Reprezentacja

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Ardiano
    Legionista
    • 05.2007
    • 1132

    chodzi raczej o to, że Leło zagrał na nosie Grzesiowi, a Grzesiu sobie na to nie może pozwolić...


    "Stewardessa szepnęła 'Boże...' nim stanęło jej serce, a kapitan wciąż powtarzał, że to zwykłe turbulencje..."

    Komentarz

    • Z.
      Legionista
      • 08.2006
      • 7771

      Ale u nas na Euro nie było całkiem całkiem, a mundialu nie będzie

      Jeszcze godzina - ciekawe czy pojawi się na stadionie

      P.S. Z Wichniarka i Jelenia nie rezygnuje. Po prostu stawia na lepszych. (Łobo czy Zahor)
      "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

      Komentarz

      • Yevaud
        Legionista
        • 05.2003
        • 5878

        Co do Jelenia, to sie zgodze, ale Wichniarka?

        Tebn zawodnik nie sprawdza sie w meczach z wymagajacym rywalem.
        No moze kiedys 10 lat temu w jednym czy drugim meczu w Widzewie.

        Byl w reprezentacji probowany wielokrotnie. Za Bonka mial byc glownym napastnikiem.
        On sie nie nadaje do gry na wyzszym poziomie.

        Strzela wprawdzie teraz w Bundeslidze bramki, ale tez chyba tylko dlatego, ze wszystkie podania w Arminii sa kierowane do niego. Poza nim nikt inny w tym zespole nie strzela.

        Byc moze, gdyby cala gre reprezentacji Polski podporzadkowac Wichniarkowi, to wtedy i dla repry by strzelal. Tylko, ze sa zdecydowanie lepsi od niego.
        czy gre Blaszczykowskiego, Smolarka, Rogera i innych naprawde nalezy ograniczyc do podawania wszystkich pilek Wichniarkowi?

        Moim zdaniem nie. A w innym przypadku powolywanie Wichniarka nie ma sensu.
        koko koko Skorza spoko...

        Komentarz

        • Z.
          Legionista
          • 08.2006
          • 7771

          Kiedy Smolarek zagrał ostatni dobry mecz? Może być data dzienna.

          "On sie nie nadaje do gry na wyzszym poziomie" "Strzela wprawdzie teraz bramki w Bundeslidze".


          Oczywiscie zadnym argumentem z mojej strony jest to, ze Arminia ma 3 sytuacje w meczu, a Bayer czy Hoffenhiem (podaje te ekipy nieprzypadkowo - polecam rzut okiem na klasyfikacje strzelców) po 10..
          "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

          Komentarz

          • rey
            Legionista
            • 07.2007
            • 9718

            Leo chce po prostu uciec, ale w ten sposób, żeby to wyglądało, że on chciał zostać, a oni go wypieprzyli.
            Nie lubię Laty i całego tego towarzystwa dziadów z pzpnu, ale nie miałbym do niego pretensji, jakby go teraz wywalił na zbity pysk.



            No przecież to jest żałosne. Jego, jakby nie było, pracodawca mówi "nie możesz", on na to kładzie lachę, a później mówi:
            - "Jeśli uważacie, że moje zachowanie jest niesubordynacją, to lepiej będzie, jak odejdę".
            Ty nie powinieneś odchodzić, ty powinieneś zostać zwolniony.
            ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

            Komentarz

            • Yevaud
              Legionista
              • 05.2003
              • 5878

              Zamieszczone przez Z.
              Kiedy Smolarek zagrał ostatni dobry mecz? Może być data dzienna.

              "On sie nie nadaje do gry na wyzszym poziomie" "Strzela wprawdzie teraz bramki w Bundeslidze".


              Oczywiscie zadnym argumentem z mojej strony jest to, ze Arminia ma 3 sytuacje w meczu, a Bayer czy Hoffenhiem (podaje te ekipy nieprzypadkowo - polecam rzut okiem na klasyfikacje strzelców) po 10..

              Nie wiem kiedy zagral ostatni dobry mecz Smolarek.

              Ostatni dobry w ktorym go widzialem to byl w eliminacjach do MS 2008 - czyli pewnie w 2007 roku.


