Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Beny, oni nie wyjebią Leo bo musieliby mu zapłacić odszkodowanie,

Komentarz

• Rzadko się zgadzam z Szaranowiczem, ale tym razem trafnie podsumował ten mecz w naszym wykonaniu - Antyfutbol *****...
      Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Komentarz

• Zamieszczone przez pablos Zobacz posta
        Wracają czasy Apostelów, Wójcików,Piechniczków, czyli na eliminacjach kończymy turniej. *****.
        Tylko, że w tamtych czasach dupę łoiły nam europejskie potęgi: Anglia, Włochy, Holandia czy Szwecja a teraz losujemy słabą grupę i nie jesteśmy w stanie przeskoczyć Słowacji, Słowenii a nawet Irladnii Płn.
        Takie mecze jak dzisiejszy niestety się zdarzają. Tym bardziej szkoda frajerskiej porażki w Bratysławie.
        Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• Myślę, że MŚ 2010 mamy z głowy.

Rację mają ci, którzy chcieli Benhakkera wywalić po ME.

Komentarz

• Jak było widać w powtórce Żewłakow nie podawał Borucowi tylko wykopywał byle daje, a zaraz po zagraniu odwaraca się w strone bramki i zgłasza kontuzje, bramki nawet nie widział, tylko usłyszał. Nie chce go bronić bo też zawinił, ale największy udział w tym golu ma Boruc. Dobrze wiedział, że boisko płata figle i spokojnie mógł tą piłkę przyjmować. Zabrakło zimnej głowy, zresztą jak w kilku innych pozostałych fragmentach meczu.
            Jasiu Urban przygotował mnie na taką grę. Przyzwyczaiłem się...
            ...szanuj i bądź szanowany...

Komentarz

• Ja chciałem po Finlandii w Bydgoszczy i uwazam, ze uwazałem słusznie.

Boruc chyba sie skonczył. Nie wyobrazam sobie, zeby nowy trener na niego postawił. Za duze ryzyko, ze cos pusci w tym stylu (co spowoduje gadanie 'wiadomo bylo, ze tak bedzie). Katastrofa przy pierwszym golu, bład przy drugim. Za trzeci go nie winie. Żewłak wiedział jaka jest murawa, wiedział jak sie Irlandzki bramkarz obciał w pierwszej połowie a mimo to podał po ziemi w światło bramki. Wybitny reprezentant.

Co do Leonida:

1. Gra jednym napastnikiem do usranej smierci.
              2. Wystawienie Sagana w 70 minucie, kiedy od 20 bylo widac, ze Lewandowski sobie nie radzi totalnie na jakiejs pseudoprawej pomocy.
              3. Bandrowski byl do zmiany w 20 minucie.
              4. Wystawienie Dudki i utrzymanie go w skladzie po pierwszej polowie to jest zwykly sabotaz, na pewno nie jest to warte 60 tysiecy euro miesiecznie.
              5. Kompletny brak schematów rozgrywania piłki, zero korzysci ze stałych fragmentów.
              6. Gra wysoką piłka, nie niską.
              7. Kompletnie rozwalona psychika piłkarzy, wyszli na boisko na zasadzie 'ale słabi ci Irole, rozwalimy ich lewa noga'. Po 10 minutach byli tak zagotowani jak z Austrią.

Szkoda mi Boruca, bo bedzie wyłacznie na niego. Ale tak to juz jest. Wszyscy zagrali załosnie, ale to za nim nikt juz nie stał, zeby cos ratować. Wreszcie mielismy obraz jakby bylo z Austrią (ZERO POSTEPU W ZADNEJ DZIEDZINIE OD TAMTEGO CZASU) gdyby nie on.

Ciekaw jestem czy Leo poda sie do dymisji. Honor uratować moze tylko w jeden sposób.

P.S. Masa podobieństw w grze Legii i Kadry. Mentalnosc, styl gry, brak pomyslu, tempo.
              Ostatnio edytowany przez Z.; [ARG:4 UNDEFINED].
              "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Ja się modlę o jedno!

Niech zwolnią Leo i wezmą na stołek Urbana. Przynajmniej nas od niego uwolnią.

