Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
    Dziękuje niebiosom, że nie wylosowałem biletu na mecz "Polaków" na EURO.
    Mam podobne odczucia. Może by się sprzedało z zyskiem, ale sumienie by mi dokuczało, że dałbym swoją kasę na takie gówno.

I na co nikt nie zwrócił uwagi:

- Istnieje możliwość nadrukowania orzełka czy projekt został już zamknięty?
    - Procedura projektowania trwa 18 miesięcy. Trzeba zebrać insight, zaprojektować, wyprodukować. Nie mogę panu odpowiedzieć jednoznacznie, bo nie odpowiadam za proces produkcji, ale... jest to praktycznie niemożliwe.
    Nie wiem czy dobrze rozumuję, ale skoro jest te 18 miesięcy to selekcja zakończyła się chyba jakoś na przełomie grudnia i stycznia.

Niepokonane Miasto, niepokonany Klub...

Komentarz

• Koszmarne to jest!
      Nie ma orzełka, nie oglądam reprezentacji.

Podobny problem pojawił się u koszykarzy, ale wszystko dobrze się skończyło.
      http://www.3sekundy.com/2011/08/przy...oszykarzy.html
      http://www.naszkosz.enbiej.pl/2011/0...ntacji-polski/

Komentarz

• A jednak
        Oby tak jeszcze w piątek na meczu.

Wybiórcza już płacze na "płachtę"

Protest kibiców na treningu kadry Polski

"Tradycja zobowiązuje, nowym strojom nikt nie kibicuje" - tej treści kilkumetrowy transparent przywitał reprezentację na popołudniowym treningu przy ulicy Oporowskiej.

Biała płachta z czerwonymi literami już wisiała rozwieszona na płocie przed trybuną odkrytą, gdy około godziny 17 zawodnicy wchodzili na boisku. Po interwencji ochrony transparent został zdjęty, ale nie zniknął zupełnie. Kibice przewiesili go na płocie odgradzającym boisko od trybuny krytej i przez prawie 40 minut pilnowali, by nikt go nie zdjął. Aż w końcu poszli, wtedy ochroniarze ściągnęli niewygodny transparent.

- To niedopuszczalne! To mocne niedopatrzenie ze strony organizatora czyli WKS Śląsk Wrocław. Na pewno tego tak nie zostawimy. PZPN zapłacił za wynajęcie obiektu i ktoś nie dopilnował porządku - mówi Sport.pl dyrektor reprezentacji Konrad Paśniewski. - Równie dobrze na płocie mógł wisieć transparent z innym obraźliwym hasłem. Aż brak mi słów. O wszystkim poinformuję prezesa Związku Grzegorza Latę i sekretarza generalnego Zdzisława Kręcinę

Trening na starym stadionie Śląska obejrzało ponad stu kibiców. W czwartek kadrowicze będą ćwiczyć na Stadionie Miejskim, na którym w piątek zmierzą się z Włochami. W środowych zajęciach nie brał udziału już tylko kontuzjowany Maciej Rybus, który truchtał wokół boiska. Jakub Wawrzyniak, który jeszcze rano ćwiczył indywidualnie, trenował z zespołem.
        Ostatnio edytowany przez voytek; 26655.
        Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Komentarz

• TVP ostro ciśnie po PZPN i w Wiadomościach i w serwisie sportowym

Komentarz

• "Co najmniej dwa lata piłkarka reprezentacja Polski będzie grała bez orzełka na koszulkach. - Dopiero po tym okresie mogą się pojawić nowe stroje - poinformowała rzeczniczka PZPN Agnieszka Olejkowska.

- Skomplikowany proces projektowania tych strojów trwał 18 miesięcy, więc będą one obowiązywały tak jak zakładano, czyli przez dwa lata. Dopiero po tym okresie może dojść do zmiany reprezentacyjnych kostiumów, ale w tym momencie trudno na ten temat się wypowiadać - powiedziała Olejkowska."
            To są koszulki czy elektrownia atomowa ?

Komentarz

• - To niedopuszczalne! To mocne niedopatrzenie ze strony organizatora czyli WKS Śląsk Wrocław. Na pewno tego tak nie zostawimy. PZPN zapłacił za wynajęcie obiektu i ktoś nie dopilnował porządku - mówi Sport.pl dyrektor reprezentacji Konrad Paśniewski. - Równie dobrze na płocie mógł wisieć transparent z innym obraźliwym hasłem. Aż brak mi słów. O wszystkim poinformuję prezesa Związku Grzegorza Latę i sekretarza generalnego Zdzisława Kręcinę
              Wstydu nie mają, jeszcze w to brną Ciekawe co było w tym haśle obraźliwego
              "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Stranieri zamiast Polaków, logo zamiast orzełka.Jeszcze tylko brakuje kibiców, młyna z prawdziwego zdarzenia i jesteśmy gotowi na EURO.

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
                  Mam nadzieje, że go powoła. I nieustannie się łudzę, że Polanski i Pequis zagrają fantastyczną rundę wiosenną, pełną goli, asyst, znakomitych wślizgów i fantastycznych not, a ich odpowiedniki we Francji i Niemczech doznają ciężkich kontuzji czego skutkiem będzie powołanie i jednego i drugiego do swoich prawdziwych reprezentacji. Tak by zrobić trenerka i część narodu mającego wartości w dupie, bez mydła.
                  Nie wiem jak Perquis ale kiedy bym nie oglądał Bundesligi to Polanski jest tak ch.ujowy, że Vrdoljak przy nim to niemal geniusz. Jeszcze to ostatnie zachowanie z czerwoną kartką to już w ogóle go podusmowało po całości. Tak więc złudne nadzieję.

Komentarz

• Zamieszczone przez daimler Zobacz posta
                    TVP ostro ciśnie po PZPN i w Wiadomościach i w serwisie sportowym
                    Cisną na PZPN, bo jest to jedna z jedynych struktur, która nie jest z nadania rządzących. Chętnie by ją przejęli i wtedy wszystko byłoby cacy

PS. Oczywiście zdanie o całej sprawie mam takie jak każdy "faszysta"

Komentarz

• Co to ***** jest?

Komentarz

• Kampania reklamowa ruszyła pełną gebą.

A Melanż Trwa...

Komentarz

• Nowy Rekord Swiata

dyscyplina - projektowanie koszulki PZPN
                          czas - 18 miesiecy

Ostatnio edytowany przez Eman; 11002.

Komentarz

• Prawy dolny róg Maxima.

Komentarz

• Zamieszczone przez daimler Zobacz posta
                              TVP ostro ciśnie po PZPN i w Wiadomościach i w serwisie sportowym
                              W TVN u Rymanowskiego Tomaszewski zniszczył knura Kręcinę, a sonda internetowa (na temat braku orzełka) tamże, bodajże na ok. 21 tys. głosów - wynik: 91% przeciw temu bohomazowi zamiast orzełka!
                              Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

• Wiedziałem, że będzie cyrk przed Euro, ale w życiu nie spodziewałem się, że farsa przy doborze garderoby na miarę kurestwa też będzie solidna. Nie napiszę, że nie będę im kibicował bo będę, ale na PZPR wypinam się dokumentnie. To jest zwykłe skurwysyństwo. Od 1921 roku gramy z ORŁEM na piersi, a teraz ***** z jakiej racji ma być zmiana!

Miarka się przebrała!

Komentarz

Pracuję...
                                X