Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Wowczas przyznam Ci calkowita racje.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
      Fajnie. Jeszcze zapomniałeś o Cyganie. I o tym, ze Wichniarek nie ma huśtawki formy. I nie wiem skad tekst o przecietnym Janczyku.. Jeleń tez hustawki nie ma, jest jedynym graczem Auxerre. Krzynówek jest za stary.
      Wichniarek, jesli nie ma, jak twierdzisz hustawki formy, to znaczy, ze prezentuje forme rowna - bardzo przecietna.
      Polowe swoich bramek strzelil w 6 pierwszych spotkaniach sezonu.
      Pozniej bywalo gorzej. Mecze bardzo slabe przeplatane z dobrymi, a najczesciej przecietne.
      -------
      Jelen, o ile mi wiadomo, nie jest jedynym graczem Auxerre. Kazdy mecz rozpoczynaja w liczbie 11 zawdonikow. A tak na powaznie, nie zrozumialem o co chodzi w tym skrocie myslowym. Prosze o rozwiniecie mysli.

---------
      Janczyk - wymienilem go, bo wolalbym stawiac w reprezentacji na Janczyka niz Wichniarka. Bo Janczyk moze jeszcze sie rozwinie. Wichniarek ponad przecietnosc nie wyrosnie.

Piszesz - Krzynowek za stary, a jest raptem rok starszy od Wichniarka. A forme prezentuje LEPSZA. Mimo, ze byl przez Magatha odsuwany od skladu to w tych paru meczach, w ktorych zdazyl wystapic, wliczajac ostatnia kolejke, uzyskal srednia ocen w magazynie KICKER 2.75 (1 - ocena najlepsza, 6 najslabsza).
      Srednia ocen Wichniarka to 3.38

Wniosek - Krzynowek wchodzacy z lawki, bez rutyny meczowej, prezentuje sie lepiej od Wichniarka przynajmniej wedlug fachowcow z Kickera.
      koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• 1. Wichniarek nawet z Twoją sugestią huśtawki i tak jest lepszy od niektórych powoływanych napastników. Nie patrz w kategorii 'Wichniarek, poziom 6, za słaby na kadre, chcemy lepszych' tylko w takiej 'powoływani sią z poziomu 3, a Wichniarek jest z 6, czyli w stosunku do reszty jak najbardziej się nadaje'.

2. Z Jeleniem chodzi mi o to, ze ma ogromny wpływ na swoja druzyne - gra, strzela gole AJA wygrywa. Ma kontuzje Auxerre walczy dramatycznie o remis.

3. Jańczyk zagrał w karierze jeden dobry mecz.

4. Krzynówek dał ciała na dwóch mundialach i euro. Jest spalony, to nie ma sensu. Wichniarek nigdy nie dostał poważnej szansy (poza chyba wójcikowymi sparingami).
        "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

Nie wiem czy wiesz, ale Rosja byla w 1/2 finału. Niech Leonid B. chociaż wygra nam JEDEN mecz na jakims turnieju to bedzie mozna mówić, że skoro Hiddinkowi wolno to i jemu.
          Z proznego to i Salomon nie naleje :>

Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
          Myslisz, ze Janas nie wszedł by na euro 2008? Ze nie strzelilby tam jednego gola? Po co wiec przepłacać?
          Mysle ze by nie wszedl, tak jak zaden inny selekcjoner przed Beenhakerem nie wszedl.

Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
          I co nam tak naprawde dał Leonid? Czy przygotował jakis plan rozwoju dla Polski od A do under 14? Czy zorganizował jakis nowy, europejski, oparty na zagraniczej mysli trenereskiej system szkolenia? Bo straszy sie ludzi 'polska mysla szkolenia' tymczasem jest taka sytuacja, ze jak Leo se pojdzie to NIC po nim nie zostanie. A idea byla taka, ze bierzemy zagranicznego, zeby nam wprowadzil tutaj europe przede wszystkim w SYSTEMIE. A facet ma problem z napisaniem raportu z Euro co jest megaskandalem.
          Z tym sie zgodze.
          Per aspera ad astra.

BKS JAGIELLONIA

Komentarz

• Zamieszczone przez Johny84 Zobacz posta
            Mysle ze by nie wszedl, tak jak zaden inny selekcjoner przed Beenhakerem nie wszedl.
            A ja myślę, że wszedłby w 2004, gdyby prowadził kadrę od początku eliminacji.
            raz!! dwa!! raz, dwa, trzy!! pięć, sześć, siedem, osiem!!
            ------------------------
            Sportowy serwis, sportowy portal

Komentarz

• Gdiy babcia miała wąsy..... bez sensu jest takie gdybanie, równie dobrze można pisać że Wójcik by awansował do ME gdyby nam Szwedzi dwóch bramek w ostatnim meczu nie strzelili.
              "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Z proznego to i Salomon nie naleje :>
                Wenta nalał, a nasi hokeisci chyba w 2002 grali w A klasie. A mówiąc poważnie, WIEM - dlatego należy NATYCHMIAST przeciąć wszelkie podobieństwa miedzy Leonidem, a Hiddinkiem. Ot po prostu, co jednym wolno to innym zdecydowanie nie.

I wreszcie - po co przepłacać, skoro jak sam przyznajesz pożytku systemowego nie ma zadnego?

