Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Warszawiak Zobacz posta
    Jeżeli
    Zamieszczone przez Warszawiak Zobacz posta
    jeżeli
    Zamieszczone przez Warszawiak Zobacz posta
    Zakładając do tego
    trochę za dużo "jeżeli" jak dla mnie

Komentarz

• z taką grą to oni niech lepiej siedzą w domu. Bo znów nas skompromitują na MŚ, rozbudzą nadzieje gdy awansują, a potem wyjdzie jak zwykle chujnia.

Komentarz

• Zamieszczone przez Teraz JA Zobacz posta
        z taką grą to oni niech lepiej siedzą w domu. Bo znów nas skompromitują na MŚ, rozbudzą nadzieje gdy awansują, a potem wyjdzie jak zwykle chujnia.
        Jak długo będziemy tak myśleć, tak długo kolejni trenerzy będą rozliczani tylko za awans a nie za to, co pokażą na zasadniczej imprezie. Absolutnie niech awansują, a jak dadzą ciała w RPA to Leo won. Inaczej nigdy nie przeskoczymy przeciętnego poziomu...
        Proszę tu nie jeździć bo hałas jak na produkcyjnej hali
        ONI MAJĄ PARAGRAFY A MY MAMY GRANATY W GĘBIE KTÓRE MOGĄ NAM WYPALIĆ
        Szemrane typy co chcą czyścić nam morale, znowu wmawiać, że kolorowe znacze szare
        Dzielić nas jak nigdy dotąd, leczyć swe kompleksy - ja mam tego potąd!

Komentarz

• W perspektywie 2012 roku nie stać nas na zawalenie eliminacji. Do tego w tak łatwej grupie.

Osobiście uważam, że wczołgamy się minimum na te drugie miejsce. Nawet my nie przegramy więcej spotkań w taki sposób jak te ze Słowacją i w Beflascie. Odrębna sprawa to Leo. Jego czas w Polsce chyba dobiegł końca. Akurat po San Marino będzie czas na to, aby oddać kadrę komuś innemu. Z drugiej strony mając świadomość, ze grozi nam Engel, albo Majewski to sam nie wiem co gorsze...

Na Koniec Boruc... Eh, ostatnie występy w kadrze bolą podwójnie, bo to w końcu "nasz" człowiek. Niemniej powinien chyba odpocząć od kadry do jesieni. Wydawało się, ze kryzys ma za sobą, ale wczoraj widzieliśmy co się działo.
          jedyne co w ostatnim półwieczu zrobiono dla dobra polskiej piłki to zbudowano 209

Komentarz

• Pewnie myślami był przy żonie i dziecku

Komentarz

• hehe. Nie od dzisiaj wiadomo, że nie da się do końca oddzielić życia prywatnego od pracy, a u Artura widać to aż nadto. Ja tam mu kibicuję, żeby to wszystko poukładał, bo w najważniejszym momencie kariery wszystko zapierdala mu w dół. Zaraz będzie miał 30 lat i zamiast grajka światowego formatu będziemy mieli kolejnego zmarnowanego zawodnika, który w karierze miał kilka przebłysków, a potem się zesrało.
              jedyne co w ostatnim półwieczu zrobiono dla dobra polskiej piłki to zbudowano 209

Komentarz

• Zamieszczone przez Jastrząb Zobacz posta
                Na Koniec Boruc... Eh, ostatnie występy w kadrze bolą podwójnie, bo to w końcu "nasz" człowiek. Niemniej powinien chyba odpocząć od kadry do jesieni. Wydawało się, ze kryzys ma za sobą, ale wczoraj widzieliśmy co się działo.
                Znam jednego perspektywicznego bramakarza, który grywał swego czasu na boiskach warszawskiej A klasy, ale jego obecna forma może być jeszcze gorsza

Komentarz

• ciąć
                  Ostatnio edytowany przez Jastrząb; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• jedyne co w ostatnim półwieczu zrobiono dla dobra polskiej piłki to zbudowano 209

Komentarz

• Spokojnie, z San Marino powalczymy jak równy z równym. Spodziewam się czegoś w stylu tego co zagrała kadra Bońka kiedy to wygrali 0:2 a pierwszą bramkę zdobyliśmy około 70. minuty.

Komentarz

• Sugerowanie przez Beenhakkera, że miał grać Fabiański ale coś tam go bolało więc wystawił Boruca, jest dla mnie żenujące i kompromitujące tego trenerzyne.

Daje sobie uciąć wszystkie kończyny, że nie było ani przez moment w trakcie zgrupowania tematu gry Fabiańskiego w meczu z Irlandią.

****** hipokryta...

Komentarz

• Nie kumam czemu niektórzy uważają, że Beenhakker to jakiś dobry fachowiec. Pod czas swojej kariery trenerskej niczego wielkiego nie osiągnął, zresztą gdyby naprawdę był dobry, to ON a nie Hiddink trenował by Rosjan lub jakiś mocny Europejski klub. Stary dziadek dorwał frajerów (nas) i dusi hajs.

Komentarz

• Zamieszczone przez daimler Zobacz posta
                            Sugerowanie przez Beenhakkera, że miał grać Fabiański ale coś tam go bolało więc wystawił Boruca, jest dla mnie żenujące i kompromitujące tego trenerzyne.

****** hipokryta...
                            Nie jest zwolennikiem natychmiastowego zwalniania Beenhakkera, ale ta wypowiedź to wyjątkowy cios poniżej pasa. Zamiast wziąć zawodnika w obronę, to ten go jeszcze pogrąża.....
                            "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Jaki morał wynika dla Dawida Castellaniego i Jerzego Matlaka z kariery Leo Beenhakkera w Polsce? Nie warto być arogantem i bufonem wobec wszystkiego i wszystkich, bo za takiego człowieka na boisku i poza nim nikt nie będzie walczył do upadłego. Przy takim trenerze z powodów charakterologicznych trudno o boiskowego lidera, który w ciężkich chwilach przegrupuje zespół, powie, co grać, i tchnie nowego ducha do walki. Taki opiekun kadry nie wprowadził i dalej nie wprowadza jasnych zasad selekcji zawodników. W tej sytuacji ani kibice, ani związek nie wiedzą, co będzie dalej. Nie wiedzą, jak np. będzie wyglądać reprezentacja na nasze Euro 2012.
                              też mi się tak wydaje

Komentarz

• Zamieszczone przez arczi Zobacz posta
                                hehe... No takiej reakcji to się nie spodziewałem.
                                To taki ekhm... warszawski żarcik na czasie był. Miks ironii z czarnym humorem, w dodatku okraszony emotką. Zupełny no offence.

Spróbuj tylko jutro o 8 Polsat włączyć...
                                no i właczył

Komentarz

Pracuję...
                                X