Komentarz

• Zgadzam się co do systemu 4-5-1, że niesprawdza się zarówno w Legii jak i w reprezentacji, ale akurat zmiany (ich szybkość) były trafione(jedynie Saganowski powinien zamienić Lewandowskiego nie Jelenia). Nasz trener nie zareagował tak ani razu.
                  ...szanuj i bądź szanowany...

Komentarz

• Czas zmian. Pierwsza w 60 minucie. Po takiej pierwszej połowie. Janasa za cos takiego z Ekwadorem chcieli wieszać

To był fatalny mecz w wykonaniu obu stron. Obie ekipy popełniły bardzo dużo błędów. My zagraliśmy słabo w obronie - powiedział Leo Beenhakker po przegranym meczu z Irlandią Północną w eliminacjach MŚ.
                    - Był taki moment, po bramce Jelenia, po którym wydawało się, że powrócimy do gry. Jednak tak się nie stało. Murawa była w fatalnym stanie i obie ekipy miały z nią problem. Artur Boruc jest załamany po meczu, podobnie jak my wszyscy - dodał Holenderski szkoleniowiec.
                    Ani przepraszam, ani rzucam recznik.

Pokonamy San Marino?
                    Ostatnio edytowany przez Z.; [ARG:4 UNDEFINED].
                    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Wszyscy mówią po tym meczu o błędach ja widziałem maksymalną olewkę tego meczu przez panów piłkarzy. Takiek kupy dawno nie odstawili

Piłkarzy mamy słabych tu Benitez nie pomoże

Komentarz

• Co by nie mówić to wpierdoliliśmy z lekka prestiżowy mecz, przsynajmniej dla przeciwników. Ucieszone ryle owcojebców mówią same za siebie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
                          Pokonamy San Marino?
                          Bez Furtoka? Żartujesz.

Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
                          Tylko, że w tamtych czasach dupę łoiły nam europejskie potęgi: Anglia, Włochy, Holandia czy Szwecja a teraz losujemy słabą grupę i nie jesteśmy w stanie przeskoczyć Słowacji, Słowenii a nawet Irladnii Płn.
                          Takie mecze jak dzisiejszy niestety się zdarzają. Tym bardziej szkoda frajerskiej porażki w Bratysławie.
                          Nie no zdarzało się dostać wtedy od takich drużyn jak Izrael, Gruzja czy Słowacja.

Komentarz

• Zamieszczone przez pablos Zobacz posta
                            Nie no zdarzało się dostać wtedy od takich drużyn jak Izrael, Gruzja czy Słowacja.
                            Zgadza się, przy czym porażki w tych meczach z reguły nie były przyczynami braku awansu, bo szanse traciliśmy p/w właśnie w meczach z mocarzami.
                            Może wyjątkiem były eliminacje do Euro 1996, kiedy odpadliśmy pomimo dwóch remisów z Francją właśnie na skutek m. in. porażek wyjazdowych z Izraelem i Słowacją (przy czym nawet zwycięstwa w tych 2 meczach nie dawałyby awansu).

W dzisiejszym meczu potwierdziła się też prawidłowość, zgodnie z którą rzadko wygrywamy mecze, w których tracimy bramkę jako pierwsi.
                            Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• Zamieszczone przez GregorAE Zobacz posta
                              Zgadzam się co do systemu 4-5-1, że niesprawdza się zarówno w Legii jak i w reprezentacji, ale akurat zmiany (ich szybkość) były trafione(jedynie Saganowski powinien zamienić Lewandowskiego nie Jelenia). Nasz trener nie zareagował tak ani razu.
                              środek drugiej połowy, przegrywamy 1-2 i za obrońcę wchodzi obrońca. To ma być dobra zmiana? Inna sprawa, że Bosacki wielkiej kupy nie zagrał, co nieco obroni twoją tezę, ale myślę, że jakby wtedy wszedł Sagan to mogły być lepsze efekty

"Stewardessa szepnęła 'Boże...' nim stanęło jej serce, a kapitan wciąż powtarzał, że to zwykłe turbulencje..."

Komentarz

• Żewłakow musiał zejść (kontuzja).
                                Co do Beenhakkera chyba nikt nie ma już złudzeń. To że odejdzie w niesławie i z podkulonym ogonem jest średnim pocieszeniem.

Komentarz

Pracuję...
                                X