Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Oby to bylo ostatnie 45 minut tego siwego dziada...
    CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Nie wspominając o ataku to jesteśmy wyjątkowo nędzni w obronie. Jeden Lafferty wiąże całą naszą defensywę. Powiem szczerze, że jeszcze wierzę ale narazie marnie to wygląda.
      "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• tyle gadania,mecz,mecz,mecz taki wazny gramy dla Wasyla,wszystkich Polakow,mecz o zycie.Czy tak ***** jego mac wyglada mecz o byc albo nie byc na MS?

Roger-masakra,kilka podan i wszystkie stracone
        Mon honneur s'appelle fidélité

joł mordo

Komentarz

• po **** on zostawia takiego Rogera, Krzynówka, Lewandowskiego, a zdejmuje Obraniaka?!

Komentarz

• Zamieszczone przez Weszlo
            "Do wspólnego oglądania zaprasza producent kleju do styropianu". Przydałby się klej do drewna.

Komentarz

• Zdjęcie Obraniaka to największy debilizm - no chyba że kontuzja... Lewandowski z Rogerem to się chyba bawią w Xaviego i Inieste tylko troche nie ten poziom piłkarski reprezentują co oni Czekamy aż dopierdolą nam drugą i bedzie spokój z tym wszystkim.
              Jeśli masz liste 10 najlepszych to 9 musisz skreślić bo jestem ja, nie ma reszty

Gloria chwała zwycięstwo victoria na stówe,
              Jestem z tego miasta gdzie, pietnastak za połówe.

Komentarz

• Zamieszczone przez kaktus Zobacz posta
                Wykonali. Gest Kozakiewicza...
                From flood into the fire
                One thousand voices sing
                We're in this together
                For whatever fate may bring

Komentarz

• Mam nadzieję, że Smuda długo nie zagrzeje miejsca w Lubinie. I mimo że jeszcze jakieś śmieszne matematyczne szanse są, to liczę że po tym meczu pozbędą się tego dywersanta.

ps. warta podkreślenia jest genialna strategia. W ataku Brożek 165cm wzrostu w kapeluszu, dookoła stado drwali, a my wrzutki
                  Ostatnio edytowany przez daimler; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez daimler Zobacz posta
                    ps. warta podkreślenia jest genialna strategia. W ataku Brożek 165cm wzrostu w kapeluszu, dookoła stado drwali, a my wrzutki
                    Brożek ma 180, a nie 165 cm.
                    Podzielam jednak fakt, że wrzutki z takimi obrońcami to było lekkie nieporozumienie.

Komentarz

• Bez pomysłu, bez szybkości, bez zrozumienia, bez charakteru. Dwoma słowami. Jak zwykle.

Mam nadzieję, że po tym meczu, to pewnie nie, ale po Słowenii jak już wszyscy delegaci okręgowi i sponsorzy nacieszą się VIPowskimi urokami wyjazdu, zbiorą się i Przyczyna Zagłady Piłki Narodowej rozwiąże kontrakt z siwym paniczem.

Błaszczykowski to dramat dziś. A Szpakowski " Być może jest to wina obuwia "

Brożek chyba nigdy nie zagrał dobrego meczu w kadrze. Roger zwalniał każdą akcję. Prosty bład, przy pułapce ofsajdowej i po herbacie. Nie doszukiwałbym się tu winy Boruca, bo mógł obronić, mógł nie obronić, klasyczne sam na sam.

Bramka to samobój czy Lewandowski? Chyba swojak?

Edit: Crolick dzięki, ciężko mi było rozkminić.
                      A swoją drogą, to weszlo zajebiście poprawia humor. Np. to
                      20.11
                      Michał Szadkowski, podobnie jak pół "GW", oczywiście prowadzi relację live na twitterze. Bo oni są wszyscy tacy światowcy-twitterowcy. No i napisał już całe dwie notki, z których jedna to: "Byłem obok tunelu, gdy kadrowicze wychodzili na rozgrzewkę. Leo żartował z Obraniakiem, a Dudka z Rogerem". WOW! Dzięki! Naprawdę dzięki za tę relację!

Nie tylko my nie lubimy Miszy
                      Ostatnio edytowany przez PeCe; [ARG:4 UNDEFINED].
                      Drwi sobie z nas pyszny nieprzyjaciel i odważny jest, bo za rzeką stoi. Przeszedł morze, żeby Polskę uciemiężyć, pokażę mu więc, że i Polakom rzeki nie przeszkadzają wypędzić najeźdźcy. Bracia! Dla odważnych droga na drugi brzeg taka sama jest przez most, co przez wodę. Komu Ojczyzna miła, za mną!

Komentarz

• Zamieszczone przez Ciunek Zobacz posta
                        Bramka to samobój czy Lewandowski?
                        Samobój

Komentarz

• Po co nam te MS skoro nasi i tak juz byli w tym roku w RPA
                          Mon honneur s'appelle fidélité

joł mordo

Komentarz

• Powinni Andrzeja jako rzecznika prasowego zatrudnić. On umie wytłumaczyć każdą porażkę. (vide http://sport.wp.pl/kat,1878,title,Ca...wiadomosc.html )
                            "Oto me królestwo, oto dokąd dążę, tu panował będę jako Bel-Air książę."

Komentarz

• Leo sreo, nie dość, że mi kupon spierdolił, to jeszcze takiego piachu daaawno nie widziałem. Po **** on wstawiał grzejącego ławę w klubie Krzynówka. I to na obronę? Z jego strony poszła akcja na 0-1
                              ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Krzynówek za wolny, Roger miał jeden dobry strzał, Błaszczykowski dostał pod koniec trzy podania z rzędu i wszystkie wycofywał! Gdyby nie Boruc mogło być jeszcze gorzej.

(sport.pl): Leo po meczu: "Dlaczego ściągnąłem Obraniaka? Bo w pierwszej połowie mieliśmy zbyt dużo piłkarzy, którzy czekają na piłkę. Brakowało nam równowagi."
                                Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica

Komentarz

Pracuję...
                                X