Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez cubaz Zobacz posta
    Niektórym to by chyba było na rękę, jakbyśmy ten mecz wtopili albo zremisowali...
    Polsce by było na ręke gdybyśmy wygrali max 2-0.
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
      Co ty gadasz? Jakie 3-0? Badz powazny czlowieku. Z takimi ogorkami tak powinno sie grac, z pelnym zaangazowaniem do ostatniego gwizdka. Zadowalalby Cie widok, jak po strzeleniu tzre bramek w 1 polowie, w drugiej nasi kopacze podawaliby sobie pilke na wlasnej polowie? Smieszy mnie takie gadanie.
      Co do alternetywy to w Polsce oprocz Tarasiewicza nikogo nie widac. Majac na horyzoncie Euro 2012 widzialbym Piotra Nowaka.
      Co do meczu: zagrali, wygrali roznica kilku bramek i o to chodzilo. Bez zadnych ochow i achow bo to byla ich powinnosc ale brawa za walke przez wiekszosc meczu i 10 strzelonych bramek. Szkoda, ze chociaz w czesci nie zagrali tak z Irlandia...
      Mogliby sobie strzelić te 3 gole i resztę meczu grać w dziada - z San Marino mogą się relaksować. Dupę to mają spinać w innych meczach, gdzie rywalami są równi im zawodowcy, a nie bankierzy, sklepikarze i kasjerzy.

To jest takie polskie podejście. Nakopać cieniasowi i się cieszyć, jacy my to jesteśmy zajebiści. G nam z tego wyniku będzie, jeśli nie wygramy choćby JEDNĄ bramką ze Słowacją czy Słowenią. Szkoda, że sobote połowy z tej dzisiejszej dychy nie strzelili.

Co do następcy, to moim zdaniem powinni mimo wszystko poszukać jakiegoś obcokrajowca, ale nie emeryta, który tylko dorabia. Jeśli już krajan mialby być, to raczej Nowak. Coś jednak chłop osiągnął, a jak pokazał przykład Klinsmanna to trenerzy soccera zza wielkiej wody czasem mają niezłe pomysły.

Komentarz

• Chciałbym tylko przypomnieć, że po zajęciu drugiego miejsca mecze z San Marino nam odpadają
        Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Komentarz

• Gdzie można obejrzeć bramki?

Komentarz

• Ogólnie to już i tak łabędzi śpiew tych lamusów. Wczoraj Słowacja de facto zapewniła sobie pierwsze miejsce, zwłaszcza że już wszystkich bezpośrednich przeciwników mają za sobą (z korzystnym bilansem), ewentualnie tylko Czechów u siebie.

Komentarz

• Mi nie chodzi o jaranie sie wygraniem meczu z totalnymi amatorami, bo to tak, jakby sie cieszyc wygranym biegiem z niepelnosprawnym zawodnikiem. Chodzi mi tutaj o takie samo podejscie do kazdego meczu, bez wzgledu na to, jak mocny jest przeciwnik. Ot co.
              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Wiadomo, zjebali z Irlandią i prawdopodobnie całe eleminacje, ale przyczepianie się do tego konkretnegu meczu z San Marino zakrawa już o absurd. Niektórym emocje z Legii przeniosły się chyba na kadre. Nigdy nie przypuszczałem że ktoś będzie narzekał że jego drużyna wygrała 10-0.

Bardzo dobrze, że tyle wygrali - potrenowali sobie atak, dali radoche kibicom i ustanowili rekord.
                Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Numer Zobacz posta
                  Gdzie można obejrzeć bramki?
                  Masz bramki Smolarka:
                  http://www.youtube.com/watch?v=A4Ce9g2LO8k
                  I gdziekolwiek los mnie zaprowadzi,
                  zawsze wrócę Warszawo do Ciebie,
                  kiedy zegar życia się zatrzyma,
                  spocząć pragnę tu - pod Twoim niebem.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kempes Zobacz posta
                    Wiadomo, zjebali z Irlandią i prawdopodobnie całe eleminacje, ale przyczepianie się do tego konkretnegu meczu z San Marino zakrawa już o absurd. Niektórym emocje z Legii przeniosły się chyba na kadre. Nigdy nie przypuszczałem że ktoś będzie narzekał że jego drużyna wygrała 10-0.

Bardzo dobrze, że tyle wygrali - potrenowali sobie atak, dali radoche kibicom i ustanowili rekord.

Taka paralela mnie sie nasuwa.

Mam dosc i Janka w Legii i Leo w kadrze.

Legia z amatorami ledwo wygrala (Stal Sanok), Reprezentacja jednak zagrala na powaznie.

Swiadczy to nieco lepiej o kadrze niz o Legii.

