Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• wazne ze zony dzialaczy przejechaly sie w czerwcu na wycieczke do RPA.co tam forma i wyniki wazne zeby troche swiata zwiedzic!
    Mon honneur s'appelle fidélité

joł mordo

Komentarz

• Zamieszczone przez Bogoss Zobacz posta
      wazne ze zony dzialaczy przejechaly sie w czerwcu na wycieczke do RPA.co tam forma i wyniki wazne zeby troche swiata zwiedzic!
      safari, bracie safari !!!
      Lato z Krecina, juz na hipopotamy poluja

a co do meczu, 1:1 z Irakiem, nastepna Barcelona ole ole lalalalala
      a tak na marginesie, czy ktos wie, ktore miejsce w FIFA nasze asy maja jako reprez. Po Iraku i wiece mistrzach swiata (w rugby), to pewnie okolo 40 ????

...
      "Jestem Polakiem, więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka. Bo im szerszą stroną mego ducha żyje życiem zbiorowym narodu, tym jest mi ono droższe, tym większą ma ono dla mnie cenę i tym silniejszą czuje potrzebę dbania o jego całość i rozwój".
      Roman Dmowski "Myśli nowoczesnego Polaka
      "
      Tylko pod Krzyżem, tylko pod tym znakiem Polska jest Polską, a Polak Polakiem.

Komentarz

• zaraz tam tragedia....

http://www.youtube.com/watch?v=0amgVYfYauw

...ta ziemia do Polski należy
        choć Polska daleko jest stąd,
        bo wolność krzyżami się mierzy
        historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez zdzisiekk Zobacz posta
          a tak na marginesie, czy ktos wie, ktore miejsce w FIFA nasze asy maja jako reprez. Po Iraku i wiece mistrzach swiata (w rugby), to pewnie okolo 40 ????
          Nie chce cie martwić ale przed tymi meczami zajmowalismy 39 miejsce
          CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Brawo, zremisowaliśmy z IRAKIEM
            Zamieszczone przez mort Zobacz posta

Komentarz

• Z. - powoli przekonuje się do Twojego zdania

ale z ostateczną wypowiedzią poczekam jeszcze na dwa wrześniowe mecze
              Legia

Komentarz

• A Euro 2012 ucieka, bo kadra będzie całkowice rozsypana..
                "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta

A Euro 2012 ucieka, bo kadra będzie całkowice rozsypana..
                  Spokojnie, idzie młodość!

Po pierwszej połowie prowadziliśmy z Liechtensteinem 1-0 (Korzym strzelił). Ktoś wie jak się skończyło?
                  Legia

Komentarz

• Dwa, Rybus dorzucił drugą. Kozacy.

Młodość? W RPA na meczu z gospodarzami, obrona Bosacki, Żewłakow
                    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Jak myślicie, co powiedział Leo piłkarzom w szatni, że aż tak im się nie chciało biegać?? Może "Jak mi się który spoci to zajebie!"??

Może jednak czas dać Smudzie potrenować kadrę??

Komentarz

• Ciekawa w jakim stopniu spierdolą pobór nowego narybku.

Komentarz

• Pierwszym potencjalnym brazylijskim wzmocnieniem jest Luis Filipe Kasmirski. Przodkowie 24-letniego gracza Deportivo La Coruna wyjechali z Polski do Ameryki południowej pod koniec XIX wieku - ich nazwisko brzmiało wówczas Kaźmierski.

Luis Filipe to znakomity lewy obrońca. Jego pozyskaniem zainteresowana jest FC Barcelona i Juventus Turyn. Ma brazylijski, włoski i polski paszport. Walka o niego będzie bardzo trudna. Kasmirski może bowiem liczyć na występy w reprezentacji Brazylii, gdzie lewa obrona nie należy do najmocniej obsadzonych pozycji. Byłaby szansa, gdyby działania w tej sprawie podjął prezes PZPN Grzegorz Lato. A wiemy, że takie działania planuje. Kasmirskiemu trzeba zaoferować status gwiazdy reprezentacji Polski. Wówczas możemy go przekonać.

