towarzysko? Jeszcze kilku innych to typowe "damy szansę, może odpali".

Mi się w sumie mecz dobrze oglądał, nie można mieć wszystkiego, ale Czarnogórcy byli piłkarsko ewidentnie o półkę niżej i wymęczone 2:1 nie satysfakcjonuje.
      Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• http://forum.legionisci.com/showthre...=1#post1426838

juz dawno o tym pisałem apropo 3-5-2 , ale bardziej z uwagi na Rybusa który zazwyczaj więcej grał na skrzydle , niż na obronie.

Szkoda tylko , że coraz mniej gra w swoim Lyonie , a wręcz same końcówki.

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
          http://forum.legionisci.com/showthre...=1#post1426838

juz dawno o tym pisałem apropo 3-5-2 , ale bardziej z uwagi na Rybusa który zazwyczaj więcej grał na skrzydle , niż na obronie.

Szkoda tylko , że coraz mniej gra w swoim Lyonie , a wręcz same końcówki.
          Jest nawet gorzej, Rybus przez ostatnie 11 kolejek Ligue 1 zagrał w Lyonie całe 2 razy: 17 min i 5 min.
          Poza tym albo siedzi całe mecze na ławce, albo nie łapie się nawet do meczowej 18-stki.
          Jak do końca sezonu jego sytuacja się nie zmieni to może warto by się nim zainteresować w kontekście jakiegoś wypożyczenia.
          Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tomi Zobacz posta
            Jest nawet gorzej, Rybus przez ostatnie 11 kolejek Ligue 1 zagrał w Lyonie całe 2 razy: 17 min i 5 min.
            Poza tym albo siedzi całe mecze na ławce, albo nie łapie się nawet do meczowej 18-stki.
            Jak do końca sezonu jego sytuacja się nie zmieni to może warto by się nim zainteresować w kontekście jakiegoś wypożyczenia.
            Np. do Legii
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
              Np. do Legii
              Dokładnie to miałem na myśli

Reprezentacja potrzebuje I Rybusa i Krychowiaka w formie, a nam akurat przydałby się taki skrzydłowy jak Ryba .
              Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tomi Zobacz posta
                Dokładnie to miałem na myśli

Reprezentacja potrzebuje I Rybusa i Krychowiaka w formie, a nam akurat przydałby się taki skrzydłowy jak Ryba .
                Ewentualnie obrońca
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

Komentarz

• Ryba i Krychowiak w formie? Bez zmiany klubu sie nie obejdzie. A co do meczu, to nie ma co narzekac. I lepsze reprezentacje wymęczają wygrane, badz cale turnieje. Warunki nie były łatwe, szacun za dominację w grupie

Komentarz

• Nawałka zamknął się w gronie 14-15 osób i niezależnie od formy grają jego sprawdzeni ludzie. Ktoś nowy może dostać szansę tylko wtedy kiedy ktoś z tego grona jest kontuzjowany i nie ma go kim zastąpić. Do MŚ w Rosji tak dojedziemy, ale potem będzie powoli następować wymiana pokoleniowa. Wtedy cały trzon tej kadry będzie po 30-tce. Fabiański (33), Piszczek (33), Glik (30), Pazdan (31), Jedrzejczyk (31), Kuba (33), Grosicki (30), Lewandowski (30). Nawet zmiennicy, którzy się do tego wąskiego grona osób łapią jak Mączyński (31) Cionek (32) czy Peszko (33). Glik czy Lewandowski pewnie spokojnie dociągną jeszcze do następnych mistrzostw świata, ale widać, że duży problem będzie z bokami. Za to w środek pola można zacząć budować na lata i tym 5-3-2 zatuszować nasze braki na skrzydłach i braku typowej "10". Tak patrzeć na młodzieżówkę to potencjał w grze w solidnych ligach na pewno bardziej widać po środkowych obrońcach/defensywnych pomocnikach jak Dawidowicz, Bednarek, Jach czy Bielik oraz napastnikach jak Stępiński, Kownacki czy Niezgoda niż w Kędziorach, Jaroszyńskich i Frankowskich.

