Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Raczej
    odpowiedział(a)
    "Przećwicić na Holendrach.". Jerzy Engel właśnie w TVP Sport 4-4-2.

Zostaw komentarz:

• Raczej
    odpowiedział(a)
    Zmiany w kadrze reprezentacji Polski
    09.11.2020

Bartłomiej Drągowski, Michał Karbownik oraz Damian Kądzior nie wezmą udziału w zgrupowaniu reprezentacji Polski, która w Katowicach przygotowuje się do ostatnich w tym roku meczów: towarzyskiego Polska – Ukraina (Chorzów, 11 listopada) oraz dwóch spotkań Ligi Narodów UEFA Włochy – Polska (Reggio Emilia, 15 listopada) i Polska Holandia (Chorzów, 18 listopada). Dodatkowe powołanie otrzymał Przemysław Płacheta.

Bartłomiej Drągowski zgodnie z decyzją władz sanitarnych Włoch wraz z całą drużyną ACF Fiorentina został wysłany na dziesięciodniową kwarantannę. Jest ona wynikiem wykrycia obecności koronawirusa u jednego z zawodników klubu.

Michał Karbownik w ubiegłym tygodniu uzyskał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa, który automatycznie wykluczył zawodnika Legii Warszawa ze zgrupowania reprezentacji Polski.

Damian Kądzior po ustaleniach z selekcjonerem reprezentacji Jerzym Brzęczkiem pozostał z kolei w swoim klubie – SD Eibar. Reprezentant Polski ze względu na zmianę barw klubowych w ostatnim okienku transferowym nie wziął udziału w okresie przygotowawczym. Z tego powodu zarówno zawodnik, jak i selekcjoner uznali, że dla Kądziora znacznie lepszym rozwiązaniem będzie pozostanie w klubie i trening z drużyną, który pozwoli mu skutecznie powalczyć o miejsce w składzie SD Eibar.

W związku z absencją powyższych graczy do reprezentacji Polski dołączył Przemysław Płacheta, który pierwotnie był powołany przez Macieja Stolarczyka do kadry U-21. Zawodnik Norwich City będzie brany pod uwagę do gry w meczu towarzyskim Polska – Ukraina, po którym dołączy do reprezentacji Polski do lat 21, która w Opalenicy przygotowuje się do ostatniego meczu eliminacji EURO U21 przeciwko drużynie Łotwy.
    https://www.laczynaspilka.pl/repreze...ntacji-polski1
    Ostatnio edytowany przez Raczej; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Raczej
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• Raczej
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Skw_ Zobacz posta

Mówisz o których spotkaniach? Holandia grała na pół gwizdka i opędzlowała nas bez mydła, Bośnia u siebie wystawiła głebokie rezerwy gdzie my graliśmy pierwszym składem. Z Włochami cud że nie przegraliśmy.
    Ja się akurat z tym artykułem z Weszło całkowicie zgadzam, jeżeli po dwóch latach pracy Brzęczka ktoś się cieszy, że w dwóch meczach (na jakieś 20) zagraliśmy klepką i wyszło kilka podań z rzędu i to w spotkaniach, gdzie nikomu poważnemu się nie chce biegać, to dajmy sobie spokój.
    No nie żartuj.

Z Włochami cud że nie przegraliśmy.
    Ale jednak nie przegrali.

gdzie nikomu poważnemu się nie chce biegać, to dajmy sobie spokój.
    Skąd taki wniosek? Po wynikach innych spotkań czy po czym? Jeśli tak(co nie jest prawdą) to niech oni dadzą sobie spokój ze sportem.

Nie wiem co tam w weszło napisali ale nie będę zaprzeczał, że podobało mi się to zgrupowanie. Nie zachłysnąłem się i stąpam po ziemi ale po prostu dali mi wczoraj trochę radości w tym smutnym żyjącym polityką i wirusami czasie

Zostaw komentarz:

• Skw_
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
    Polska też tak potraktowała te spotkania, spójrz na tabelkę. Jedynie 3 bramkarz nie został sprawdzony.
    Mówisz o których spotkaniach? Holandia grała na pół gwizdka i opędzlowała nas bez mydła, Bośnia u siebie wystawiła głebokie rezerwy gdzie my graliśmy pierwszym składem. Z Włochami cud że nie przegraliśmy.
    Ja się akurat z tym artykułem z Weszło całkowicie zgadzam, jeżeli po dwóch latach pracy Brzęczka ktoś się cieszy, że w dwóch meczach (na jakieś 20) zagraliśmy klepką i wyszło kilka podań z rzędu i to w spotkaniach, gdzie nikomu poważnemu się nie chce biegać, to dajmy sobie spokój.

