Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jedynym plusem tego meczu jest to, ze wreszcie możemy wrócić do emocjonowania się ekstraklasa
    Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
      Taaaa, faktycznie wielka tragedia im się stała. 3 razy mogli nam wj.ebać na 1-2 i by mieli załatwione. Typowo frajerska porażka z ich strony.
      Dlatego mi ich szkoda. Biegali, walczyli, mądrze się bronili, a tu bęc.

Komentarz

• Wygląda na to że Czarnogóra to nasz największy rywal. Będą dobre mecze z nimi. Całego meczu nie widziałem a jedynie ostatnie 20minut i stwierdzam, że wolę Langila od Wszolka oraz że Nawalka to gamon. Mam nadzieję że wyciągnie wnioski i przestanie powoływać zawodników bez formy a tylko dla atmosfery. A teraz oby do piątku 😁
        349meczów*
        71 goli*
        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Wystarczy gorszy początek eliminacji (mimo wszystko w bólach ale 7 pkt na 9) a już gadacie jaki to Nawałka słaby. A porównanie go do Hasiego to już lepiej przemilczeć Progres tej reprezentacji w ciągu 3 lat jest niesamowity, to że piłkarze grają w takich klubach to po części zasługa też Nawałki (w kadrze dobrze się reklamują). Gorszy start, zdarza się, mimo to 7 pkt to żadna tragedia. Kadra za Smudy czy Fornalika to zlepek piłkarzy, którzy nie robili żadnej atmosfery. Teodorczyk jak dla mnie nie gorszy niż Milik, a jednak obycia w kadrze dużego nie ma, więc z tej perspektywy nie oceniałbym go tak źle.

Na + wynik, w takich okolicznościach cieszy podwójnie
          Na - murawa, Borek i Hajto (uszy ku... bolą! )
          Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

Komentarz

Taaaa, faktycznie wielka tragedia im się stała. 3 razy mogli nam wj.ebać na 1-2 i by mieli załatwione. Typowo frajerska porażka z ich strony.
            Zadecydowały mityczne detale. Ale to jest właśnie piękno tej dyscypliny. Szkoda, że na trzy mecze eliminacyjne dwa są kubłem zimnej wody, a jeden w połowie. Czas wziąć się do pracy.

Komentarz

• Zamieszczone przez Keller Zobacz posta
              Dlatego mi ich szkoda. Biegali, walczyli, mądrze się bronili, a tu bęc.
              Z mojego punktu widzenia ustawili autobus, kopali po autach, na oślep, leżeli po 5 minut na murawie, licząc na cud. Gdyby nam w końcu strzelili to naszych też by Ci było szkoda?

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                Mam nadzieję że wyciągnie wnioski i przestanie powoływać zawodników bez formy a tylko dla atmosfery.
                No co Ty, przecież Grzesiek gra w Peesżę, to jak go można nie powołać. No może nie gra, ale kupili go za pierdyliard.
                Kto walczy z potworami, ten niechaj baczy, by przy tym samemu nie stać się potworem.
                Fryderyk Nietzsche, Poza dobrem i złem

Komentarz

• Kocham tą forumkę normalnie. Po Szwajcarii, czy Niemcach też tak gadaliście? Albo lepiej spece walcie, co byście lepiej zrobili na Euro. Bo ja to bym wstawił Boruca na karne, a poza tym nic.

Początek eliminacji mamy słaby i tyle. Ale i tak mamy 7 punktów w trzech meczach. Ten sam samograj mieli i Fornalik i Smuda. I wyniki i grę pamiętam, a tutaj u większości chyba pamięć krótka.

Żeby nie było - zagrali tragicznie. Najsłabszy mecz z trzech eliminacyjnych, ale to nie oznacza, że trzeba jak baby ze skrajności (euforia po Euro) w skrajność (kilka powyższych wypowiedzi). Są problemy do rozwiązania i tyle, a największym jest w moim mniemaniu Krychowiak. Na razie nas nie stać, by któraś z gwiazd była bez formy - nie mamy takiej głębi na ławce. Nie jesteśmy jeszcze prawdziwym topem, jak byśmy chcieli to widzieć. Żaden Nawałka, czy Mourinio tu nie pomoże. Choć może Magiera by dał radę

Na kolejną spinę z którymś z forumowych malkontentów ochoty nie mam, także kończę na razie wypowiadanie się w tym temacie.

Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                  Wygląda na to że Czarnogóra to nasz największy rywal. Będą dobre mecze z nimi. Całego meczu nie widziałem a jedynie ostatnie 20minut i stwierdzam, że wolę Langila od Wszolka oraz że Nawalka to gamon. Mam nadzieję że wyciągnie wnioski i przestanie powoływać zawodników bez formy a tylko dla atmosfery. A teraz oby do piątku ��
                  Szczerze ja zastanawiam się, czy na pewno dla atmosfery, czy może dla menadżery
                  Mi w kadrze brakuje Klicha, choć oczywiście ligi holenderskiej nie oglądam, a jedynie to opieram się na jego postawie, jak w kadrze jeszcze grał. Co może nie jest jakimś tam wielkim dowodem na moja opinię
                  Ostatnio edytowany przez Barto(L)d; 4194.

Komentarz

• 3 punkty zainkasowane, mecz przechodzi do historii. Jesteśmy cały czas w grze. Krycha - kicha.
                    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                    "
                    Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Jak to było? Piłka nożna to taka gra, gdzie biega za piłką 22 mężczyzn, a na koniec i tak wygrywają Polacy

Okoliczności trochę inne, ale od razu przypomniała mi się ta bramka: https://www.youtube.com/watch?v=GjdTafCNhh8

Komentarz

• Zamieszczone przez Barto(L)d Zobacz posta
                        Kocham tą forumkę normalnie. Po Szwajcarii, czy Niemcach też tak gadaliście? Albo lepiej spece walcie, co byście lepiej zrobili na Euro. Bo ja to bym wstawił Boruca na karne, a poza tym nic.

Początek eliminacji mamy słaby i tyle. Ale i tak mamy 7 punktów w trzech meczach. Ten sam samograj mieli i Fornalik i Smuda. I wyniki i grę pamiętam, a tutaj u większości chyba pamięć krótka.

Żeby nie było - zagrali tragicznie. Najsłabszy mecz z trzech eliminacyjnych, ale to nie oznacza, że trzeba jak baby ze skrajności (euforia po Euro) w skrajność (kilka powyższych wypowiedzi). Są problemy do rozwiązania i tyle, a największym jest w moim mniemaniu Krychowiak. Na razie nas nie stać, by któraś z gwiazd była bez formy - nie mamy takiej głębi na ławce. Nie jesteśmy jeszcze prawdziwym topem, jak byśmy chcieli to widzieć. Żaden Nawałka, czy Mourinio tu nie pomoże. Choć może Magiera by dał radę

Na kolejną spinę z którymś z forumowych malkontentów ochoty nie mam, także kończę na razie wypowiadanie się w w tym temacie. Jak również na jednostronność w szyderczych żarcikach
                        U mnie tam euforii nie było (możesz sprawdzić), a po Szwajcarii pisałem to samo.
                        A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                          U mnie tam euforii nie było (możesz sprawdzić), a po Szwajcarii pisałem to samo.
                          To dla Ciebie szacuneczek

Komentarz

Z mojego punktu widzenia ustawili autobus, kopali po autach, na oślep, leżeli po 5 minut na murawie, licząc na cud.
                            Taka dola słabszej drużyny, która na dodatek gra przez godzinę w osłabieniu.

Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                            Gdyby nam w końcu strzelili to naszych też by Ci było szkoda?
                            Wtedy bym napisał: A nie mówiłem?

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
                              Uff. Gdyby zamiast Bruce Willisa w drużynie Armenii grał Mchitarjan to było by 1:3 . Kubeł bardzo zimnej wody .
                              E tam, wiadomo, zajebiście nie było, ale trochę bez sensu takie komentarze. Równie dobrze można powiedzieć, że gdybyśmy chociaż połowę wykorzystali z tego co mieliśmy w przekroju całego meczu to te setki Ormian nie miałyby znaczenia.

Rybus - niewiele zabrakło, a w byłby odpowiedzialny za stratę 4 pkt zaraz na początku eliminacji. Za takie faule jakie on zrobił przed bramką dla Armenii to powinny być kary finansowe i to wysokie - za głupotę.

Przy meczu z Danią ktoś już pisał, że od meczu ze Szkocją nie przegrywaliśmy ani przez sekundę, nieźle.

I jeszcze Lewandowski, ósmy kolejny mecz w eliminacjach z bramką. Pan Piłkarz.

Dobra, nieważne jak, ważne że 3 pkt. Za kilka miesięcy mało kto będzie o tym pamiętał, a te 2 pkt więcej mogą być kluczowe przy awansie.

Komentarz

• Są 3 pkt, nie ma co drążyć
                                Bo parę minut wcześniej mógł być wstyd i 0 pkt, gdyby Ormianin się nie pomylił w sytuacji sam na sam.

Komentarz

Pracuję...
                                X