Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pozytwną atmosferą? A mógłbyś rozwinąć, co dokładnie masz na myśli?
    Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Komentarz

• Zamieszczone przez Tomereek Zobacz posta
      Pozytwną atmosferą? A mógłbyś rozwinąć, co dokładnie masz na myśli?
      pewnie chodzi mu o przyjazne stosunki między Leo a PZPeNem

Komentarz

• Zamieszczone przez Tomereek Zobacz posta
        Pozytwną atmosferą? A mógłbyś rozwinąć, co dokładnie masz na myśli?
        m.in. to, że znów na pewien czas powróciła tzw "moda na kadrę" i to, że stworzył zalążek zespołu, który potrafił walczyć i wygrywać z najlepszymi. Co się z tym wszystkim stało później to już inna sprawa

"Stewardessa szepnęła 'Boże...' nim stanęło jej serce, a kapitan wciąż powtarzał, że to zwykłe turbulencje..."

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
          Odbij mistrzu słowa i argumentu
          Chyba nie wyraziłem się jasno. Tak jak kiedyś broniłem Beenhakera (dalej uważam, że wtedy słusznie) tak teraz zgadzam się z Tobą, a że używałeś wg mnie najsensowniejszych argumentów w toczącej się dyskusji a 19Christoph16 wyraził opinię, na którą mam wrażenie masz alergie to napisałem jak napisałem.
          ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• No dobra, ale Janasa, Engela i Beenhakkera łaczy jedno - totalny klops w finale imprezy.

O ile Engela uważam za g*** a nie trenera, co pokazał z Wisłą, to Janas coś sobą reprezentował i szkoda, że dostał kopa. Porażka Leo w tej materii nie dziwi, bo prowadząc taką potęgę jak Holandia, też nie odnosił sukcesów w finałach imprez. Nie oszukujmy się, gdyby był dobry, to by trenował silny klub lub Rosjan (albo jakichś innych przy kasie)

Komentarz

• Zamieszczone przez reynevann_org Zobacz posta
              Chyba nie wyraziłem się jasno. Tak jak kiedyś broniłem Beenhakera (dalej uważam, że wtedy słusznie) tak teraz zgadzam się z Tobą, a że używałeś wg mnie najsensowniejszych argumentów w toczącej się dyskusji a 19Christoph16 wyraził opinię, na którą mam wrażenie masz alergie to napisałem jak napisałem.
              A to sorry wielkie zrozumiałem inaczej - moj bład.
              "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Bramkarze: Artur Boruc (Celtic Glasgow), Łukasz Fabiański (Arsenal Londyn), Łukasz Załuska (Dundee United)

Obrońcy: Grzegorz Wojtkowiak (Lech Poznań), Marcin Wasilewski (RSC Anderlecht Bruksela), Dariusz Dudka (AJ Auxerre), Adam Kokoszka (FC Empoli), Bartosz Bosacki (Lech Poznań), Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus), Jakub Wawrzysniak (Panathinaikos Ateny), Marcin Komorowski (Legia Warszawa)

Pomocnicy: Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck), Łukasz Trałka (Polonia Warszawa), Rafał Murawski (Lech Poznań), Roger Guerreiro (Legia Warszawa), Rafał Boguski (Wisła Kraków), Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), Jacek Krzynówek (Hannover 96)

Napastnicy: Robert Lewandowski (Lech Poznań), Paweł Brożek (Wisła Kraków), Marek Saganowski (Southampton FC), Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre), Euzebiusz Smolarek (Bolton Wanderers)

Zawodnicy rezerwowi: Sebastian Przyrowski (Polonia Warszawa), Paweł Golański (Steaua Bukareszt), Tomasz Jodłowiec (Polonia Warszawa), Tomasz Bandrowski (Lech Poznań), Jakub Wilk (Lech Poznań), Wojciech Łobodziński (Wisła Kraków), Łukasz Sosin (Anorthossis Famagusta)
                W sumie ma Leo u mnie SLU za Sagana, Jelenia.
                tylko ta obrona to niestety daleko im do SLU.
                #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Cieszy brak w kadrze Kuszczaka.

Nie rozumiem natomiast czemu w kadrze znalazło się miejsce dla Smolarka, ni uja nie mogę tego pojąć. Podobnie jest z Przyrowskim i Łobodzińskim na liście rezerwowej. No i może jeszcze z Kokoszką, ki grzyb on w kadrze wie chyba tylko Lełon.
                  "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• No kadra jak na Leonidasa i tak całkiem niezła...
                    Kokoszanek ponoć coś gra w tym Empoli chwalą go w Serie B
                    No coż w obronie to właściwie szału nie ma ale lepszych do wzięcia też nie widać ....
                    Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Wygląda na to, że Trałka lepszy od Iwańskiego.
                      Jeszcze nigdy tak wielu nie zawdzięczało tak wiele, tak nielicznym.

Komentarz

• Co do obrony, to ciężko wytypować kogoś, kto mógłby ją zrewolucjonizować. Orientuje sie ktoś, jaki wynik satysfakcjonuje nas w starciu Czechów ze Słowakami?
                        jedyne co w ostatnim półwieczu zrobiono dla dobra polskiej piłki to zbudowano 209

Komentarz

• Zamieszczone przez cffan Zobacz posta
                          Wygląda na to, że Trałka lepszy od Iwańskiego.
                          To pewnie taki nowy Pazdan lub Zachorski nic do kadry nie wniesie ale mimo tego i tak będzie dostawał powołania. Jak widać liczba słabych musi się zgadzać.
                          "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Sklad naprawde ciekawy, tylko ja zamiast Komorowskiego widzialbym bardziej Seweryna Gancarczyka, ktory gra naprawde dobre mecze w Metaliscie. Nie wiem, czemu Leon tak go unika.
                            Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Bo z Rotterdamu do Charkowa leci sie 4 h samolotem, a do Warszawy 2,5.

+ za Jelenia, choc pewnie i tak zagra Łobo jesli Błaszczykowski nie da rady (ktorego forma jest zagadka i powinien grac Jeleń, ale i tak zagra B.)
                              "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Ale Lobodzinski jest na liscie rezerwowej. Swoja droga ja nie wiem jak mozna nawet na rezerwowa wsadzac pilkarza, ktory jest wybitnie bez formy, przeciez on sie nawet nie lapie do wyjsciowej jedenastki Wisly. Jest klilku lepszych obecnie prawoskrzydlowych w lidze np. Grosicki - przynajmniej zapierdzielalby na tym skrzydle.
                                Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Pracuję...
                                X