Zostaw komentarz:

• Majkisek
    odpowiedział(a)
    Nie ma co deprecjonować spotkań w Lidze Narodów. Mecze z Włochami i Holandia będą miały niebagatelną stawkę, gdyż to m.in. z nimi bijemy się o pierwszy koszyk w eliminacjach do Mundialu. A ile wart jest taki koszyk, to wiadomo chociażby po ostatnich kwalifikacjach. Także ja bardzo chętnie bym zobaczył Włochów i Holendrów olewajacych te spotkania

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)
    Polska też tak potraktowała te spotkania, spójrz na tabelkę. Jedynie 3 bramkarz nie został sprawdzony.
    Gwoli ścisłości to w meczach LN nie "zostało sprawdzonych" pięciu z powołanych zawodników.

Zostaw komentarz:

• Raczej
    odpowiedział(a)

Pozostaje pytanie czy w meczu o większą stawkę też udałoby się zagrać na zero z tyłu z Włochami i zdobyć punkt, natomiast to jest właśnie ten poziom na jakim Polacy faktycznie są tzn. powalczą z poważnym rywalem i pewnie wygrają ze słabszą teoretycznie od siebie reprezentacją jak Bośnia np.
    A dokładniej czwarty

Zostaw komentarz:

• Tommy Johnson
    odpowiedział(a)

Pozostaje pytanie czy w meczu o większą stawkę też udałoby się zagrać na zero z tyłu z Włochami i zdobyć punkt, natomiast to jest właśnie ten poziom na jakim Polacy faktycznie są tzn. powalczą z poważnym rywalem i pewnie wygrają ze słabszą teoretycznie od siebie reprezentacją jak Bośnia np.
    Ostatnio edytowany przez Tommy Johnson; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Skw_
    odpowiedział(a)
    Przyjemnie oglądało się reprezentację we wszystkich trzech meczach tego zgrupowania, zespół utrzymuje się na stałym solidnym poziomie i w zasadzie można było być pewnym że z Bośnią będzie zwycięstwo. Po meczu z Włochami, chyba na Weszło, przyjebali się dla zasady że "jeżeli kibiców cieszy takie 0-0 to nikt nie ma już żadnych oczekiwań". Po prostu widać było że zespół funkcjonuje, jest zaangażowanie, więc wypada pochwalić.

Oczywiście że od obecnej generacji piłkarzy można wymagać wejścia na jeszcze wyższy poziom ale chyba tylko w przypadku gdyby selekcjonerem był naprawdę światowej klasy szkoleniowiec. Natomiast na tę chwilę, jest po prostu OK
    Zapomniałeś o jednej ważnej rzeczy, a mianowicie Ligę Narodów poważnie traktują może ze 3 albo 4 kraje, w tym Polska. Cała reszta traktuje to jako pole doświadczalne przed ważnymi meczami.

Zostaw komentarz:

• Raczej
    odpowiedział(a)
    Nie będę się rozpisywał, dołączę się jedynie do pochwał bo faktycznie fajnie i przyjemnie oglądało się te mecze. Nawet Brzęczek mnie wczoraj zaskoczył pozytywnie nie wstawiając na siłę Krychowiaka widząc, że jest bez formy i nie zrobił mu tym krzywdy bo znowu trochę pomyj by się wylało. Nie wiem tylko co to było w 30 minucie gdy Krycha wyszedł się rozgrzewać, zimno mu się zrobiło czy ciśnienie chciał podnieść kibicom hehe. Największym wygranym wg mnie to Karol Linetty,oby nie spoczął na laurach.

Minuty:

Zostaw komentarz:

• Tommy Johnson
    odpowiedział(a)
    Przyjemnie oglądało się reprezentację we wszystkich trzech meczach tego zgrupowania, zespół utrzymuje się na stałym solidnym poziomie i w zasadzie można było być pewnym że z Bośnią będzie zwycięstwo. Po meczu z Włochami, chyba na Weszło, przyjebali się dla zasady że "jeżeli kibiców cieszy takie 0-0 to nikt nie ma już żadnych oczekiwań". Po prostu widać było że zespół funkcjonuje, jest zaangażowanie, więc wypada pochwalić.

Oczywiście że od obecnej generacji piłkarzy można wymagać wejścia na jeszcze wyższy poziom ale chyba tylko w przypadku gdyby selekcjonerem był naprawdę światowej klasy szkoleniowiec. Natomiast na tę chwilę, jest po prostu OK

Zostaw komentarz:

• Budyń_70
    odpowiedział(a)
    Fakt, Szpaku to już powinien ze sceny zejść.
    Dobrze, że wzięli tego Borka do TVP Sport, to przynajmniej nie są skazani na Szpaka.

Zostaw komentarz:

• Raczej
    odpowiedział(a)
    Zieliński, Krychowiak, Szpakowski z Juskowiakiem.

Zostaw komentarz:

• sarinosoman
    odpowiedział(a)
    Największym przegranym jest chyba Zieliński.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X