              Oczywiscie, ze zadnym nie jest to argumentem.

              Co najwyzej pokazuje, ze oparcie calej ofensywy na jednym Wichniarku to blad. (bodaj tylko Energie Cottbus ma mneij bramek zdobytych). Blad, ktorego w reprezentacji nie powinnismy powtarzac.
              koko koko Skorza spoko...

              Komentarz

              • Z.
                Legionista
                • 08.2006
                • 7771

                Hehe rozumiałbym Twoje argumenty, gdybysmy jako Polska grali dobre mecze, a nasi napastnicy dawaliby sobie rade w ligach typu Grecja czy Szwajcaria.

                Jakby u nas o króla strzelców walczył koleś z ŁKS to uznałbym go za mega kozaka.
                "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

                Komentarz

                • Yevaud
                  Legionista
                  • 05.2003
                  • 5878

                  Zamieszczone przez Z.
                  Hehe rozumiałbym Twoje argumenty, gdybysmy jako Polska grali dobre mecze, a nasi napastnicy dawaliby sobie rade w ligach typu Grecja czy Szwajcaria.

                  Jakby u nas o króla strzelców walczył koleś z ŁKS to uznałbym go za mega kozaka.
                  Grzegorz Piechna, Zenon Burzawa itp. Mega kozacy.

                  Jedni radza sobie lepiej inni gorzej. Pojawia sie hustawka formy. Janczyk wlasnie strzelil bramke w Belgii, Jelen we Francji a Wichniarek zmarnowal rzut karny.

                  Krzynowek ledwo zmienil pracodawce a juz odzyl. Juz gola strzelil i asyste zaliczyl.

                  Roznie to bywa.
                  koko koko Skorza spoko...

                  Komentarz

                  • R.
                    Legionista
                    • 02.2007
                    • 9675

                    Zamieszczone przez reynevann_org
                    Leo chce po prostu uciec, ale w ten sposób, żeby to wyglądało, że on chciał zostać, a oni go wypieprzyli.
                    Nie lubię Laty i całego tego towarzystwa dziadów z pzpnu, ale nie miałbym do niego pretensji, jakby go teraz wywalił na zbity pysk.



                    No przecież to jest żałosne. Jego, jakby nie było, pracodawca mówi "nie możesz", on na to kładzie lachę, a później mówi:
                    - "Jeśli uważacie, że moje zachowanie jest niesubordynacją, to lepiej będzie, jak odejdę".
                    Ty nie powinieneś odchodzić, ty powinieneś zostać zwolniony.
                    Nie wiem co widzisz zlego w tym, ze w momencie gdy nie zajmuje sie kadra bedzie nieoficjalnie pomagal czy co tam robil w innym klubie w swoim czasie wolnym. Nie rozumiem tez twierdzenia, ze nie mozna pogodzic prowadzenia kadry i druzyny klubowej jednoczesnie. Hiddink wlasnie zajal sie Chelsea a przeciez jest selekcjonerem Rosji. To ludzie typu Piechniczek i Lato szukaja jakis problemow na kazdym kroku w stosunku do penhakera. Ja sie dziwie tylko, ze on jeszcze wytrzymuje w tym kraju.
                    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

                    Komentarz

                    • me(L)u
                      Legionista
                      • 07.2004
                      • 2832

                      Zamieszczone przez Raffels
                      Ja sie dziwie tylko, ze on jeszcze wytrzymuje w tym kraju.
                      To niech pakuje mandżur i droga wolna. Niech jedzie do Holandii czy Anglii i spróbuje pouczać miejscowych tonem jakim poucza nas. Facet od dłuższego czasu bezczelnie kłamał, że żadnych rozmów z Feyenoordem nie prowadzi, po czym okazało się, że jednak rozmawia. Następnie spytał swojego szefa o pozwolenie, i kiedy go nie dostał, olał to i pracę podjął. Czego jeszcze chcesz, żeby napluł nam w twarz dosłownie? On nas po prostu obraża, nie mówiąc już o tym co powiedział o Piechniczku, który zajął na świecie 3. miejsce a ten dziadyga nawet meczu nie wygrał na dużej imprezie. Żaden polski trener nie miał takich warunków pracy jak on, a wynik osiągnął porównywalny.
                      raz!! dwa!! raz, dwa, trzy!! pięć, sześć, siedem, osiem!!
                      ------------------------
                      Sportowy serwis, sportowy portal

