Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• No to parę pytań będzie...
    Kto w bramce? Bo w takiej formie to raczej Szczęsny
    Kto w środku? Zieliński musi mieć twardego kompana-czyściciela.
    Kto z przodu? Jak wyjdzie tylko z Lewandowskim, to go przecież zakopią te Czarnogórce. Ja (jako jeden z 35milionów trenerów w Polsce ) postawiłbym na Teodorczyka na szpicy (niech się bije), a Lewandowskiego cofniętego.
    Kto (prócz Grosickiego) na skrzydle?

Ogólnie remisem nie pogardzę, ale jak ich roz***y w pył i uciszymy trybuny, to nie będę wybrzydzał

Komentarz

• Jest w końcu szansa dla Linettego. Też uważam, że z zasady brak Krychy na ten moment nie jest osłabieniem. Druga sprawa, że może zagrać Mączyński, który jednak jest już ograny u Nawałki.

Powiem szczerze, że trochę brakuje "czołgu" Jodły w formie, bo by chyba do tej młócki pasował, jak ulał. On by im zrobił młóckę

Komentarz

• Zamieszczone przez Barto(L)d Zobacz posta
        Jest w końcu szansa dla Linettego. Też uważam, że z zasady brak Krychy na ten moment nie jest osłabieniem. Druga sprawa, że może zagrać Mączyński, który jednak jest już ograny u Nawałki.

Powiem szczerze, że trochę brakuje "czołgu" Jodły w formie, bo by chyba do tej młócki pasował, jak ulał. On by im zrobił młóckę
        Jest Góralski.
        349meczów*
        71 goli*
        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
          Jest Góralski.
          A wiesz co będzie, jak zagra Góralski i zagra dobrze? Chmielo nas zje...przynajmniej mnie

Komentarz

A wiesz co będzie, jak zagra Góralski i zagra dobrze? Chmielo nas zje...przynajmniej mnie
            Spokojnie, potem przyjdzie lato i występy Jagi w pucharach
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

Komentarz

Już bez przesady. To, że uważam go za lepszego piłkarsko zawodnika od Kopczyńskiego nie oznacza, że jestem jego fanem i widzę w nim etatowego reprezentanta Polski. W Legii też bym go na dobrą sprawę nie widział.

Co innego Dąbrowski.

Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
              Spokojnie, potem przyjdzie lato i występy Jagi w pucharach
              Wstaw sobie Twoich idoli w dowolną drużynę od 5 miejsca w tabeli w dół. Ciekaw jestem ich weryfikacji w klubie innym niż Legia.
              A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta

Wstaw sobie Twoich idoli w dowolną drużynę od 5 miejsca w tabeli w dół. Ciekaw jestem ich weryfikacji w klubie innym niż Legia.
                A po co ? Kuchy gra w Legii bo na to zasługuje. Dąbrowski, Góralski,, czy tam Ci skrzydłowi z Pogoni co się tak nimi często zachwycasz, grają tam gdzie grają bo taki poziom piłkarski prezentują
                Ostatnio edytowany przez Benek; [ARG:4 UNDEFINED].
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

Komentarz

• Jeszcze grają, ale każdy ma o wiele większą szansę na wyjazd i karierę od wiadome kogo.
                  A Melanż Trwa...

Komentarz

Jeszcze grają, ale każdy ma o wiele większą szansę na wyjazd i karierę od wiadome kogo.
                    A niech jadą i zdobywają Europę Jak osiągną coś w piłce to pogadamy, na razie mogą Kuchemu wiesz co
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

Komentarz

Co innego Dąbrowski.
                      Tego to Macedończycy zweryfikowali. Nie to co te cieniasy z Realu

Komentarz

A po co ? Kuchy gra w Legii bo na to zasługuje. Dąbrowski, Góralski,, czy tam Ci skrzydłowi z Pogonii co się tak nimi często zachwycasz, grają tam gdzie grają bo taki poziom piłkarski prezentują
                        Pogoni
                        "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
                        hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• Zamieszczone przez Bugi B. Zobacz posta
                          Pogoni
                          Sorry Bugi
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

Komentarz

A niech jadą i zdobywają Europę Jak osiągną coś w piłce to pogadamy, na razie mogą Kuchemu wiesz co
                            Grając całą dorosłą karierę w największym polskim klubie, gdzie co sezon walczy się o mistrza? Jasne. Taki Pazdan to może Rzeźniczakowi buty czyścić.
                            A Melanż Trwa...

Komentarz

• A kto im broni grać w takim klubie? Już Ci napisałem, niech osiągną cokolwiek w piłce to będziemy mogli pogadać
                              PS. Pazdan jest podstawowym reprezentantem Polski, mistrzem Polski, Zdobywca PP i uczestnikiem LM. Tak więc nie trafiłeś z porównaniem
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

Komentarz

• Włosi wczoraj ośmieszyli naszą U21. Przykro się oglądało bezradność zarówno naszych piłkarzy jak i Dorny. Wynik 1:2 nie oddaje przewagi Włochów w każdym elemencie - organizacji gry, techniki, nawet fizycznie nas niszczyli. Kapustka siedzi na trybunach w tym Leicester i nawet leń nie wzmocnił muskulatury, sylwetka gimbusa, przewracał się od wiatru robionego przez przebiegających 10m dalej przeciwników.

Komentarz

Pracuję...
                                X