Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jakby z nim chodził do kasyna to by go nie powołał. Dla dobra Jodłowca, kadry i Legii. Tak Jodła pojedzie na kadrę, zagra 15 minut w meczu towarzyskim ze Słowenią i dalej będzie się słabo prezentował.

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
      Jakby z nim chodził do kasyna to by go nie powołał. Dla dobra Jodłowca, kadry i Legii. Tak Jodła pojedzie na kadrę, zagra 15 minut w meczu towarzyskim ze Słowenią i dalej będzie się słabo prezentował.
      Jodła ma problem z głową ;-)
      Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Komentarz

• dziwie się że Legia nie próbuje coś w tej sprawie zrobić typu napisać " Panie Nawałka nie powołuj pan Jodłowca bo obecnie jego forma jest do dupy i potrzebuje regularnych treningów a nie meczy ze Słowenią, jak wróci do formy to go może pan sobie powoływać"

Komentarz

• Ja jestem ciekaw tego Teodorczyka. Jesli sie wykaze tak jak to robi za granicą to Milik nie ma co do pierwszego skladu wracac, bo mentalnie po prostu przegrywa w kazdym meczu.

Komentarz

• Gdzie Milik, a gdzie Teodorczyk.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bogus Zobacz posta
              Ja jestem ciekaw tego Teodorczyka. Jesli sie wykaze tak jak to robi za granicą to Milik nie ma co do pierwszego skladu wracac, bo mentalnie po prostu przegrywa w kazdym meczu.
              A ja nie kumam tej sraczki wokol Teodorczyka - gosc nawalil w jednym meczu,poza tym trzyma forme w klubie i naprawde rokuje (choc jego fanem specjalnie nie jestem). Wobec calej serii niewykorzystanyxh setek jakie mial Milik nie widze powodu, zeby nie dac mu szansy w kolejnym meczu. Gosc jest w formie,niech gra. Lewy swego czasu tez strzelal glownie Gibraltarowi i San Marino.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bogus Zobacz posta
                Ja jestem ciekaw tego Teodorczyka. Jesli sie wykaze tak jak to robi za granicą to Milik nie ma co do pierwszego skladu wracac, bo mentalnie po prostu przegrywa w kazdym meczu.
                Poczekamy zobaczymy, czy nie okaże się gwiazdą jednego/dwóch sezonów tak jak kiedyś Jeleń.

Komentarz

• Oglądam mecz tych Ormiancow z Czarnogóra i wydaje mi sie ze tam chyba mecze u buka sie rozgrywają, przy czym nie wszyscy są wtajemniczeni.

Komentarz

• Polsat,Polsat Sport ,za chwilę zaczynamy !
                    Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Dla nas wynik idealny, nawet zremisować z tymi Rumunami i rok kończymy na czele grupy. Skład chyba bez żadnego zaskoczenia. Milik wypadł akurat na mecze wyjazdowe gdzie chyba lepiej sprawdza się zagęszczenie środka pola.
                      "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Dawno czegos tak wykwintnego nie widzialem , szybkosc , wydymanie 5 obroncow i soczysta brama

Komentarz

• Na trybunach też wesoło.
                          "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Ktoś może wychwycił co było napisane na transparencie ? Chodzi o trybuny gospodarzy (łuk naprzeciwko naszych) i pierwsze minuty meczu. Coś o tradycjach chrześcijańskich (chyba) ale co dokładnie, bo tylko mignęło w tv.
                            Musimy strząsnąć ze zdrowego drzewa naszego państwa tęczową szarańczę !

Komentarz

• Przyjemnie oglada sie ten mecz , tym bardziej przy komentarzu Tomasza

Komentarz

• Ale chamówa z tym piro w Lewego.
                                Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

Pracuję...
                                X