Drugim ważnym kierunkiem poszukiwań potencjalnych reprezentantów są Niemcy. Ten rejon dobrze rozpracowany ma Maciej Chorążyk, główny skaut PZPN. W tym kraju gra większość zawodników, których "Przegląd "Sportowy" umieścił na "ściągawce" dla Leo Beenhakkera.
                          Tak sobie przeczytalem ten artykul i nasunela mi sie jedna mysl.. Czym kiedys byla reprezentacja a czym jest dzisiaj. Do czego to doszlo, ze taki PZPN musi miec "skautow", ze trzeba walczyc o zawodnikow bo maja trzy paszporty. Chore to jest i tyle. Kiedys (nie mowie ze teraz nie, bo sa tez reprezentanci, dla ktorych Polska jest wazna) grac z orzelkiem na piersi bylo najwiekszym wyroznieniem, jakie moglo spotkac chlopaka z polskich osiedli i miast. Czy sparing, czy mecz o mistrzostwo swiata, zyly sobie na boisku wypruwali. A dzisiaj? Walczymy o zawodnikow, ktorzy z Polska nie maja nic wspolnego oprocz jakis tam przodkow, polsko brzmiacego nazwiska. Pieprze ta globalizacje, posiadanie po 3 paszporty i skautow PZPN. Co innego jak chlopak ma polskie korzenie i chce grac dla nas (czyt. Podolski, ktorego stracilismy dzieki pseudodzialaczom i trenerom), a co innego ktos, do kogo samemu trzeba pukac i moze jeszcze na kolanach prosic, zeby u nas gral. "Musi dostac zapewnienie, ze bedzie gwiazda". A kto mu takie zapewnienie ma dac? To ze jest wart tyle i tyle mnie jak Polaka nie interesuje. Juz widze jak ten chlopak bedzie gral w sparingach albo meczach o niska stawke.

Wole slabszego, ale majace polskie serce (nie tylko paszport) chlopaka kopiacego pilke na warszawskim osiedlu, niz magika wartego i 100mln euro, ktory grajac z orzelkiem na piersi, wcale moim reprezentantem nie bedzie.

Taka moja mala rozkmina.

I ciekawe po co media tak to rozdmuchuja. Czym tu sie chwalic? Ze PZPN ze swoim szkoleniem musi brzytwy sie chwytac zeby znalezc kogos do reprezentacji i prosic, aby dla nas gral?

Komentarz

• http://mundial.wp.pl/kat,1019539,tit...iadomosc.html?

Jestem w tym momencie ciekaw czy Boenisch dalej bedzie tak upracie twierdzil ze chce grac dla Polski, czy tez jego wypowiedzi nt naszej kadry mialy wlasnie taki rezultat przynieść.

Ja osobiscie stawiam na opcje nr 2.
                            CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Fragment z tekstu wklejonego wyżej:
                              "Gdyby wszyscy wymienieni zawodnicy zmienili barwy narodowej, z pierwszego składu niemieckiej kadry U-21 grającej obecnie na młodzieżowych mistrzostwach Europy, zostaliby tylko bramkarz i obrońca - jedyni rodowici Niemcy."

To jest jakaś kompletna paranoja...
                              "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Już nic nie stoi na przeszkodzie, aby Ludovic Obraniak zagrał w reprezentacji Polski. Oficjalną zgodę na występy pomocnika Lille w naszej kadrze wydała światowa federacja piłki nożnej - FIFA. Teraz potrzebne jest już tylko powołanie od Leo Beenhakkera.
                                Pomimo, że Obraniak raz wystąpił w młodzieżowej reprezentacji Francji w meczu sparingowym, FIFA udzieliła mu pozwolenia na występy w biało-czerwonych barwach - czytamy w "Super Expressie".
                                Przedstawiciel FIFA telefonicznie poinformował o decyzji światowej federacji rzeczniczkę kadry Martę Alf.
                                Obraniak ma 25 lat i występuje w Ligue 1 w drużynie Lille, w której jest czołową postacią. Ostatni sezon dla popularnego "Ludo" i jego drużyny był bardzo udany. Lille zajęło w tabeli ligi francuskiej piąte miejsce i w przyszłym sezonie zagra w Lidze Europejskiej.
                                brać go

Komentarz

Pracuję...
                                X