Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Artura chyba słoneczko oślepiło - no ale mógł zostać w bramce jak nie wiedział gdzie jest piłka. Jak dla mnie dużo gorsza postawa Wawrzyniaka - po ch*j on tam biegł w ogóle, kelner jeden...
    Proszę tu nie jeździć bo hałas jak na produkcyjnej hali
    ONI MAJĄ PARAGRAFY A MY MAMY GRANATY W GĘBIE KTÓRE MOGĄ NAM WYPALIĆ
    Szemrane typy co chcą czyścić nam morale, znowu wmawiać, że kolorowe znacze szare
    Dzielić nas jak nigdy dotąd, leczyć swe kompleksy - ja mam tego potąd!

Komentarz

• no jak za tym Waszym Rogerem nie przepadam (wiadomo ), to Jelenia wypuścił jak profesor.
      Wiślaczek z Polski,

Komentarz

• Wasilewski ładnie się obciął.

Po uj takie błędy w obronie, rany.

Komentarz

• jakbym oglądał Legię. Zero pomysłu w wykonaniu Polski

Komentarz

• co ten Wasz Boruc dziś wyrabia? Tragedia sie dzieje.
            Wiślaczek z Polski,

Komentarz

• Co za osły.

Artur to chyba przed meczem za mało se poruchał. Obrona znów rozkojarzona.

Komentarz

• Moim zdaniem większa wtopa przy trzeciej jest Żewłakowa. Do bramkarza NIGDY nie podaje się w światło bramki. Oczywiście Boruc dał ciała, ale nie zmienia to faktu że tak doświadczony obrońca nie powinien oddawać strzału w światło swojej bramki. Bo to był strzał a nie podanie.

Generalnie... INTERNATIONAL LEVEL!!

Komentarz

• Zgadzam się z daimlerem nigdy nie powinno się podawać piłki w światło bramki szczególnością przy takiej zje***** murawie.

Komentarz

• Jasne. Tylko chyba nikt bezpośrednio nie wybiegał przed bramkarza. Ten widząc, że piłka kozłuje na nierównej murawie (a toczyła się przecież dobre 30 m), nie powinien chyba wywalać przed się, tylko albo ją zatrzymać i wtedy wywalić albo zgrywać do boku jakoś.

Żewłakowa jak na "dziesięć lat w kadrze" to faktycznie juniorskie zagranie.

Komentarz

• No cóż stało się zobaczymy co dalej nasi zrobią.Jeszcze 10 minut

Komentarz

• Jak się takie mecze ogląda to cholernie kusi myślenie: a niech nasi wezmą w tyłek jak najwyżej, może kompromitacja coś zmieni, może nieudacznicy i lewusy pójdą w diabły, bo ktoś się zdenerwuje i ich pogoni.

Oczywiście nikt nie przewalczy własnej natury, nie potrafię życzyć naszej reprze źle, tak ja nigdy nie chodzi mi głowie życzyć wpadki mojej Wisełce.

A i tak największa wpadka nic u naszych działaczy i szkoleniowców nie zmieni. Nie zmieni się nic, nie stanie się nic aż do końca (Turnau).
                        Im jest dobrze.

edytka: dobrze, że Żywczyk istnieje, jest na czym się skupić.

Brawo Wasz Sagan !
                        Ostatnio edytowany przez harthausen; [ARG:4 UNDEFINED].
                        Wiślaczek z Polski,

Komentarz

• Najlepszy Jeleń w przerwie(z pamięci):
                          Kurowski: "Obrona dzisaj słaba"
                          Jeleń: "Bo murawa kiepska i wiatr wieje. Po przerwie będzie lepiej"

Wracają czasy Apostelów, Wójcików,Piechniczków, czyli na eliminacjach kończymy turniej. *****.

Komentarz

• nagrać ten mecz na video i puszczać go sobie na bezsenne noce.

Komentarz

• Generalnie można wyjebać już Leo.

Boruca na kuracje jakąś co by psychicznie sobie odpoczął. Kilku około 30latków wyjebać, poszukać młodszych i budować kadrę na E2012, w końcu awans pewny.

Jak napisał Pablos, stare czasy wróciły, chujnia z grzybnią, i cytując "pierdolony poziom dna"

Komentarz

• wyjebać takich piłkarzyków jak Żewłakow, Lewandowski M, Krzynówek itp

te eliminacje zakończyć młodszymi zawodnikami i będącymi aktualnie w formie, którzy będą być może w przyszłości stanowić o sile kadry: Grosicki (w piłkę grać potrafi, a jak się ogarnie z zachowaniem, to dać mu szansę), Błaszczykowski, Jeleń, S.Gancarczyk, Komorowski, Wichniarek, Sagan, Borysiuk, Jodłowiec, Paweł Brożek, Boguski, R.Lewandowski (nie skreślałbym go). No i postarać się o tego Obraniaka

Komentarz

Pracuję...
                                X