Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ten mecz był bez sensu...jak co roku na tego typu zgrupowaniach.

Komentarz

• Zamieszczone przez Dyzma
      - Odkąd jestem selekcjonerem, czasami czuję się jak Adamek w walce z Kliczką. Nap.. jeszcze bardziej niż Adamka, a ja nie wiem, jak mu przywalić - mówi o swojej kadencji w roli selekcjonera reprezentacji Polski Franciszek Smuda. W rozmowie z "Przeglądem Sportowym" przyznaje, że w przypadku braku awansu do fazy pucharowej ME zrezygnuje z funkcji opiekuna kadry.

Smuda przyznaje, że ma zapis w umowie w rozmowie z Polskim Związkiem Piłki Nożnej, że jeśli podczas EURO 2012 reprezentacja Polski nie wyjdzie z grupy, to ten zrezygnuje z funkcji selekcjonera.

- Nie uczepię się rozpaczliwie stołka. Mam swój honor i wiem, co oznacza brak awansu dla kraju, który jest gospodarzem mistrzostw Europy. Jednak bez względu na to, kto będzie selekcjonerem po EURO, kadra będzie gotowa na eliminacje MŚ w 2014 roku - wyznaje Smuda.

Po ponad dwóch lat sprawowania funkcji selekcjonera były trener Lecha Poznań czy Widzewa Łódź przyznaje, że rola opiekuna kadry narodowej wymaga więcej pracy niż rola trenera klubu ligowego.

- Czasem czuje się jak Adamek, który wchodzi do ringu z Kliczką. Kliczko mnie nap... jeszcze bardziej niż Adamka, a ja nie wiem, jak mu przywalić, bo brakuje mu argumentów, które miałbym w klubie. Robię wszystko, by te argumenty zdobyć, ale czasu jest mało - żali się selekcjoner.

Według Franciszka Smudy, tylko selekcjoner z Polski gwarantuje naszej reprezentacji sukcesy. - Tylko on w naszych dość specyficznych warunkach może precyzyjnie przekazać piłkarzom wiedzę i taktyczne wskazówki. Jedynie w ustach polskiego trenera wiarygodnie brzmi na patriotycznych nutach - kończy.

WP.PL/PRZEGLĄD SPORTOWY
      Ależ on jest ********. Masakra. Ma jasno w umowie, że wypierdziela bez awansu ale uparcie twierdzi, że jak nie awansują to on sam zrezygnuje.

Komentarz

• Według Franciszka Smudy, tylko selekcjoner z Polski gwarantuje naszej reprezentacji sukcesy. - Tylko on w naszych dość specyficznych warunkach może precyzyjnie przekazać piłkarzom wiedzę i taktyczne wskazówki. Jedynie w ustach polskiego trenera wiarygodnie brzmi na patriotycznych nutach - kończy.
        A ten fragment to już w ogóle kuriozum w jego ustach. Dyzma, który niebardzo radzi sobie z ojczystym językiem (polska języka - trudna języka) i powołuje obcokrajowców, nie radzących sobie z tym samym językiem w ogóle, plecie coś o precyzyjnym przekazywaniu wiedzy i taktycznych wskazówek oraz o patriotycznych nutach...

Halo! Panie Dyzma! Tu Ziemia!
        Ostatnio edytowany przez matx; 4141.
        My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Zawsze będzie mógł powtarzać w mediach, że to on z własnej woli podał się do dymisji, a nie został wyje.... na zbity pysk

Komentarz

• Przed samymi mistrzostwami szykuje sie godny przeciwnik- Malta albo Liechtenstein
            "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• http://www.weszlo.com/news/8950-UWAG...zed_katastrofa

Komentarz

• Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
                Przed samymi mistrzostwami szykuje sie godny przeciwnik- Malta albo Liechtenstein
                Podobno zawodnicy kadry PZPN mają się podbudować przez Euro pakując im worek goli. Trzeba było wybrać na przeciwnika, np. Guam z Azji, bo Liechtenstein może ich zaskoczyć (remisowali z Portugalią i Słowacją) , a Malta wygrywała całkiem niedawno z Węgrami i remisowała z Chorwacją i Turcją A tak poważnie to byłby obciach jakby nie wygrali bez problemu u siebie z takimi drużynami.

Komentarz

• Zamieszczone przez elmoro87 Zobacz posta
                  Podobno zawodnicy kadry PZPN mają się podbudować przez Euro pakując im worek goli. Trzeba było wybrać na przeciwnika, np. Guam z Azji, bo Liechtenstein może ich zaskoczyć (remisowali z Portugalią i Słowacją) , a Malta wygrywała całkiem niedawno z Węgrami i remisowała z Chorwacją i Turcją A tak poważnie to byłby obciach jakby nie wygrali bez problemu u siebie z takimi drużynami.
                  najlepiej to San Marino,ten rywal akurat im leży haha

Komentarz

• Chcą być jak Hiszpania przed Mistrzostwami Świata

Komentarz

• Zamieszczone przez pu(L)on Zobacz posta
                      Chcą być jak Hiszpania przed Mistrzostwami Świata
                      Już widzę oczami wyobraźni jak nasz Busquets - Polanski odbiera piłkę, Murawski niczym Fabregas zagrywa do Obraniaka, który wzorem Iniesty strzela zwycięską bramkę w finale.

Komentarz

• Zamieszczone przez elmoro87 Zobacz posta
                        Jak zremisują to się wytłumaczy, że trenowali taktykę i przyniesie to efekty w następnych meczach.
                        "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Jak zremisują to się wytłumaczy, że trenowali taktykę i przyniesie to efekty w następnych meczach.
                          Ewentualnie stwierdzi, że są zmęczeni sezonem i przygotowaniami do Euro, ale na pierwszy mecz będą w formie.

Komentarz

Ja czekam na standardowe: " graliśmy nieźle, nawet można powiedzieć, że byliśmy lepsi, niestety zabrakło troszkę skuteczności...."
                            Drwi sobie z nas pyszny nieprzyjaciel i odważny jest, bo za rzeką stoi. Przeszedł morze, żeby Polskę uciemiężyć, pokażę mu więc, że i Polakom rzeki nie przeszkadzają wypędzić najeźdźcy. Bracia! Dla odważnych droga na drugi brzeg taka sama jest przez most, co przez wodę. Komu Ojczyzna miła, za mną!

Komentarz

• Drugiego czerwca reprezentacja Polski rozegra ostatni sparing przed tegorocznymi Mistrzostwami Europy. Podopieczni Franciszka Smudy zagrają tego dnia z Andorą na stadionie Legii przy Łazienkowskiej. Andora wraz z San Marino znajduje się na ostatnim miejscu w rankingu FIFA.

Wcześniej Polacy zagrają podczas zgrupowania w Austrii spotkania z Łotwą (22 maja) i Słowacją (26.05).

Takie 0:0 przed Euro było by piękne
                              Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Niesamowite, Legia na zgrupowaniach ma silniejszych sparingpartnerów niż reprezentacja pzpn kilka dni przed turniejem. Ależ oni są daremni

Komentarz

Pracuję...
                                X