Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• O, a co to za zabawa w ganianego od 7 minuty na trybunach?

Komentarz

• Zamieszczone przez Achmed Zobacz posta
      Teraz jakiś Obraniak i inny gość. Powstaje pytanie, czy ktoś ich powoływał do młodzieżówek, czy nie. Jak nie to pewnie będzie tak jak z Rogerskim i Olisadebowskim.
      Był powoływany.
      "- Patrz. Ruiny, ruiny, gruzy, a jakie to ładne.

- To Warszawa..."

Komentarz

• Zamieszczone przez Gutek Zobacz posta
        O, a co to za zabawa w ganianego od 7 minuty na trybunach?
        4′ - Kibice bydgoskiego Zawiszy wywiesili na meczu transparent o treści: Gliński byłeś hydrocwaniakiem, nigdy nie będziesz zawiszakiem.

7′ - Pierwsze zamieszki na trybunach. Ochrona chciała zabrać kibicom bydgoskiego Zawiszy transparent. Ci jednak go odbili.

Komentarz

• Jak na siedzącego na ławce albo i na trybunach w Rosji, to Rafał Murawski gra całkiem nieźle. Roger na legijnym poziomie choć jedno podanie niezłe. Ogólnie to postawiłem że będzie poniżej 2.5 gola i na razie jest dobrze
          "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Co by nie mowic, takich piłkarzy wielu nie mamy, na takim poziomie.

Błaszczykowski, Jelen, Ebi w formie jak Obraniak i tyle.
            Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• http://mundial.wp.pl/kat,1019539,tit...iadomosc.html?

Mariusz Lewandowski wybitnym reprezentantem

Ja mam pytanie, dlaczego aby być wybitnym reprezentantem, to trzeba zagrać 60 spotkań? Skąd ta liczba? Czemu nie 50? 100? Tylko 60?

Komentarz

• Niezły debiut Obraniaka

Komentarz

• Po facecie widać, że nie ma żadnego związku z naszą kopaną

Wyszkoleniem technicznym i umiejętnościami piłkarskimi jest na daleko przed naszymi skórokopami. Nawet nie biega jak Polak

Ale nie ma co się jarać, jest wielu zawodników, co miało jeden dobry mecz w kadrze, a potem na psy zeszło

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

• Zamieszczone przez AK47 Zobacz posta
                    Po facecie widać, że nie ma żadnego związku z naszą kopaną

Wyszkoleniem technicznym i umiejętnościami piłkarskimi jest na daleko przed naszymi skórokopami. Nawet nie biega jak Polak
                    oby sie tylko nie "spolszczyl"...

Komentarz

• może ja ślepy jestem, ale co poza golami pokazał Obraniak? Wg mnie nic. Nie, żebym go krytykował- wiadomo debiut itp. Liczę na niego. Błaszczykowski to piłkarz, jakby nigdy nie miał styczności z naszą kopaną

Komentarz

• Zamieszczone przez Teraz JA Zobacz posta
                        może ja ślepy jestem, ale co poza golami pokazał Obraniak? Wg mnie nic. Nie, żebym go krytykował- wiadomo debiut itp. Liczę na niego. Błaszczykowski to piłkarz, jakby nigdy nie miał styczności z naszą kopaną
                        A co mial pokazac ? Tzn na co liczyles?

Nie grzeje mnie ani ziębi nasza Kadra i ogladalem 45 min drugie wlasnie ze wzgledu na niego.

Roznica miedzy nim a reszta byla mniej wiecej taka jak pierwsze mecze Rogera po przyjsciu do Legii - taki troche inny swiat, poruszanie sie po boisku, operowanie pilka.

Jeden czlowiek nas nie zbawi, i ddo MŚ i tak nie awansujemy ale to pokazuje w jakiej czarnej dupie jest 90% piłkarzy naszej kadry.
                        Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• wiadomo, że nie liczyłem na to, że będzie robił to co Messi na boisku. Ale miałem nadzieje na jakieś rajdy lewą stroną (coś a la Kuba). W końcu jest lewym pomocnikiem.
                          Ale to dopiero początek, myślę jednak, że sie wyrobi gdy zejdzie z niego stres.

rozwalił mnie Roger tym swoim 'kur*a mać'
                          Ostatnio edytowany przez Teraz JA; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Roger to kiedyś 2 razy szybszy był!
                            http://www.youtube.com/watch?v=1P7UhXZEhl8

Teraz to tylko człapie po tym boisku. Ma te przebłyski, ale to wciąż za mało. Spierdolił się nam w tej naszej żałosnej lidze.

Komentarz

• Dobry ten Ludwik Obraniak

Komentarz

• To ja od siebie dodam, że Roger to zrównał poziom do naszej ligi. W ogóle to mam wrażenie, że w Polsce to albo piłkarze się na maksa opierdalają na zgrupowaniach albo sztab szkoleniowy robi to źle. Najlepsze mecze piłkarzy w Legii to te pierwsze. Edson, Roger, Giza, Radovic i tak dalej. Coś z tym jest.
                                Po drugie nasi piłkarze nie potrafią wielu rzeczy na boisku. Nie wiem czy to wina braku zgrania czy braku umiejętności, ale oprócz meczu z Portugalią nie widziałem żeby nasi potrafili grać szeroko, szybko piłką po ziemi. Jedyny Obraniak to robił, ale był mało widoczny.
                                Po trzecie, to Wasilewski może i umie grać w piłkę ale jest na maksa niemyślącym piłkarzem. Zawsze te same błędy w obronie (nie umie odbierać piłki bez walenia przeciwnika ręką i bez zastawiania się dupą).

Ogólne wrażenie mam takie, że Grecy byli mega skacowani. Mecze reprezentacji, szczególnie naszej, to to jak finał ligi mistrzów włączony 3 razy wolniej. 35 minuta meczu a oni nie oddali żadnego strzału.

Komentarz

Pracuję...
                                X