Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Skoro już polemizujemy to: Janicki? Poważnie?
    Ostrzołek? Kolejny farbowany lis pokroju Polańskiego, który kiedyś mówił, że woli grać dla Niemiec?
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Awans awansem i brawa za to, ale wczoraj byl to mecz 11stu drwali z 9oma + Lewandowski i Krychowiak. Zeby sie znowu znawcy nie obudzili po 1 meczu w grupie

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
        Skoro już polemizujemy to: Janicki? Poważnie?
        Ostrzołek? Kolejny farbowany lis pokroju Polańskiego, który kiedyś mówił, że woli grać dla Niemiec?
        Janicki poważnie po prostu nie ma lepszych Polaków w naszej lidze na tej pozycji

Ostrzołek jednak nieco inna historia niż Polański. Zaś jego powołanie to raczej będzie przyznanie się do braku alternatywy na lewą obronę: Wawrzyn wyżej już nie wskoczy, a Rybus jest potrzebny z przodu
        Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Nie powiesz mi, że Janicki jest lepszy od Fojuta. A w obecnym sezonie lepiej prezentuje się chociażby Czerwiński.
          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Nie powiesz mi, że Janicki jest lepszy od Fojuta. A w obecnym sezonie lepiej prezentuje się chociażby Czerwiński.
            Jak to nie powiem? Właśnie powiedziałem
            Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Fojut.
              https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Przegląd Sportowy
                "Obraniak: Chcę zagrać w mistrzostwach Europy. Nawałka może na mnie liczyć"

Komentarz

Nie powiesz mi, że Janicki jest lepszy od Fojuta. A w obecnym sezonie lepiej prezentuje się chociażby Czerwiński.
                  Zarówno jeden jak i drugi powinni jechać na mistrzostwa. Fojut w związku z aktualną formą a Janicki to jedyny młody, który w niedalekiej przyszłości może być naszym podstawowym stoperem reprezentacji.
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                    NO to proszę.

Bramkarze- Fabiański, Boruc, Szczęsny
                    Obrońcy- Glik, Pazdan,Wawrzyniak, Piszczek, Jędrzejczyk, Janicki,Fojut
                    Pomocnicy- Mączyński, Krychowiak, Linetty, Furman, Błaszczykowski, Grosicki,Rybus Kucharczyk, Kapustka,
                    Napastnicy- Lewandowski, Milik, Zjawiński, Teodorczyk

Najwięksi wygrani to Pazdan i Mączyński.
                    Beniu, ale że co?!

Komentarz

• Zamieszczone przez Kucharz Zobacz posta
                      Beniu, ale że co?!
                      Zwoliński oczywiście

Dzięki za czujność
                      349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                        Zwoliński oczywiście

Dzięki za czujność
                        Tak też się domyślałem, bo szczerze mówiąc nie podejrzewałbym Cię o takie poglądy
                        Ostatnio edytowany przez Kucharz; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
                          Przegląd Sportowy
                          Tylko patrzeć jak Ojgen sobie przypomni że zawsze kochał Polskę a Nawałka jest jego wielkim autorytetem .

Komentarz

• Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
                            Przegląd Sportowy
                            Jak ktoś ma jakieś namiary na Nawałkę, to niech mu przekaże, że ja też chcę zagrać na mistrzostwach Europy. Adam możesz na mnie liczyć
                            Ostatnio edytowany przez b.; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta

Ostrzołek jednak nieco inna historia niż Polański.
                              W prasie pojawiło się ostatnio mnóstwo informacji na temat mojej osoby. Powstało zamieszanie związane z polskimi korzeniami. Chciałbym wyjaśnić, że nigdy nie czułem się Polakiem, a mój epizod z młodzieżową kadrą U-17 tego kraju był zainspirowany pochodzeniem mojej mamy. Urodziłem się i wychowałem w Niemczech, a to jest dla mnie najważniejsze - nie chcę oszukiwać sam siebie. Nawet w przypadku gdybym otrzymał konkretną propozycję i zaproszenie z Polski, to będę musiał stanowczo odmówić
                              M. Ostrzołek.

Dla mnie to może i Boruc grać na lewej obronie. Ten Szwab niech się je***.

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
                                Taka mała zabawa z innego forum około-piłkarskiego:
                                Gdyby dziś był 1-06-2016, a ja nazywałbym się Adam Nawałka to powołałbym?

No i jeszcze jedna zagadka:
                                Najwięksi wygrani eliminacji w polskiej reprezentacji?
                                Wygrani:
                                ADAM NAWAŁKA!
                                potem długo nic i Mączyński, Grosicki (jedno wyjątkowo dobre podanie i stał się gwiazdą), Milik

Powołałbym
                                bramkarze:
                                1 Fabiański, 2 Boruc, 3 Szczęsny
                                obrońcy:
                                4 Glik, 5 Pazdan, 6 Piszczek, 7 Jędrzejczyk, 8 Olkowski, 9 Wawrzyniak
                                skrzydłowi
                                10 Rybus, 11 Grosicki, 12 Błaszczykowski, 13 Kapustka, 14 Gajos
                                środek pomocy:
                                15 Krychowiak, 16 Mączyński, 17 Borysiuk, 18 Zieliński, 19 Jodłowiec
                                napastnicy:
                                20 Lewandowski, 21 Milik, 22 Zwolinski

23 nie wiem. Jodłowiec, Trałka, Linetty? To, ze względu na klub - Jodłowiec.

No i biorąc pod uwagę, że Gajos tuż po kontuzji, to Linetty w miejsce Gajosa.
                                koko koko Skorza spoko...

Komentarz

Pracuję...
                                X