                      Komentarz

                      • rey
                        Legionista
                        • 07.2007
                        • 9718

                        Z tymi sukcesami Piechniczka to bym nie przesadzał Mimo mojego szacunku za mundial '82 to uważam, że powinien pan Antoni już dawno być na emeryturze. Ale z resztą Twojego posta się zgadzam w 100%. Szczególnie z tym:

                        Zamieszczone przez me(L)u
                        spytał swojego szefa o pozwolenie, i kiedy go nie dostał, olał to i pracę podjął
                        Za to powinien zostać zwolniony.
                        ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

                        Komentarz

                        • R.
                          Legionista
                          • 02.2007
                          • 9675

                          Po pierwsze to nie podjal zadnej pracy bo nie dostaje za to kasy. Po drugie, wyobraz sobie reakcje mediow, piechniczkow i tomaszewskich, jak publicznie oglasza, ze rozmawia z Feyenoordem. Lincz. Porownywanie kadry Piechniczka do kadry obecnej jest co najmniej nie na miejscu, gdyz to byli pilkarze innego kalibru niz obecnie. Myslisz, ze jakby zatrudnili Mourinho to na Euro dotarlibysmy do polfinalu z ta kadra? Nie. Piechniczek mial swoje chwile w Hiszpanii ale ja sie pytam: Co on teraz robi w PZPNie? Co robia ludzie typu Piechniczek, Lato itp. widac po kondycji polskiej pilki. Takich ludzi powinno nie byc na tych stanowiskach jakie zajmuja. Najgorsze jest to, ze uwazaja sie za najwieksze autorytety pilkarskie(O Engelu nie wspomne) tylko jakos tych efektow nie widac w ich dzialaniach w PZPN-ie(ile to juz Engel tworzy ta swoja autorska ustawe szkolenia mlodziezy? Ktos pamieta?)
                          Kogo obraza? Komu pluje w twarz? Bo nie zauwazylem.
                          PS. Nie jestem fanem Beenhakkera, dziwia mnie jego powolania itp. ale to co pisano i mowiono o nim i Feyenoordzie jest dla mnie niesmaczne.

                          Edit. Spodobal mi sie pewien cytat z jednego portali na temat w/w sytuacji:
                          Czy rzeczywiście jest jakiś problem? Czy pracy z reprezentacją Polski i jakiejś formy doradzania Feyenoordowi nie da się połączyć? Skoro można połączyć pracę senatora, doradcy w Odrze Wodzisław i wiceprezesa PZPN ds. szkoleniowych... A nawet spełniając trzy tak odpowiedzialne funkcje zostaje jeszcze dość czasu, żeby demaskować holenderskie spiski.
                          Ostatnio edytowany przez R.; 7199.
                          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

                          Komentarz

                          • Z.
                            Legionista
                            • 08.2006
                            • 7771

                            Grzegorz Piechna, Zenon Burzawa itp. Mega kozacy.

                            Jedni radza sobie lepiej inni gorzej. Pojawia sie hustawka formy. Janczyk wlasnie strzelil bramke w Belgii, Jelen we Francji a Wichniarek zmarnowal rzut karny.

                            Krzynowek ledwo zmienil pracodawce a juz odzyl. Juz gola strzelil i asyste zaliczyl.

                            Roznie to bywa.
                            Fajnie. Jeszcze zapomniałeś o Cyganie. I o tym, ze Wichniarek nie ma huśtawki formy. I nie wiem skad tekst o przecietnym Janczyku.. Jeleń tez hustawki nie ma, jest jedynym graczem Auxerre. Krzynówek jest za stary.

                            Nie wiem co widzisz zlego w tym, ze w momencie gdy nie zajmuje sie kadra bedzie nieoficjalnie pomagal czy co tam robil w innym klubie w swoim czasie wolnym
                            Ja widze to, ze on ma czas wolny tydzień po mundialu/euro. I tyla.

