Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Wydaje mi się, czy te dzikusy buczą na swojego białego obrońcę?

Komentarz

• Zamieszczone przez brn Zobacz posta
      rozjebał mnie widok murzyna na trybunach trzymającego łeb jakiejś antylopy za rogi
      a obok siedzial gosciu owiniety lancuchem z choinki,egoztyka

Zastanawiam sie po co komu takie mecze, i takie wycieczki na drugi koniec swiata.Gdyby u nas nie dalo sie grac bo jest -15 stopni i lezy snieg to rozumiem ale nie w czerwcu i nie z druga reprezentacja z ktorej na MS(jesli sie zakwalifikujemy) pojedzie 7-8 graczy.

Lepiej bylo zostac w Polsce/Europie i zagrac z jakas dobra ekipa Europejska,albo sciagnac jakas Nigerie do nas.
      Ostatnio edytowany przez Francais; [ARG:4 UNDEFINED].
      Mon honneur s'appelle fidélité

joł mordo

Komentarz

• Zamieszczone przez brn Zobacz posta
        mam wrażenie jakby przy mikrofonach latały pszczoły nad swoim ulem
        ha ha dokładnie, jeszcze odniosłem wrażenie że jak dochodził do piłki ich biały obrońca Booth - to jakoś głośniej było.

Komentarz

• Oni to musieli wczoraj ostro zachlać, grali taki piach że nie chciało się tego oglądać. Wyszli na ten mecz z przymusu, a o Rogerze to aż się pisać nie chce, co ten Benhałer w nim widzi ?

Komentarz

• szkoda gadac, zadnej dobrej akcji
            najlepszym Polakiem - Roger...
            Przynajmniej chlopaki pojada na safari,
            jedyna dobra sprawa dla nich..........,
            a dla kibicow......bez zmian kupa !!!
            Ostatnio edytowany przez Zdzisiek; [ARG:4 UNDEFINED].
            "Jestem Polakiem, więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka. Bo im szerszą stroną mego ducha żyje życiem zbiorowym narodu, tym jest mi ono droższe, tym większą ma ono dla mnie cenę i tym silniejszą czuje potrzebę dbania o jego całość i rozwój".
            Roman Dmowski "Myśli nowoczesnego Polaka
            "
            Tylko pod Krzyżem, tylko pod tym znakiem Polska jest Polską, a Polak Polakiem.

Komentarz

• Perejro-gwiazda europejskiego formatu...

Komentarz

• http://www.weszlo.com/news/3133

i wszystko w temacie
                "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• dobrze że oglądałem od 90 minuty

Komentarz

• Podczas oglądania meczu wydawało mi się, że nad stadionem szaleje afrykańska szarańcza - buczenie, szumy i dźwięk setek trąbek.

Piłkarsko, dno i wodorosty. Żeby podczas pierwszej połowy oddać jeden strzał na bramkę z 40 metrów, to po prostu śmieszne.
                    Ogólnie uważam za bezsens jeżdżenie na drugi koniec świata żeby zagrać ligowym składem.

Komentarz

• 54' Polska-Irak 0:1

Przegrywamy z kajem w ktorym jest moze jedno dobre boisko.Wlasnie w tym momencie stalismy sie ogorkami...

***** mac ale wstyd
                      Mon honneur s'appelle fidélité

joł mordo

Komentarz

• a myslałem że dno osiągneliśmy w meczu z RPA jak widać można zanużyć się jeszcze głebiej

Komentarz

• Panowie rozbijamy ich w pył. Już jest 1-1.
                          "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Przed chwila jakiś Mohamed prawie na 2:1, jednak mu 'lekko' zeszła
                            Jeszcze nigdy tak wielu nie zawdzięczało tak wiele, tak nielicznym.

Komentarz

• tragedia

Komentarz

• Jestem w stanie zrozumieć wszystko, wszystko prócz braku ambicji i woli walki. Jak można nie grać nic przez cały mecz z przeciwnikiem pokroju Iraku? Osiągnięty wynik i tak jest sukcesem naszych kopaczy, którzy chyba myśleli, że wyjdą na stojaka i pykną jakimś tam Mohamedom czy innym Alim (z całym szacunkiem dla Irakijczyków) 3-4 bramki i pójdą pod prysznic. W dzisiejszych czasach żeby cokolwiek ugrać w piłce trzeba! przynajmniej walczyć. W innym wypadku wynika i gra, taka jak dzisiaj będą na porządku dziennym.
                                "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

Pracuję...
                                X