Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Widocznie Lełon uważa inaczej, co nie znaczy, że ma rację.
    Skoro w kadrze znaleźli się tacy gracze jak Kokoszka, Smolarek, Trałka, a na liście rezerwowej Łobodziński to nie świadczy to dobrze o Beenhakkerze. Według mnie ktoś kto nie gra w klubie nie powinien być powoływany do kadry i tyle.
    "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Kokoszka akurat gra.
      To akurat nie jego odkrycie z powołaniami dla niegrających. Wystarczy spojrzeć na poprzednich selekcjonerów.
      ...szanuj i bądź szanowany...

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
        Bo z Rotterdamu do Charkowa leci sie 4 h samolotem, a do Warszawy 2,5.

+ za Jelenia, choc pewnie i tak zagra Łobo jesli Błaszczykowski nie da rady (ktorego forma jest zagadka i powinien grac Jeleń, ale i tak zagra B.)

Ale Jelen dlaczego mialby grac na skrzydle?

Przeciez to napastnik. Jako napastnik gra w Auxerre (znow bramke pyknal) wiec chyba tez i w reprezentacji w tej roli wystapic powinien.
        Zwlaszcza pod nieobecnosc Brozka.
        koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Ale obecnie to już przechodzi ludzkie pojęcie. Ja wiem, że taki Smolarek miał naprawdę dobre eliminacje do Euro, ale od tamtej pory praktycznie nie gra w piłkę a miejsce w kadrze ma pewne. Lista rezerwowych też nie zachwyca, nie widzę tak nikogo, kto będzie w stanie zastąpić kogoś z powołanych. Bo niby kto? Przyrowski, Jodłowiec, Łobodziński? Dziękuję postoję. Zresztą różnej maści kontrowersji z kadrą już było dużo za Beenhakkera. Wystarczy wspomnieć Magdonia, zabrzański zaciąg i inne kwiaty.
          "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Znalazłem na internecie nowe koszulki Kadry. Moim zdaniem bardzo ladne bez zbednych bajerów typu jakies skrzydla co mialy miejsce na Pumie.

CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Mi też się podoba.
              Mam nadzieję wraz z kompletem meczowym zdążą przed najbliższym meczem doposażyć naszych także w nowe dresy i kurtki... bo jak sobie przypomnę te niebieskie tymczasowe gówno z ostatnich towarzyskich, to mnie mdli jeszcze.
              Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• 1. Fajnie że zlikwodowali to "logo" reprezentacji i umieścili je tylko po wewnętrznej stronie kołnierzyka.
                2. w strojach Nike podoba mi się, że herb jest nieco większy niż u Pumy czy Adidasa
                3. niepotrzebne te czerwone paski po bokach na dole, niepotrzebnie zdecydowanie.
                3. w końcu nazwiska nie będą pisane małą literą

Komentarz

• jedno, do czego można się przyczepić, to to, że koszulki są przylegające, coś jak u Włochów produkcji Kappy jakiś czas temu. Mi się to akurat nie podoba

"Stewardessa szepnęła 'Boże...' nim stanęło jej serce, a kapitan wciąż powtarzał, że to zwykłe turbulencje..."

Komentarz

• No taka moda. Prawie wszyscy tak już grają. Za to na Andrzeju z trąbką, czapką Wikinga i rozbudowanym mięśniem piwnym.. leżeć będzie idealnie
                    Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Koszulki rzeczywiście fajne. Zwykłe, białe, z Orzełkiem i numerem, bez zbędnych bajerów. Jedyne co mi się w nich nie podoba to ich krój, taki jakiś strasznie spedalony

Komentarz

• spedalone tylko na manekinie, na Błaszczykowskim już nie wyglądają tak źle

Komentarz

• Taki classic style. Bez wodotrysków i zbędnych akcentów. Mam nadzieję, że wraz z nowymi koszulkami, gra też się polepszy.

Nareszcie jest Jeleń. Mam nadzieję, że pokaże piernikowi holenderskiemu, że grać umie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Adrianw Zobacz posta
                            jedno, do czego można się przyczepić, to to, że koszulki są przylegające, coś jak u Włochów produkcji Kappy jakiś czas temu. Mi się to akurat nie podoba

Bardziej aerodynamiczne ! HOUGH
                            koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• W czwartek piłkarze reprezentacji Polski, którzy przygotowują się do sobotniego meczu z Irlandią Północną, odbyli ostatni trening podczas zgrupowania we Wronkach. Wszystko wskazuje na to, że do Belfastu poleci również Jakub Błaszczykowski.
                              Piłkarz Borussii Dortmund od początku udziału w zgrupowaniu narzekał na ból żeber, który był wynikiem starcia podczas spotkania ligowego z Werderem Brema.

- W czwartek Kuba trenował jeszcze indywidualnie, ale o bólu już nie wspominał. Nie ma przeciwwskazań, by poleciał z ekipą do Belfastu, choć jeszcze za wcześnie mówić, czy trenerzy zdecydują się desygnować go do gry - poinformowała rzecznik prasowy polskiej drużyny narodowej Marta Alf.

Czy ten człowiek jest z porcelany? Co tydzień kontuzja. Moze i jest dobry, ale co z tego skoro nie ma cienia szansy, zeby zagral 2-3 mecze przez 90 minut?

A juz najbardziej denerwuje mnie nazywanie go najlepszym polskim piłkarzem. Bo zagrał jeden mecz. W ogole w zeszlym roku, najlepszy polski pilkarz, zagral chyba w 4 czy 6 meczach kadry. Jaja jak berety.

Rozumiem, ze Boruca mozna nie lubic za jego ostatnie wybryki, ale jest jedynym naszym graczem, który trzyma światowy poziom w ostatnich 4 latach dłuzej niz 32 minuty czy do pierwszego upadku.
                              "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
                                Rozumiem, ze Boruca mozna nie lubic za jego ostatnie wybryki, ale jest jedynym naszym graczem, który trzyma światowy poziom w ostatnich 4 latach dłuzej niz 32 minuty czy do pierwszego upadku.
                                Oprócz wyjścia do piłki przed chwilą.

Trzy błędy obrony, jeden gol. Średnia niezła.

Komentarz

Pracuję...
                                X