Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• jednopostowiec
    odpowiedział(a)
    Krychowiak chyba największym przegranym zgrupowania.
    A swoją drogą, ciekawe na jaką pozycję Brighton bierze Karbownika. Chłopak rzucany z pozycji na pozycję, zaraz mu zrobią krzywdę i przylepią łatkę "zapchajdziury".

Zostaw komentarz:

• Benek
    odpowiedział(a)
    No to będzie miał dylemat Brzęczek przy ogłaszaniu kadry na Euro.

Zostaw komentarz:

• Ivan Drugi
    odpowiedział(a)
    Wiem że to tylko BiH i że gra w 10, ale naprawdę dobrze się to ogląda. Odwykłem od takich doświadczeń.

Zostaw komentarz:

• Budyń_70
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Fajnie,że Brzęczek szuka rozwiązań i nie trzyma się jednego składu.
    Tak, tylko po uja zmienia Walukiewicza, który zagrał dobry mecz z Włochami na kaleczniaka Bednarka.

PS. Zasłużone czerwo na Lewym.

Zostaw komentarz:

• Benek
    odpowiedział(a)
    Fajnie,że Brzęczek szuka rozwiązań i nie trzyma się jednego składu.

Zostaw komentarz:

• Raczej
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• Budyń_70
    odpowiedział(a)
    Mimo wszystko ten projekt nie spowodował, że te mecze nie są traktowane jak typowe sparingi, w pewnym sensie to dalej taki osobliwy poligon do sprawdzania młodzieży czy eksperymentów taktycznych.
    Przecież w normalnych warunkach taka Hiszpania nigdy by nie przegrała z Ukrainą o punkty.
    PS. Ładna bramka Gnabry'ego na 3-3, taka w stylu Lewego
    Ostatnio edytowany przez Budyń_70; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Raczej
    odpowiedział(a)
    Jaki wesoły mecz w Kolonii GER - SUI.

Zostaw komentarz:

• Martino1989
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta

Dokładnie, przecież każdy widział, że Krycha grał piach z Finami, to niby dlaczego miał zagrać dobrze z Włochami?
    Zaraz Walukiewicz zniknie na korzyść Bednarka i będzie gorzej w sumie jeśli Krycha zostanie. Znów na lewej Bartek bez sensu i tak w koło macieju drgawki trenerskie ...
    Krycha do Legii, w tej zbieraninie byłby jak znalazł.

Zostaw komentarz:

• Tom Kruz
    odpowiedział(a)
    Ciekawe zestawienie na jednym z portali.

Najwięcej meczów bez straty gola w reprezentacji Polski:
    1. Łukasz Fabiański - 26
    2. Józef Wandzik - 25
    3. Artur Boruc - 24
    4. Jerzy Dudek - 23
    5. Jan Tomaszewski - 22
    6. Wojciech Szczęsny - 21

Zostaw komentarz:

• Tommy Johnson
    odpowiedział(a)
    W żadnym wypadku, tym bardziej że wystawił Sebusia Szymańskiego w pierwszym składzie, boki obrony też nie dawały rady w tym meczu.

Ale decyzja z Walukiewiczem była trafiona.

Zostaw komentarz:

• Jestem
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Z tym chwaleniem Brzeczka to bym nie przesadzał. Bednarek pauzował za kartki to musiał kogoś wystawić.
    Dokładnie, przecież każdy widział, że Krycha grał piach z Finami, to niby dlaczego miał zagrać dobrze z Włochami?
    Zaraz Walukiewicz zniknie na korzyść Bednarka i będzie gorzej w sumie jeśli Krycha zostanie. Znów na lewej Bartek bez sensu i tak w koło macieju drgawki trenerskie ...

Zostaw komentarz:

• Benek
    odpowiedział(a)
    Z tym chwaleniem Brzeczka to bym nie przesadzał. Bednarek pauzował za kartki to musiał kogoś wystawić.

Zostaw komentarz:

• Tommy Johnson
    odpowiedział(a)
    Bardzo ładnie rozwija się Jakub Moder, wszystko wskazuje na to że doczekamy się następcy Krychowiaka. A jeszcze rok temu Kuba Moder siedział na ławce w Lechu na rzecz Karlo Muhara a potem się zastanawiamy dlaczego Polski futbol jest w ciemnej dupie.

Trzeba pochwalić Brzęczka że szuka środkowego obrońcy. Walukiewicz, Bochniewicz, trzeba szukać bo Bednarek mimo że sympatyczny chłopak to ja nie widzę go w roli lidera reprezentacji a Glik wiecznie grał nie będzie.

A co do Glika, trzeba cieszyć się każdym występem w kadrze Kamila bo mam wrażenie że taki typ piłkarza we współczesnym futbolu to gatunek wymarły. Jak zwykle po meczu reprezentacji Gliku schodzi utytłany w błocie z porwaną koszulką. Obrońca z krwi i kości, prawdziwy charakter, Pan piłkarz. Z resztą widać jakim szacunkiem darzą go Włosi, Włosi którzy na obronie znają się jak nikt inny. Wybitny reprezentant.

Zostaw komentarz:

• Jestem
    odpowiedział(a)
    Na bardzo dużym farcie te 0:0. Gdyby Włosi mieli jakiegoś swojego Lewego, to byśmy kończyli z trójką w plecy albo i gorzej. Włosi grali wyjątkowo pizdowato na naszym polu karnym i bezpośrednio przed. U nas Krycha wybitnie na minus, nie wiem czy w tej 12 minucie jak się zaczął się przebierać Góral, to miało być za Krychę czy kogoś innego.
    Zieliński aut? W każdym razie jego braku nikt nie zauważył na boisku.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X