I oczywiście im wcześniej Nawałka zacznie dobierać sobie młodych tym szybciej oni będą mieli szansę na wyjazd do lepszych lig i rozwój. Jednak bycie reprezentantem Polski w tych czasach już swoją renomę ma. Dlatego dziwi mnie dlaczego gramy tak mało sparingów, oczywiście nie mówię o tych obozach Ekstraklasowców na Tajlandie, ale mecze z jakimiś poważniejszymi rywalami gdzie te większe grono mógłby przetestować.
                    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Najpierw powiedzmy sobie jasno. Nawałka patrz TU i TERAZ. Nie na to, co będzie za 5-7 lat, bo jego to już nie będzie dotyczyło. Boniek w Lidze+Extra na pytanie, czy jest szansa na to, że Nawałka poprowadzi kadrę w 2025 roku opowiedział krótko: nie ma szans. To pytanie padło w pomidorze.

Komentarz

• Zamieszczone przez Nadczłowiek Zobacz posta
                        Najpierw powiedzmy sobie jasno. Nawałka patrz TU i TERAZ. Nie na to, co będzie za 5-7 lat, bo jego to już nie będzie dotyczyło. Boniek w Lidze+Extra na pytanie, czy jest szansa na to, że Nawałka poprowadzi kadrę w 2025 roku opowiedział krótko: nie ma szans. To pytanie padło w pomidorze.
                        Nawałka martwi się teraz o mecz z Rumunią a nie tym co będzie za 5 lat , dla mnie to naturalne i oczywiste . Jego zadaniem na dziś jest awans do MŚ 2018 i na razie wywiązuje się z tego zadania bez zarzutu .

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
                          Nawałka martwi się teraz o mecz z Rumunią a nie tym co będzie za 5 lat , dla mnie to naturalne i oczywiste . Jego zadaniem na dziś jest awans do MŚ 2018 i na razie wywiązuje się z tego zadania bez zarzutu .
                          Oczywiście, że tak ale biorąc pod uwagę losowanie oraz piłkarzy jakich posiada sam awans nie powinien być tutaj sukcesem. Przydałoby się w reszcie wyjść z grupy na MŚ I w tym celu dobrze by było jakby zaczął wprowadzać nowe twarze do kadry.

Pamiętamy jak było za Janasa i Engela.
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

Komentarz

Oczywiście, że tak ale biorąc pod uwagę losowanie oraz piłkarzy jakich posiada sam awans nie powinien być tutaj sukcesem. Przydałoby się w reszcie wyjść z grupy na MŚ I w tym celu dobrze by było jakby zaczął wprowadzać nowe twarze do kadry.

Pamiętamy jak było za Janasa i Engela.
                            Oni akurat przed turniejami szukali nowych twarzy , zwłaszcza Janas : Rasiak , Jeleń , Brożek . U Engela pamiętam Sibika . Kilku starych kadrowiczów zostało w domu i pamiętamy jak się to skończyło .

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
                              Oni akurat przed turniejami szukali nowych twarzy , zwłaszcza Janas : Rasiak , Jeleń , Brożek . U Engela pamiętam Sibika . Kilku starych kadrowiczów zostało w domu i pamiętamy jak się to skończyło .
                              No właśnie szukali nowych twarzy przed turniejem a nie podczas eliminacji Tak więc nie byli sprawdzeni w boju. Nawałka ma teraz czas i komfort aby sprawdzić potencjalnych kadrowiczów z listy.
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

Komentarz

No właśnie szukali nowych twarzy przed turniejem a nie podczas eliminacji Tak więc nie byli sprawdzeni w boju. Nawałka ma teraz czas i komfort aby sprawdzić potencjalnych kadrowiczów z listy.
                                Komfort będzie miał wtedy kiedy awans będzie już*w kieszeni , to będzie dobry czas na eksperymenty .

Komentarz

Pracuję...
                                X