Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• załączam link do dobrego tekstu na temat zdjęcia godła z koszulek

http://parakalein.sportifo24.pl/592,orly-gorskiego
    Podbródkowy, czapka z głowy !

Komentarz

• a ja nie wiem, co wy się czepiacie, przecież to nie jest POLSKA REPREZENTACJA, wiec nie powinno na niej byc zadnego POLSKIEGO SYMBOLU!
      szwaby, francuzi, kandydatura żyda (tylko dlatego, ze potrafi prosto piłke kopnać) i inne wynalazki nie powinni grac z ORŁEM NA PIERSI!
      a tak po za tym, to ja wiedzialem ze bedzie wtopa jak mogli wystawic francuza, aby prezentowal nowe "POLSKIE KOSZULKI"?
      ja mam na to wyjebane i czym więcej bedą dostawac wpie.rdol, tym będzie morda bardziej sie cieszyla!
      LEGIA TO MY
      Freedom for Mary Wagner!!!

Komentarz

• Jeszcze proponowałbym im dorzucić do tej kadry wiosną Arboledę, a zamiast tego logo dać zdjęcie prezesa, które każdy zawodnik miałby obowiązek całować z uwielbieniem po strzeleniu gola..

Komentarz

• A jak kumpel mi mówił, że zatęsknię jeszcze za Listkiewiczem to mu się w twarz śmiałem...
          Jeszcze nigdy tak wielu nie zawdzięczało tak wiele, tak nielicznym.

Komentarz

• Z PZPN nic nie zrobimy, ale może uda się zdipongować choćby naszych, by nie brali udziału w tej farsie? Kiedyś posiadanie w klubie reprezentanta było powodem do dumy. Teraz trochę wstyd i wręcz zadroszczę Śląskowi, że Kaźmierczak był a Mila jest pomijany. To niemal dowód na to, że są to faceci z cojones. Może jakiś list zbiorowy wysłać

np.
            "
            Rybus, chłopcze - miałeś przejebane u większości kibiców za beznadziejną grę, , "suit fotki" z kibla i lans z fajkiem w zębach i desperadosem w dłoni. Wydaje się, że po meczu w Moskwie zmężniałeś. Pamiętamy Twoją przedmeczową zapowiedź, swoją grą też zaskarbias sobie szacunek. Prosimy - pokaż, że naprawde jesteś facetem z jajami i nie występuj w tej szmacie!"
            Ostatnio edytowany przez Yevaud; [ARG:4 UNDEFINED].
            koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Najbardziej w tej szopce z koszulkami oberwą piłkarzyki. Teraz dopiero wyszło, że to pi..dy jakich mało. Zero buntu podczas powoływania odpadków z europy i jeszcze teraz. Banda ciot.
              Debile i idealny przykład jak kasa leczy z jakichkolwiek idei. Wielki ch wam w d..ę
              A nad tym wszystkim: nad nami, ziemią i chmurami, po północnej stronie
              nieba pędził dziwny Wielki Wóz... królowała, wspaniała, jedyna, zaczarowana
              Wielka Niedźwiedzica.

Komentarz

• Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
                Z PZPN nic nie zrobimy, ale może uda się zdopongować choćby naszych? Może jakiś list zbiorowy wysłać

np.
                "
                Rybus, chłopcze - miałeś przejebane u większości kibiców za beznadziejną grę, , "suit fotki" z kibla i lans z fajkiem w zębach i desperadosem w dłoni. Wydaje się, że po meczu w Moskwie zmężniałeś. Pamiętamy Twoją przedmeczową zapowiedź, swoją grą też zaskarbias sobie szacunek. Prosimy - pokaż, że naprawde jesteś facetem z jajami i nie występuj w tej szmacie!"
                A on odpisze, "Dobrze, macie rację.. już wracam."
                A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Nicpoń Zobacz posta
                  Najbardziej w tej szopce z koszulkami oberwą piłkarzyki. Teraz dopiero wyszło, że to pi..dy jakich mało. Zero buntu podczas powoływania odpadków z europy i jeszcze teraz. Banda ciot.
                  Debile i idealny przykład jak kasa leczy z jakichkolwiek idei. Wielki ch wam w d..ę
                  Niektórzy są tak ą, ę europejscy, że swojego nazwiska po polsku nie wymawiają

http://www.youtube.com/watch?v=8_hgZ...pvideos_sports

Komentarz

• Zamieszczone przez Luppolo Zobacz posta
                    A on odpisze, "Dobrze, macie rację.. już wracam."
                    Moze nie odpisze tylko po prostu wróci? Zresztą nie tylko on, bo i Gol i Rumiany - w kupie razniej.
                    A gdyby tak zrobili - Szacun. - ech rozmarzyłem się.

Komentarz

• Ja jestem ciekaw jakby sie Artek zachował w takiej sytuacji... czy pierdolilby gre w takiej kadrze, czy jednak przymknałby oko na to.
                      Ostatnio edytowany przez nevermind; [ARG:4 UNDEFINED].
                      CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
                        Moze nie odpisze tylko po prostu wróci? Zresztą nie tylko on, bo i Gol i Rumiany - w kupie razniej.
                        A gdyby tak zrobili - Szacun. - ech rozmarzyłem się.
                        Nie to pokolenie, nie te wartości..

Taka ciekawostka. Stroje Spartaka i stroje reprezentacji PZPNu.
                        Ostatnio edytowany przez Chmielo; [ARG:4 UNDEFINED].
                        A Melanż Trwa...

Komentarz

• Smuda wiedział co robi wyrzucając piłkarzy "niepokornych" - wyobrażasz sobie teraz akcję - podstawowy bramkarz mówi " mam to w du..e"
                          A nad tym wszystkim: nad nami, ziemią i chmurami, po północnej stronie
                          nieba pędził dziwny Wielki Wóz... królowała, wspaniała, jedyna, zaczarowana
                          Wielka Niedźwiedzica.

Komentarz

Nie to pokolenie, nie te wartości..

Ech. To po to Spartak rozwalili, żeby grać w ich koszulkach?

Komentarz

18 miesięcy? Tak?

Niepokonane Miasto, niepokonany Klub...

Komentarz

• Podoba mi się rzucony między wierszami pomysł z Weszło.

Adidas jakby pomyślał, to by zarobił miliony i przy okazji boleśnie utarł nosa Nike.
                                Wystarczy, że wypuściliby na wzór serii originals oldschoolową serię koszulek reprezentacji stylizowanych na lata 70te, oczywiście z orzełkiem. Moda i popyt na retro ogromna. Zeszło by na pniu. Przy okazji szary Kowalski mógłby w wymierny sposób zaprotestować i zaakcentować swój wkurw. No same korzyści.
                                Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

Pracuję...
                                X