Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Shin-Ski Zobacz posta
    Teraz to tylko człapie po tym boisku. Ma te przebłyski, ale to wciąż za mało. Spierdolił się nam w tej naszej żałosnej lidze.
    Dziwisz mu się?? Czy biega czy nie, hajs na koncie taki sam, więc na *** się przemęczać?? Dla mnie to wysokość kontraktów w Legii to jakieś nieporozumienie. Zajebiście wysokie, to powinny być premie, a nie kontrakty.

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

• Ciekawe, czy Francuzi jak patrzą teraz na wyniki nie żałują, że oddali nam 'bez walki' Obraniaka?

Wiem, że Francja to inny świat, że Henry, Ribery, Benzema itd., ale ciekawe co sobie myślą jak patrzą Polska 2-0 Grecja ( '47 Obraniak, '79 Obraniak )

Komentarz

• Zamieszczone przez baciek Zobacz posta
        Ciekawe, czy Francuzi jak patrzą teraz na wyniki nie żałują, że oddali nam 'bez walki' Obraniaka?

Wiem, że Francja to inny świat, że Henry, Ribery, Benzema itd., ale ciekawe co sobie myślą jak patrzą Polska 2-0 Grecja ( '47 Obraniak, '79 Obraniak )
        pomyślą sobie: dał wam przykład Obraniak jak zwyciężać macie

Komentarz

• Zamieszczone przez baciek Zobacz posta
          Ciekawe, czy Francuzi jak patrzą teraz na wyniki nie żałują, że oddali nam 'bez walki' Obraniaka?

Coś mi się wydaje, że to ich ani nie ziębi, ani nie grzeje.

Komentarz

• Nie wiedzialem gdzie to dac, a ten temat byl na wierzchu. Z gory sorry, ale podoba mi sie ten filmik http://mundialowo.fliggo.com/video/tWG9pQAx

Komentarz

• bez przesady, nie mozna sie doszukiwac analogii do Podolskiego, po ktorym Kaczyński niewiele brakowało a wprowadziłby żałobę narodową
              trzeba zrozumieć, że oni mają dziesiątki takich talentów a my nie

Komentarz

• Obraniak na pewno się reprezentacji przyda, tutaj nie mam żadnych wątpliwości... oby wreszcie (przy całym szacunku) wyleczył Jacka Krzynówka z lewej strony pomocy bo chłop już zwyczajnie nie nadąża... być może wreszcie doczekaliśmy się solidnych skrzydeł bo jakby nie patrzeć to Obraniak i Kuba dobrze rokują (o ile obaj będą zdrowi i w formie).
                Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Zamieszczone przez Paluch Zobacz posta
                  po ktorym Kaczyński niewiele brakowało a wprowadziłby żałobę narodową
                  Masz jakiś link na ten temat? Chętnie poczytam.
                  "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                  Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                  Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                  Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                  "
                  Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                    Masz jakiś link na ten temat? Chętnie poczytam.
                    Ale jakaś sprawa była, ale z tego co pamiętam to Orzechowski domagał się odebrania Podolskiemy obywatelstwa polskiego (co było by trudne, bo go Lukas nie ma)

Komentarz

• Podolski urodził się w Polsce, więc nasze obywatelstwo ma z automatu.
                      No chyba, że się zrzekł(w co wątpię).

Komentarz

• Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
                        Podolski urodził się w Polsce, więc nasze obywatelstwo ma z automatu.
                        No chyba, że się zrzekł(w co wątpię).
                        W Polsce nie obowiązuje zasada ziemi, a zasada krwi.

Komentarz

• Wracając jeszcze do tematu Obraniaka i Francuzów:

W polskiej lidze w zeszłym sezonie 9 bramek strzelił Tomasz Szewczuk ze Śląska Wrocław ( podobnie jak Obraniak w Ligue 1 ). Zakładając, że ma korzenie np. litewskie ( powiedzmy że róznica między Francją a Polską jest podobna jak pomiędzy Polską a Litwą ) otrzymuje obywatelstwo i w debiucie z Grecją strzela 2 bramki.

W Polsce na pewno byłoby biadolenie, a sytuacja jest analogiczna jak z Obraniakiem.

Komentarz

• Mój błąd, jednak:

Według polskich przepisów jest on obywatelem Polski, gdyż obywatelstwo nabył po rodzicach i nigdy się go nie zrzekł, bo nikt tego nie wymaga.

Komentarz

• W każdym razie, kiedy rozmawiano z Podolskim o pomyśle Orzechowskiego, aby odebrać mu polski paszport, ten odpowiedział, że takowego nie ma Na transfermarkcie też nie ma doppelbruger.

Komentarz

• http://sport.wp.pl/kat,109318,title,...88eb&_ticrsn=3

Komentarz

Pracuję...
                                X