Bo albo wchodziły 4 ekipy albo 8. Albo było zdecydowanie mniej grup i kazda obładowana faworytami, a Polska z 4 koszyka (Leonid nam 2 koszyka nie załatwił tylko Wójcik, Engel i Janas). Nie mówiąc juz o tym, ze nawet drugie miejsce dawało awans.
                "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Z. nie wygrasz. W tym kraju wszystko co zza granicy jest 5x atrakcyjniejsze. Nawet jakiś holenderski dziad. Piętno żelaznej kurtyny.

Komentarz

• Hehe wiem, ale i tak jest lepiej niż trzy lata temu kiedy to nawet klęski z Finami czy Ormianami były niezauważane

Komentarz

• Problem jest trochę taki, że Lato jest **** co nie potrafił wprost powiedzieć: NIE jakiejkolwiek współpracy, i odpowiednio to przekazać tzw. opinii publicznej... no ale może też prasa odpowiednio to przekoloryzowała, bo z niego łatwo zrobić *******. Benhaker mnie nigdy specjalnie ani nie grzał ani ziembił, raczej byłem za nim niż przeciwko, bo lepszego kandydata w Polsce nie widziałem. Teraz mnie to lekko irytuje, ale póki będzie wygrywał to może i pracować w Realu i Feyoonordzie na raz jako trener i jednocześnie być doradcą na Trynidadzie, ale jak się noga ZNOWU podwinie to wypad, i coś czuję, że wtedy to nawet gazietce zabraknie argumentów, żeby go bronić.
                      Ostatnio edytowany przez kiubz; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

1. Wichniarek nawet z Twoją sugestią huśtawki i tak jest lepszy od niektórych powoływanych napastników. Nie patrz w kategorii 'Wichniarek, poziom 6, za słaby na kadre, chcemy lepszych' tylko w takiej 'powoływani sią z poziomu 3, a Wichniarek jest z 6, czyli w stosunku do reszty jak najbardziej się nadaje'.

2. Z Jeleniem chodzi mi o to, ze ma ogromny wpływ na swoja druzyne - gra, strzela gole AJA wygrywa. Ma kontuzje Auxerre walczy dramatycznie o remis.

3. Jańczyk zagrał w karierze jeden dobry mecz.

4. Krzynówek dał ciała na dwóch mundialach i euro. Jest spalony, to nie ma sensu. Wichniarek nigdy nie dostał poważnej szansy (poza chyba wójcikowymi sparingami).
                        Zaczne od 2.

Dzieki za wyjasnienie.
                        Zgadzamy sie, widze, ze Jelen jest swietnym zawodnikiem i jak najbardziej jemu gra w kadrze sie nalezy. Ze dla tego zawodnika warto poszukac miejsca na boisku a nie rozpatrywc tylko w kategorii zmiennika dla Blaszczykowskiego. Jelen moze grac i potrafi grac tez w ataku.

3. Janczyk zagral dobry mecz w Legii, zagral kilka swietnych spotkan w reprezentacji juniorow.

1/4 Pewnie Wichniarek jest w tej chwili duzo lepszym napastnikiem niz Zahorski. Pewnie lepszym takze niz Brozek, Janczyk i Saganowski. Byc moze w lepszej w tej chwii formie niz Zurawski, Smolarek i Jelen. Ciezko to ocenic.

Ale wedlug mnie - Smolarek, Zurawski czy Jelen potrafia z pilka, ktora w srodku boiska przejsc pod bramke rywala i strzelic gola. Wichniarek gwarantuje te rowna przecietna forme (niech bedzie, ze na ten moment nawet lepsza) tylko wtedy, gdy wszystkie pilki sa do niego kierowane, gdy gra w ofensywie podporzadkowana jest tylko jemu. Jestem przeciwny temu, zeby gre reprezentacji uzaleznic od jednnego zawodnika. Juz zdecydowanie wolalbym Saganowskiego, ktory nic nie strzeli, ale narobi w szeregach obroncow tyle zamieszania, ze do dogodnych pozycji strzeleckich dojda: Blaszczykowski, Smolarek, Roger, Krzynowek i inni.
                        Nie jest prawda, ze Wichniarek nie dostal szansy.
                        Eliminacje ME 2004 Polska przegrala w kilku pierwszysch spotkaniach, kiedy to wlasnie glownie na Wichniarka Boniek stawial. 3 mecze. 0 bramek. kompletna klapa.
                        koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Jerzy Engel ma zastąpić na stanowisku selekcjonera piłkarskiej reprezentacji Polski Leo Beenhakkera w przypadku, gdyby drużyna prowadzona przez Holendra straciła punkty w najbliższym meczu eliminacji mistrzostw świata z Irlandią Północną - informuje "Polska The Times".
                          http://sport.onet.pl/0,1248770,1923101,wiadomosc.html
                          CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• To juz jest ***** szczyt! Ze tez go bark nie boli od kopania dołka...
                            I gdziekolwiek los mnie zaprowadzi,
                            zawsze wrócę Warszawo do Ciebie,
                            kiedy zegar życia się zatrzyma,
                            spocząć pragnę tu - pod Twoim niebem.

Komentarz

• Takie postępowanie mnie nie dziwi. Jakoś spodziewałem się, że wcześniej czy później ta menda wróci na stołek selekcjonera reprezentacji. Oby na jak najkrótszy czas.
                              "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• A ja chciałem stawiać kasę na Majewskiego

Komentarz

Pracuję...
                                X