Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
    Żewłakow musiał zejść (kontuzja).
    wiem, że miał kontuzję, ale w tej sytuacji aż prosiło się o wprowadzenie zawodnika ofensywnego

"Stewardessa szepnęła 'Boże...' nim stanęło jej serce, a kapitan wciąż powtarzał, że to zwykłe turbulencje..."

Komentarz

• Zamieszczone przez harthausen Zobacz posta
      no jak za tym Waszym Rogerem...
      Zamieszczone przez harthausen Zobacz posta
      co ten Wasz Boruc dziś wyrabia? Tragedia sie dzieje.
      Zamieszczone przez harthausen Zobacz posta
      Brawo Wasz Sagan !
      Nie no jasne... Nasza wina

I się zemściło granie jednym napadziorem, mimo że obaj (Jeleń i Sagan) w kapitalnej formie i jako jedyni nie zawiedli. Boruc owszem przegrał mecz, ale Leo go do tego mocno sprowokował.

A i przy okazji nadal ***** Nike. Stroje niby przygotował, ale dalej rezerwy siedzą na łąwce w niebieskich dresach. Do tego gramy w podstawowych strojach.. i czerwonych getrach. Kocham ten ich profesjonalizm.
      Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• I brak nazwisk
        "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Zamieszczone przez arczi Zobacz posta
          Nie no jasne... Nasza wina

.
          nawet, jak się Waszych chwali (2/3 wypowiedzi, szczerze i bez napinki, ) to też źle?
          Nie nadążam.
          Wiślaczek z Polski,

Komentarz

• Zamieszczone przez GregorAE Zobacz posta
            Jak było widać w powtórce Żewłakow nie podawał Borucowi tylko wykopywał byle daje, a zaraz po zagraniu odwaraca się w strone bramki i zgłasza kontuzje, bramki nawet nie widział, tylko usłyszał. Nie chce go bronić bo też zawinił, ale największy udział w tym golu ma Boruc.
            No to tym bardziej świetna decyzja. Wykopać byle dalej w stronę swojej bramki
            Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
              Ja chciałem po Finlandii w Bydgoszczy i uwazam, ze uwazałem słusznie.

Boruc chyba sie skonczył. Nie wyobrazam sobie, zeby nowy trener na niego postawił. Za duze ryzyko, ze cos pusci w tym stylu (co spowoduje gadanie 'wiadomo bylo, ze tak bedzie). Katastrofa przy pierwszym golu, bład przy drugim. Za trzeci go nie winie. Żewłak wiedział jaka jest murawa, wiedział jak sie Irlandzki bramkarz obciał w pierwszej połowie a mimo to podał po ziemi w światło bramki. Wybitny reprezentant.

Co do Leonida:

1. Gra jednym napastnikiem do usranej smierci.
              2. Wystawienie Sagana w 70 minucie, kiedy od 20 bylo widac, ze Lewandowski sobie nie radzi totalnie na jakiejs pseudoprawej pomocy.
              3. Bandrowski byl do zmiany w 20 minucie.
              4. Wystawienie Dudki i utrzymanie go w skladzie po pierwszej polowie to jest zwykly sabotaz, na pewno nie jest to warte 60 tysiecy euro miesiecznie.
              5. Kompletny brak schematów rozgrywania piłki, zero korzysci ze stałych fragmentów.
              6. Gra wysoką piłka, nie niską.
              7. Kompletnie rozwalona psychika piłkarzy, wyszli na boisko na zasadzie 'ale słabi ci Irole, rozwalimy ich lewa noga'. Po 10 minutach byli tak zagotowani jak z Austrią.

Szkoda mi Boruca, bo bedzie wyłacznie na niego. Ale tak to juz jest. Wszyscy zagrali załosnie, ale to za nim nikt juz nie stał, zeby cos ratować. Wreszcie mielismy obraz jakby bylo z Austrią (ZERO POSTEPU W ZADNEJ DZIEDZINIE OD TAMTEGO CZASU) gdyby nie on.

Ciekaw jestem czy Leo poda sie do dymisji. Honor uratować moze tylko w jeden sposób.

