Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Mniejsza o Matuschyka, urodzil sie w Polsce, pilkarsko wychowal w Niemczech, ale reprezentowal Polske nawet jako junior. Mielismy juz kiedys kapitana reprezentacji Polski, ktory w meczach ligowych w Bundeslidze wystepowal jako Keller (naziwsko dziadka, przyjal razem z obywatelstwem - nie pamietam, czy imie tez sobie zmienial na Gottfried, czy pozostal przy Peter Keller).

Tylko chodzilo o paradoks - klub, nie majacy ograniczen, a mniej obcych niz reprezentacja.
    koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• A czy reprezentacja ma teraz jakieś strasznie duże ograniczenia? Przecież można sobie zadebiutować w meczu towarzyskim w jednej a potem jednak zacząć grać dla drugiej. Przepisy są tak durne i jak tak dalej pójdzie, to niedługo nawet mecz o punkty nie wykluczy zmiany reprezentacji. Będzie można handlować piłkarzami nie tylko na rynku klubowym i cała sportowa rywalizacja straci sens. Miejmy tylko nadzieję, że nie doczekamy tych czasów...Choć i tak to, co się obecnie dzieje woła o pomstę do nieba.

Komentarz

• Niestety, sens rywalizacji na poziomie reprezentacyjnym został wypaczony w niesamowity wręcz sposób...
        https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
          A czy reprezentacja ma teraz jakieś strasznie duże ograniczenia? Przecież można sobie zadebiutować w meczu towarzyskim w jednej a potem jednak zacząć grać dla drugiej. Przepisy są tak durne i jak tak dalej pójdzie, to niedługo nawet mecz o punkty nie wykluczy zmiany reprezentacji. Będzie można handlować piłkarzami nie tylko na rynku klubowym i cała sportowa rywalizacja straci sens. Miejmy tylko nadzieję, że nie doczekamy tych czasów...Choć i tak to, co się obecnie dzieje woła o pomstę do nieba.
          Dawno dawno temu, raz można było reprezentować ten i tamten kraj, np w tym roku na mundial pojadę z Polską, ale za 4 lata pojadę z Niemcami. Potem wprowadzono mniej tolerancyjne przepisy i wszystko zmierza wstecz jak widać.

Komentarz

• http://www.gadu-gadu.pl/chorzowscy-g...go-kibicowania

Komentarz

• Zamieszczone przez p(L)m Zobacz posta
              Dawno dawno temu, raz można było reprezentować ten i tamten kraj, np w tym roku na mundial pojadę z Polską, ale za 4 lata pojadę z Niemcami. Potem wprowadzono mniej tolerancyjne przepisy i wszystko zmierza wstecz jak widać.
              Jednak zgaduję, że wtedy nie do końca z własnej woli zmieniali te reprezentacje...

Komentarz

• Stroje drużyny PZPNu na EURO:

Pierwszy raz w dziejach nie ma Białego Orła na koszulkach.

Co prawda ta zbieranina Dyzmy nic wspólnego z reprezentacją nie ma, co trochę zmniejsza frustrację. W każdym razie już na 100% jestem pewny - życzę soczystego wpierdolu na Euro. Im wyżej tym lepiej.

Aż mi głupio że aż do dzisiaj wahałem się w tym względzie.

W każdym razie i tak nigdy w życiu nie kupię nic od Nike.
                Ostatnio edytowany przez Slyboots; [ARG:4 UNDEFINED].
                "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Komentarz

• Te koszulki są okropne...wyglądają jak podkoszulki. Brak Orła

Brak słów.

Komentarz

• Rozumiem, ze to jest FAKE? Czy serio?

Matko przenajświetsza
                    CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Brawo Nike! Te koszulki to podkreślenie beznadziejności zbieraniny Dyzmy.
                      https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• To wyglada jak stroje dla Turcji...
                        Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Proponuję zmienić nazwę tematu.

Jako dzieciakowi nawet nie śniło mi się, że ME kiedykolwiek u nas zagoszczą. Kiedy stało się to faktem, krok po kroku odebrali mi jakąkolwiek chęć emocjonowania się kadrą. Teraz dopełnili dzieła - w wymiarze symbolicznym.
                          Nigdy im tego nie zapomnę.
                          "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Komentarz

• Dyzma trenerem. Farbowane lisy w kadrze. Adamiaki na trybunach. Teraz te stroje.
                            My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                              To wyglada jak stroje dla Turcji...
                              Podbijam

Nie mam siły nawet pisać o tym czymś. Usunięcie orła to symboliczna sprawa, ale może to i dobrze, że nie będą profanować Godła Polski.

Niepokonane Miasto, niepokonany Klub...

Komentarz

• Ja tam się właśnie cieszę z tego powodu, to nie jest reprezentacja Polski, tylko PZPNu, nowe koszulki przynajmniej tę tezę potwierdzają.

Komentarz

Pracuję...
                                X