Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Okładka PS to najbardziej nie trafiona kampania reklamowa w historii .

Komentarz

• Smuda i weszło

Komentarz

• Jaki on jest, kierwa, prosty

Komentarz

• Uprzedziłeś mnie, jajcarz.

Gdyby nie Lato byłby samodzielnym królem idiotów.
          Ostatnio edytowany przez casual; [ARG:4 UNDEFINED].
          Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
          - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
          Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Smuda jest od przygotowania zespołu do EURO, a nie pięknych wypowiedzi. Mnie to zawsze dziwi jakim cudem 70 procent społeczeństwa chciało go na trenera, bo on z Lechem cuda wyczyniał w pucharach (a nawet wicemistrzostwa nie potrafił zrobić o mistrzu nie mówiąc). A teraz ci sami ludzie utopiliby go w łyżce wody pytając co za ****** wybrał go na trenera. 2 lata temu prawie nikomu nie przeszkadzało, że na najważniejszy turniej w historii naszej piłki kadrę dostaje trener, który o pracy z reprezentacją nie ma pojęcia. Zresztą w klubowej piłce wielkich rzeczy też nie osiągnął.

Ja od początku byłem za zatrudnieniem kogoś z nazwiskiem, kogoś kto ma doświadczenie na tego typu turniejach, ileś tam punktów zdobył (w przeciwieństwie do Leo B.) i wie jak wszystkie klocki ułożyć.

No, ale teraz jak chciało się ***** tego Smudy to dać mu pracować! Szydzić będzie można po EURO.
            Ostatnio edytowany przez Playboy; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Mi tam po tej wypowiedzi zaczyna być go szkoda. Jest tak uroczo nieporadny kiedy dziennikarz mu pytaniem udowadnia, że nie wie co mówi...
              Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
              -------------
              Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• A ten swoje (Playboy). Z uporem maniaka bronisz debila.
                Lud go chciał, bo i Smuda był wtedy inny. Na stołku selekcjonera obrósł w piórka i zaczął zaprzeczać swoim słowom, czyli perfidnie kłamać. Nie pamiętasz już co mówił o powoływaniu farbowanych lisów do reprezentacji? A to tylko czubek góry lodowej.
                Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Tak on jak i Lato sa ćwierćmózgami. Człowiek jest zażenowany jak ich słucha. Obaj zarabiają coś koło 100.000 zł miesięcznie. A jacy są i co sobą reprezentują chyba widać. Można lubić takiego Listkiwicza lub nie (ze wskazaniem na to drugie), no ale wypowiedzieć się umiał (plus znajomość języków obcych)- a ci dwaj nawet po naszemu ni cholery. Wstyd i tyle.
                  Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                  - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                  Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Nie, nie on zawsze wypowiadał się jak lekko opóźniony. Nie potrafił i nie potrafi powiedzieć zdania poprawnie po polsku. Tylko kiedyś to nikomu nie przeszkadzało.

Pier*doli od rzeczy, ciągle zaprzecza sam sobie, ale jak dobrze wypadniemy na EURO to ludzie zapamiętają go jako bardzo dobrego trenera, a nie imbecyla. I jak przyszedłby sukces to i wielu ludziom te farbowane lisy przestałyby przeszkadzać.

Komentarz

• Playboy czy ty w każdym temacie musisz pierdolić?
                      Przepraszam za ot ale nie mogę.

Jak nie tutaj to w temacie o Skorży i tak bez przerwy. Jak nie trenerzy to pierdolenie o Wiśle.

PS. W czym mu ten chłopak z weszło przeszkodził?

Komentarz

• To, że ten człowiek nie ma matury to widać, ale lepiej niech ktoś sprawdzi czy skończył chociaż podstawówkę.

Z każdym kolejnym meczem moja niechęć do drużyny pzpn pogłębia się (lisy, trener, orzełek etc.) Prawdziwi kibice, którzy byli na EURO w Austrii czy na MŚ w Niemczech też nie i widać jak to wszystko wczoraj wyglądało. Od 2 lat według mnie Polska nie ma seniorskiej reprezentacji i pozostaje się cieszyć z takich sukcesów jak 1-0 z Niemcami U-20.

Niepokonane Miasto, niepokonany Klub...

Komentarz

• Playboy ludziom pewnie tak, ale nie prawdziwym kibicom (kibolom). Pewnie ty się zaliczasz do tych ludzi, którzy w imię sukcesu sprzedaliby wszystko.

Mam takie samo zdanie jak arczi - sam byłem zwolennikiem Smudy i chciałem go jako trenera kadry (znaczy się wolałem kogoś z zagranicy, jakiegoś naprawdę trenera na poziomie, który wie co i jak) z opcji polskiej. Obecny Smuda to zupełnie inna osoba od tej, która przejmowała kadrę. Kolejny kłamca i złotousty.

Komentarz

• Zamieszczone przez jajcarz Zobacz posta
                            PS. W czym mu ten chłopak z weszło przeszkodził?
                            Tym, że nie dostali akredytacji, a i tak byli na konferencji prasowej.

Komentarz

• Zamieszczone przez arczi Zobacz posta
                              Wolski strzelił bramkę a'la stadiony świata.
                              Taki koment trafiłem ...

Wjechał w nich jak Hanka w kartony
                              ... brameczka miodzio.
                              Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Komentarz

• Zamieszczone przez Playboy Zobacz posta
                                Oczywiście niby zagraliśmy przyzwoicie na tle Włochów, którzy specjalnie odpuszczali. ***** wszyscy odpuszczają od Białorusi po Niemców, a chociażbyśmy wygrali 5:0 z Hiszpanami to i tak napiszą ee tam ta ***** warta reprezentacja PZPN-u wygrała z drużyną grającą na stojąco. Z meczu na mecz wygląda to naprawdę coraz, coraz lepiej. Tylko ciągle ta obrona ******** niesamowicie.
                                Nie wiem jaki Ty chłopie mecz oglądałeś, ale dla mnie to był późny Piechniczek i Polska Anglia 0-2 w Chorzowie. Wielkie nadzieje, zapowiedzi. Kilka ataków na hurra i koniec końców nas z palcem w dupie wypunktowali. Co więcej na boisku grali jacyś pajace (poza jednym czy dwoma wyjątkami), trener idiota, kibice totalnie od nich odwróceni. No, wypisz wymaluj bodajże 1997 rok.

P.S. Z Hiszpanami mieli okazję wygrać 5-0. Tamten mecz też źle wszyscy ocenili?

Turniej życia większości facetów-Polaków z roczników 1920-1990 został zjebany. Machina ruszyła, nic już tego nie uratuje.
                                Ostatnio edytowany przez Z.; [ARG:4 UNDEFINED].
                                "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

Pracuję...
                                X