Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Najsmutniejsza w tym wszystkim jest postawa kopaczy , te pierdoły o dynamice i europejskości . Czym ryzykowałby Szczęsny czy Błaszczykowski gdyby się źle wyraził o nowych strojach ? No chyba że naprawdę myślą to co mówią .

Komentarz

• ch*j im wszystkim w dupę, piłkarzyki pajacyki, widać, że nie wiele różni ich od prostytutek dzisiejsze czasy pokazują, że coraz mniej jest ludzi z jajami i honorem
      "Nie jeden, nie raz próbował Nas zniszczyć, nie pierwszy raz powstajemy ze zgliszczy, teraz Nasz czas nadszedł, korona błyszczy a ja z dumą na nią patrzę, wytrzyj łzy - to ważne"

Komentarz

• Podobno sprzedali prawie wszystkie bilety.

Komentarz

• Zamieszczone przez TZD Zobacz posta
          ch*j im wszystkim w dupę, piłkarzyki pajacyki, widać, że nie wiele różni ich od prostytutek dzisiejsze czasy pokazują, że coraz mniej jest ludzi z jajami i honorem
          no bo dla takich ludzi nie ma miejsca w tej "reprezentacji" co pokazują niektóre przykłady

Komentarz

• Zamieszczone przez Kociewiak Zobacz posta
            no bo dla takich ludzi nie ma miejsca w tej "reprezentacji" co pokazują niektóre przykłady
            Właśnie to miałem napisać. To wyjaśnia czemu np. Artur i Żewłakow nie grają w tej drużynie.
            https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• tak ale gdyby tacy ludzie byli w pzpn, chociaż część to smudy już dawno by nie było razem z tym zaciągiem farbowanych lisów...
              "Nie jeden, nie raz próbował Nas zniszczyć, nie pierwszy raz powstajemy ze zgliszczy, teraz Nasz czas nadszedł, korona błyszczy a ja z dumą na nią patrzę, wytrzyj łzy - to ważne"

Komentarz

• Zamieszczone przez gizo Zobacz posta
                Podobno sprzedali prawie wszystkie bilety.
                Nic w tym dziwnego. Do EURO bilety na mecze kadry będą się sprzedawały bez większych problemów - tym bardziej, że ten mecz odbywa się na nowootwartym stadionie. Mecz dodatkowo jest w wolny piątek i jest atrakcyjny przeciwnik. Raczej byłoby dziwne gdy bilety sprzedawały się chujowo. Niestety, ale Adamiaki mają w dupie to wszystko co wokół kadry się dzieje i im to nazwyczajniej nie przeszkadza. Nie daj Bóg, żeby ta drużyna osiągnęła z Dyzmą jakikolwiek sukces na EURO.
                My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• "- Po raz pierwszy od pół roku nic mnie nie boli i sam potrafię wstać z łóżka. Przekażcie wszystkim, że Manuel Arboleda powraca - mówi w rozmowie z "Super Expressem" stoper Lecha Poznań.

- Sam się teraz zastanawiam: czy byłem bardzo głupi, czy bardzo odważny? - mówi Arboleda, który przez dłuższy czas grał z kontuzją. - Tak mnie bolało, że przez parę miesięcy sam nie potrafiłem wstać z łóżka. Żeby pójśc do łazienki w nocy, musiałem korzystać z pomocy małżonki.

Teraz Kolumbijczyk wrócił już do zdrowia i rozpoczął treningi. W ostatni weekend zagrał w spotkaniu Młodej Ekstraklasy i nie ukrywa, że nie przestał myśleć o grze dla reprezentacji Polski. - Dla mnie sprawa jest otwarta. Jeśli reprezentacja Polski bez Arboledy wygra Euro 2012 albo dobrze sobie na nich poradzi, to, jak to mówią po polsku, "proszę bardzo". Gdyby jednak ktoś uznał, że mogę pomóc, to na pewno nie odmówię - zapewnia Arboleda. "
                  Franiu na co jeszcze czekasz ?

Komentarz

• Mam nadzieje, że go powoła. I nieustannie się łudzę, że Polanski i Pequis zagrają fantastyczną rundę wiosenną, pełną goli, asyst, znakomitych wślizgów i fantastycznych not, a ich odpowiedniki we Francji i Niemczech doznają ciężkich kontuzji czego skutkiem będzie powołanie i jednego i drugiego do swoich prawdziwych reprezentacji. Tak by zrobić trenerka i część narodu mającego wartości w dupie, bez mydła.
                    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Ciekawe co się wydarzy w piątek. Mam nadzieję, że wrocławianie sprostają sytuacji i pokażą, co o tym sądzą.

Komentarz

• Zamieszczone przez daimler Zobacz posta
                        Ciekawe co się wydarzy w piątek. Mam nadzieję, że wrocławianie sprostają sytuacji i pokażą, co o tym sądzą.
                        Po tym, jak byłem niechcący świadkiem live widowiska pt. "mecz towarzyski Polska-Francja" to obawiam się, że wątpię niestety...
                        ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• A tymczasem ... na internetowej gazietce ... największy tytuł na górze:
                          Piłkarz bez orła, ale z logo PZPN. U nas: 'Won!'. A na Zachodzie tak już od dawna
                          A ponizej Wojtuś Szczęsny, niby taki odważnie wyszczekany, ale ...
                          Jeśli chodzi o godło, to poszliśmy wzorem wielu innych reprezentacji europejskich i eksponujemy godło drużyny narodowej (a co to do ch.u.j.a. jest !!!! - przypis księciuniu), które mamy od kilku spotkań. Przynajmniej pod tym względem doganiamy Europę. Nie przeszkadza mi to, że w odróżnieniu od taty [Maciej, siedmiokrotny reprezentant Polski - rb], będę bronił w bluzie bez orzełka.
                          Ełropa Panie, Ełropa pełnom gembom
                          Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Jaki ojciec, taki syn
                            Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Nie po to się nazywają Reprezntacją Polski, a nie KS Pzpn by grać z logiem Pzpn. Euro? OLEWAM!
                              Legia Warszawa to tylko mam w głowie

Komentarz

• Nie jesteśmy sami

http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/...58/story.shtml

Komentarz

Pracuję...
                                X