Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
    Masz jakiś link na ten temat? Chętnie poczytam.
    Moja wypowiedz była zaakcentowana ikonką przedstawiającą szyderczy śmiech co miało przedstawić wypowiedz jako zartobliwą, nawiązując do czesto wprowadzanych stanów załoby narodowej w Polsce przez obecną głowę państwa. Chodziło tu o zaakcentowanie żalu jaki miało wiele osób po tym jak się dowiedziało, że Podolski będzie grał dla Niemców. Ot co... takie mi sie nawiązanie nasunęło.

Dowodów,cytatów itd zatem nie będzie tym razem

Komentarz

• Zamieszczone przez Teraz JA Zobacz posta
      wiadomo, że nie liczyłem na to, że będzie robił to co Messi na boisku. Ale miałem nadzieje na jakieś rajdy lewą stroną (coś a la Kuba). W końcu jest lewym pomocnikiem.
      Ale to dopiero początek, myślę jednak, że sie wyrobi gdy zejdzie z niego stres.

rozwalił mnie Roger tym swoim 'kur*a mać'
      Wlasnie, wyrobi sie, on dopiero debiutowal. Ile zagral? 45minut? Ale co on mial pokazac? Strzelil 2 bramki, pokazal ze jest dobry, my to lubimy narzekac, nawet jak jest dobrze. Oby nie skonczyl jak Sosin, ktory tez strzelil 2 bramki w debiucie. Miales rajdy Krzynowka lewa strona i jakie efekty? Same straty. A Lewandowski (Cycus) to chyba przepisy gry w rugby ostatnio czytal? Gdzie mozna podawac futbolowke jedynie do tylu. Jak Obraniak chcial zagrac z klepki to Polacy za nim nie nadazali, wiec z kim mial tam grac? Jestem ciekaw co powiesz o Lobodzinskim . O nim wczoraj bylo jedynie slychac jak wchodzil na boisko hehe. Zreszta widac po Ludovicu, ze uczyl sie gry w pilke we Francji a nie w Polsce.

Komentarz

• Szeroka kadra powołana na mecze el. MŚ z Irlandią Północną i Słowenią:

Bramkarze: Artur Boruc (Celtic Glasgow), Łukasz Załuska (Celtic Glasgow), Sebastian Przyrowski (Polonia Warszawa), Wojciech Szczęsny (Arsenal Londyn)

Obrońcy: Marcin Wasilewski (Anderlecht Bruksela), Jakub Rzeźniczak (Legia Warszawa), Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus), Tomasz Jodłowiec (Polonia Warszawa), Dariusz Dudka (AJ Auxerre), Bartosz Bosacki (Lech Poznań), Piotr Polczak (Cracovia), Marcin Komorowski (Legia Warszawa), Seweryn Gancarczyk (Lech Poznań), Paweł Golański (Steaua Bukareszt)

Pomocnicy: Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck), Łukasz Tralka (Polonia Warszawa), Jacek Krzynówek (Hannover 96), Rafał Murawski (Rubin Kazań), Roger Guerreiro (Legia Warszawa), Ludovic Obraniak (Lille OSC), Tomasz Bandrowski (Lech Poznań), Grzegorz Krychowiak (Girondins Bordeaux), Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), Wojciech Łobodziński (Wisła Kraków), Sławomir Peszko (Lech Poznań), Jakub Wilk (Lech Poznań)

Napastnicy: Robert Lewandowski (Lech Poznań), Marek Saganowski (Southampton FC), Paweł Brożek (Wisła Kraków), Euzebiusz Smolarek, Łukasz Sosin (Anorthosis Famagusta)

Marcin Komorowski

Komentarz

• Może mi ktoś wytłumaczyć, co w tej kadrze robi Szczęsny, Polczak, Komorowski, Trałka, Bandrowski, Krychowiak i Łobodziński?

Komentarz

• Zamieszczone przez baciek Zobacz posta
            Może mi ktoś wytłumaczyć, co w tej kadrze robi Szczęsny, Polczak, Komorowski, Trałka, Bandrowski, Krychowiak i Łobodziński?
            Dodałbym jeszcze Rogera. Są po to aby ich odstrzelić.

A tak z innej beczki: Szkoda że nasi "działacze" nie starali się o Peszkę...

Komentarz

• Gancarczyk wystarczyło, że wrócił do Polski i już został zauważony. Słusznie zresztą bo Komorowski czy Krzynówek na lewej obronie to za wysokie progi
              (L)

Komentarz

• Może mi ktoś wytłumaczyć, co w tej kadrze robi Szczęsny, Polczak, Komorowski, Trałka, Bandrowski, Krychowiak i Łobodziński?
                internatonal level

Komentarz

• Pokonał Portugalię!
                  "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• WP:
                    Polscy kibice nie dostaną szansy obejrzenia na żywo spotkania naszej reprezentacji ze Słowenią w eliminacjach mistrzostw świata 2010. Jak donosi dziennik "Futbol News" Polski Związek Piłki Nożnej w obawie przed rozróbami zrezygnował z biletów na mecz w Mariborze.

Biletów na spotkanie ze Słoweńcami legalną drogą zdobyć się nie da. Nie rozprowadza ich ani PZPN, ani strona KupBilet.pl. W Słoweńskiej Federacji Piłkarskiej na bilety też nie ma szans. Wszystko wskazuje więc na to, że 9 września na stadionie w Mariborze zabraknie polskich kibiców.

- Na mecz w Mariborze otrzymaliśmy tylko czterysta wejściówek - wyjaśnia rzecznik PZPN, Jakub Kwiatkowski. - Dlaczego tak mało? Ponieważ stadion, na którym rozgrywane będą zawody, ma niewielką pojemność - dodaje.

Pojemność stadionu w stolicy Słowenii wcale nie jest taka mała - 12,5 tysiąca miejsce. A inne federacje jakoś nie miały takich problemów, jak polska. Czesi i Słowacy mogli liczyć na doping 500 sympatyków.

- Nawet Chorwaci, którzy są naszymi odwiecznymi rywalami otrzymali tysiąc wejściówek - oznajmia Jure Bohorac ze słoweńskiego dziennika "Ekipa". Jego zdaniem stadion w Mariborze jest dość nowoczesny i PZPN spokojnie mógłby otrzymać nawet 1200 biletów.

- Strona polska poinformowała nas, że nie zamierza dystrybuować biletów na ten mecz, z obawy o wybryki chuliganów, które miały miejsce podczas poprzednich spotkań wyjazdowych - w Bratysławie i Belfaście. Przesłaliśmy do Warszawy jedynie 100 biletów dla VIP-ów i sponsorów - zdradza "Futbol News" Matjaz Krajnik ze Słoweńskiej Federacji Piłkarskiej.
                    Tak *****, bawcie się same.

Komentarz

• Nie da rady tego nigdzie zaskarżyć? RPO, coś w ten deseń?

Komentarz

• "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                        "
                        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• http://www.sport.pl/pilka/1,65046,70...lewskiego.html

to się chwali

Komentarz

• Co to za gwizdy jak Zewlakow cos czytal?
                            Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• obraz nędzy i rozpaczy. nic nie grają.

Komentarz

• Za mało zarabiają

Komentarz

Pracuję...
                                X