I jeszcze jedno - niezalenie od tego, czy gra z Orlem, czy z (L) na piersi - Roger pokazuje, ze ZAWSZE potrafi byc najslabszym ogniwem.
                    koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
                      Przy tej skali nienawiści, jaka jest między Korona a Wisłą (szczególnie oczywiście ze strony kieleckiej) śpiewanie tej piosenki podczas meczu transmitowanego przez TVP (milionowa widownia) nie dziwi ani trochę- ot świetna okazja do zamanifestowania właśnie tej nienawiści. .
                      Tak tylko się zapytam czy nie dziwi Cię śpiewanie tego samego przez Pasy na każdym meczu ligowym nawet jak Wisła gra akurat w Białymstoku
                      To się chyba nie nazywa nienawiść ale buractwo, tyle.

Sam meczyk przyjemny dla oka - fakt że nie były to Niemcy czy Anglia ale San Marino nie zmienia tego że nie ogląda się tyle bramek w oficjalnym meczu.
                      Kolejny będzie z Irlandią - okazja żeby się odkuć
                      MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE

Komentarz

• Dokładnie jak pisze Kempes - czemu wy narzekacie?

@terazJA - gdzie ja się raduje z tego wyniku? Wygrali wysoko, zrobili to co do nich należało. Czekamy na mecze wrześniowe.

Nie ma żadnej euforii. I właśnie tak. Jakby wygrali 1-0 z Austrią po fatalnej pierwszej połowie, nie miałbym nic przeciwko! Styl owszem jest ważny, ale nie wiem, ile oglądasz już piłkę w swoim życiu. Jeżeli wystarczająco długo to myślę, że zdajesz sobie sprawę, że NIE MA i od 20 lat kiedy ja oglądam mecze NIE BYŁO drużyny, która by wygrywała wszystko jak leci do tego w pięknym stylu. Mecze takie jak z Portugalią zdarzają się raz na jakiś czas. Nam już szczególnie rzadko, bo nie mamy takiej ekipy jak Hiszpanie czy Francuzi (teraz dwa razy ledwo wygrali z Litwą... ponarzekają na styl może w prasie, ale co to będzie miało do rzeczy przy okazji wrześniowych spotkań? Nic. 6 pkt już będzie w tabeli)

@tuzin - nie wiem, czy zaglądałeś w terminarz w ogóle...

mecze Słowaków:

(w) Irlandia Płn.
                        (d) Czechy
                        (d) Słowenia
                        (w) Polska

tak na moje oko, to mają jeszcze trzech głownych rywali przed sobą

Tak jak po Irlandii napisał Jaco - jest jeszcze sporo spotkań, zobaczymy, co z tego wyniknie. Może nie jesteśmy fawortytem wyścigu o pierwsze miejsce w grupie, ale szanse wciąż są. Dlatego jeżeli te bramki z San Marino nawet ewentualnie mają się liczyć do awansu to dobrze, że ich nastrzelaliśmy 10 wczoraj, a nie gdybyśmy mieli sobie pluć w brodę, że mamy tyle samo punktów co Słowacy, ale strzeliliśmy San Marino tylko 3 bramki, a nie 5 tak jak oni...
                        Legia

Komentarz

• Zamieszczone przez Warszawiak Zobacz posta
                          Ale piłkarze za nim stoją to raz.
                          To akurat słaby argument bo dziwne żeby za nim nie stali skoro ich powołuje...
                          Zapytaj o zdanie Wichniarka, Jelenia, Saganowskiego, Smolarka i paru innych.

P.S.
                          Ebi nie wie ile to jest 2+4
                          ...szanuj i bądź szanowany...

Komentarz

• Szansa jest, zwłaszcza ze na jesieni z reguły gramy najlepiej, chociaż ostatnia wyszła nam tak średnio. Trzeba sobie jednak przyznać że z ostatnich kilku eliminacji, w z których awansowaliśmy to teraz mamy chyba najgorszą sytację przed decydującymi meczami.
                            "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Wynik na pewno cieszy, gra tak samo, ale trzeba pamiętać, że te 10-0 osiągnęliśmy TYLKO z San Marino. Nie ma co się podniecać. Osobiście wolałbym wygrać po 1-0 z San Marino i Irlandią i dopisać sobie 6 pkt.
                              "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Wydaje mi się że każdy trzeźwo myślący kibic zdaje sobie sprawe że 10 bramek władowaliśmy amatorom. Ja również. Aczkolwiek protestuje ;-) przeciwko skrajnie negatywnym emocjom, które niestety zrozumiałe po Irlandzkiej frustracji, ale jednak przesadzone wobec meczu z San Marino.

Ja się tym wynikiem ''nie jaram'', traktowałem ten mecz jako bardzo miła rozrywka.
                                A największy balon jak - ***** - zwykle pompują media, to one zwalniały holendra po Irlandii i to one pompowały tendencje ''czy meczem z San Marino odkupią winy'' co bzdurą, bo meczem z San Marino nie można nic rekompensować.

Tak więc nie naskakujmy na siebie nawzajem, nie ma co - jebneliśmy ogórków w eleminacyjnych sparingu,a kontynuacja prawdziwej roboty zaczyna się od następnego meczu (ktoś mi przypomni, z kim gdzie ? )
                                Ostatnio edytowany przez Kempes; [ARG:4 UNDEFINED].
                                Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

Pracuję...
                                X