                            Nie rozumiem tez twierdzenia, ze nie mozna pogodzic prowadzenia kadry i druzyny klubowej jednoczesnie. Hiddink wlasnie zajal sie Chelsea a przeciez jest selekcjonerem Rosji.
                            Nie wiem czy wiesz, ale Rosja byla w 1/2 finału. Niech Leonid B. chociaż wygra nam JEDEN mecz na jakims turnieju to bedzie mozna mówić, że skoro Hiddinkowi wolno to i jemu.

                            Myslisz, ze jakby zatrudnili Mourinho to na Euro dotarlibysmy do polfinalu z ta kadra?
                            Myslisz, ze Janas nie wszedł by na euro 2008? Ze nie strzelilby tam jednego gola? Po co wiec przepłacać?

                            I co nam tak naprawde dał Leonid? Czy przygotował jakis plan rozwoju dla Polski od A do under 14? Czy zorganizował jakis nowy, europejski, oparty na zagraniczej mysli trenereskiej system szkolenia? Bo straszy sie ludzi 'polska mysla szkolenia' tymczasem jest taka sytuacja, ze jak Leo se pojdzie to NIC po nim nie zostanie. A idea byla taka, ze bierzemy zagranicznego, zeby nam wprowadzil tutaj europe przede wszystkim w SYSTEMIE. A facet ma problem z napisaniem raportu z Euro co jest megaskandalem.
                            "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

                            Komentarz

                            • R.
                              Legionista
                              • 02.2007
                              • 9675

                              Ja widze to, ze on ma czas wolny tydzień po mundialu/euro. I tyla.
                              Rozumiem, ze najlepiej byloby przykuc go do stolu kajdanami, dac kartke, dvd itp. Niech 24h pisze taktyki, oglada mecze rywali itp. To chyba jednak zbyt radykalne podejscie do zawodu selekcjonera. Bez przesadyzmu.

                              Myslisz, ze Janas nie wszedł by na euro 2008? Ze nie strzelilby tam jednego gola? Po co wiec przepłacać?
                              Tutaj sie nawet zgodze. Z ta kadra, gdzie do niedawna wiekszosc stanowili zawodnicy doswiadczeni i grajacy glownie w zagranicznych klubach raczej nie dalo sie osiagnac ponad to, co osiagalismy w ostatnich latach(vide awansy do mundiali). Patrzylem pozytywnie na to jedynie przez pryzmat "przyuczenia" mlodszych zawodnikow do gry w kadrze itp. Po czesci sie to udaje, po czesci nie.
                              Co do tego planu rozwoju mlodziecy - nie wiem czy jestem dobrze poinformowany ale to Engel od poczatku forsowal swoj autorski projekt szkolenia mlodziezy i akurat na to wiekszego wplywu Beenhakker chyba nie mial. Odbieralem to nawet tak, ze Engel celowo go do tego planu nie dopuszczal.
                              Raport po Euro - tu mam mieszane uczucia. Czy w innych federacjach rowniez powstawaly takie raporty po Euro/MS? Jesli tak to rzeczywiscie takowy powinien powstac i dziwne, ze Beenhakker tak sie przed nim bronil. Ale jesli mialoby to tak wygladac, jak raport Janasa to ja podziekuje.
                              Ostatnio edytowany przez R.; 7199.
                              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

                              Komentarz

                              • Z.
                                Legionista
                                • 08.2006
                                • 7771

                                Rozumiem, ze najlepiej byloby przykuc go do stolu kajdanami, dac kartke, dvd itp. Niech 24h pisze taktyki, oglada mecze rywali itp. To chyba jednak zbyt radykalne podejscie do zawodu selekcjonera. Bez przesadyzmu.
                                Tylko czekam jak zamiast na mecz ligowy/Wichniarka/Jelenia pojedzie na Roda JC - Willem. Kwestia czasu.


                                EDIT: Zwłaszcza, że już zamiast na spotkanie bodajze zarzadu PZPN, na które był zaproszony i w moim przekonaniu miał obowiazek się stawić pojechał na konferencje przed meczem Feye z Ajaxem.
                                Ostatnio edytowany przez Z.; 6102.
                                "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

                                Komentarz

                                Pracuję...