P.S. Masa podobieństw w grze Legii i Kadry. Mentalnosc, styl gry, brak pomyslu, tempo.

Co do drugiej bramki, to nie wiem gdzie blad widzisz, pilka leciala na wysokosci glowy na szostym metrze. Do takich pilek sie nie wychodzi, tylko i wylacznie wina obrony, Boruc bez szans. Przy pozostalych bramkach racja.
              Szkoda mi Artura, widac bylo ze po trzeciej bramce mial lzy w oczach, gdyby mogl to ucieklby stamtad. Grajki z pola "dzieki" niemu moga spac spokojnie, cala wina skupi sie na Borucu. Cos jak z Urbanem i Legia, tyle ze Arczi nie zrobil tego celowo.

Komentarz

• Ja pierdole, co za weekend.

Wczoraj byłem na PE - padlina. Dziś oglądam kadrę - padlina. Boję się lodówkę otworzyć... .

Komentarz

• Zamieszczone przez harthausen Zobacz posta
                  nawet, jak się Waszych chwali (2/3 wypowiedzi, szczerze i bez napinki, ) to też źle?
                  Nie nadążam.
                  hehe... No takiej reakcji to się nie spodziewałem.
                  To taki ekhm... warszawski żarcik na czasie był. Miks ironii z czarnym humorem, w dodatku okraszony emotką. Zupełny no offence.

Zamieszczone przez BiKTOP Zobacz posta
                  Ja pierdole, co za weekend.

Wczoraj byłem na PE - padlina. Dziś oglądam kadrę - padlina. Boję się lodówkę otworzyć... .
                  Spróbuj tylko jutro o 8 Polsat włączyć...

Komentarz

• Zamieszczone przez arczi Zobacz posta
                    hehe... No takiej reakcji to się nie spodziewałem.
                    To taki ekhm... warszawski żarcik na czasie był. Miks ironii z czarnym humorem, w dodatku okraszony emotką. Zupełny no offence.

no.
                    A ja nie daję emotek. Tak jest ciekawiej.
                    Wiślaczek z Polski,

Komentarz

• Też kiedyś próbowałem rzucić.

Potworny nałóg...

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta

bład przy drugim.
                        Nie przesadzajmy. Zajabał pierwszą i ostatnią, ale przy drugiej co miał zrobić, przewidzieć że Wasilewski odpuści Evansa?

Komentarz

• No moim zdaniem ostatniej nie, wiec z mojego punktu widzenia Ty przesadzasz. Bo predzej bede mial pretensje, ze nie wyszedl do piłki w polu bramkowym niz do tego, ze nie przewidział, ze w polu bramkowym jest dziura w murawie.
                          "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Przynajmniej taki z tego pożytek, że na wyjazd do Czech ciśnienie będzie mniejsze, bo będziemy grać o nic

Komentarz

• Jak to zwykle bywa, po porażkach wysyp ekspertów.
                              Ciekawe, czy ktoś luknął na tabelę.

Cuda się zdarzają. Słowacja też może dostać zadyszki.
                              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                              "
                              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                                Jak to zwykle bywa, po porażkach wysyp ekspertów.
                                Ciekawe, czy ktoś luknął na tabelę.

Cuda się zdarzają. Słowacja też może dostać zadyszki.

Otóż to!

Jeżeli wygramy u siebie ze Słowacją i Irlandią oraz pokonamy Słowenię na wyjeździe, to o wszystkim w zasadzie będzie decydował wynik z Pragi.

A jeżeli Czesi w meczach ze Słowacją nie zdobędą 6 punktów, to wtedy w meczu z Czechami wystarczy nam remis do 1 miejsca.

Zakładając do tego, że Słowacja, Słowenia, Irlandia w pozostałych im meczach między sobą sprawiedliwie poodają sobie punkty... (Irlandia obie ekipy gości u siebie, Słowacy w Bratysławie Słoweńców)

To tylko kalkulowe rachuby, ale scenariusz całkiem prawdopodobny (jeżeli wezmą się w garść nasi i te trzy mecze wygrają - stać ich na to!). Zatem nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu i zakładać, że nie awansujemy!
                                Legia

Komentarz

Pracuję...
                                X