Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ale Roger brameczke strzelił

On to ma szczęście do jubileuszowych trafień
    Pierwsza bramka Polski w ME. Teraz 150 trafienie Polski na arenie europejskiej.

Komentarz

• ja jakos sie nie ciesze ,ze to byl Roger... Znowu zacznie sie gadanie,ze polacy bez cudzoziemca w druzynie na daliby rady
      Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut...?

Komentarz

• ja też nie. kolejna tzw. historyczna bramka dla Reprezentacji Polski autorstwa obcokrajowca...

"Stewardessa szepnęła 'Boże...' nim stanęło jej serce, a kapitan wciąż powtarzał, że to zwykłe turbulencje..."

Komentarz

• A tam przesadzacie, wazne ze chlopak z Legii
          CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Wazne ?
            I plan to live forever or die trying

Komentarz

• dla mnie to raczej obraza, że Brazylijczyk gra w REPREZENTACJI POLSKI.
              A niestety może być tak, że im lepiej będzie grał, tym łatwiej działacze, prezydent i inni, którzy przyłożyli rękę do jego powołania do kadry, będą decydowali się na nastepne, podobne kroki(!!!!)
              Zbyt wiele poświęciliśmy dla Legii, by ktokolwiek mógł nas złamać.

Ciągle wierzę w raj.
              Ale teraz przynajmniej wiem, że to nie jest jakieś miejsce, którego możesz poszukać.
              Ponieważ to nie jest to gdzie pojedziesz,
              ale to, jak się czujesz na chwilę w swoim życiu, kiedy jesteś częścią czegoś.
              A jeśli znajdziesz tę chwilę...
              będzie ona trwała wiecznie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Xth Zobacz posta
                Wazne ?
                Zamieszczone przez żyła Zobacz posta
                dla mnie to raczej obraza, że Brazylijczyk gra w REPREZENTACJI POLSKI.
                A niestety może być tak, że im lepiej będzie grał, tym łatwiej działacze, prezydent i inni, którzy przyłożyli rękę do jego powołania do kadry, będą decydowali się na nastepne, podobne kroki(!!!!)

Nie znam Killzona, ale wydaje mnie się, że z tym 'ważnym argumentem', to żartował - ironizował.

Co do meczu, to całkiem miły dla oka (jak na sezon ogórkowy), a sam wynik w normie.
                "Jest tej najlepszej firmy. Wart jest bardzo dużo. Ma ekran komputerowy i jak się kręci pedałami, to wyskakują cyfry"

Komentarz

• Zamieszczone przez hmB. Zobacz posta
                  Co do meczu, to całkiem miły dla oka (jak na sezon ogórkowy), a sam wynik w normie.
                  Daj spokój, dla mnie to była totalna nuda.

Tak apropos naszych grajków to zauwazyłem jedną kurewską rzecz, którą robi Garguła i na którą nabierają się sędziowe w naszej lidze. Facet przyjmuje piłkę, bierze rywala na plecy i jak nie ma co z nią zrobić bądź jest w okolicy pola karnego to się poprostu wywraca, szczególnie gdy rywal jest bardzo blisko niego. U nas w lidze zawsze jest faul, wczoraj sędzia ani razu nie zareagował na tej jego wywracanki.
                  "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• A ja tak z innej beczki. Meczu nie oglądałęm więc pytam. Czy Polacy po raz kolejny grali w tych tragicznych koszulkach z czarnymi wstawkami?
                    "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Zamieszczone przez siekan Zobacz posta
                      A ja tak z innej beczki. Meczu nie oglądałęm więc pytam. Czy Polacy po raz kolejny grali w tych tragicznych koszulkach z czarnymi wstawkami?

Komentarz

• W takich grali:

Jednak nie są one docelowe. Przed końcem marca gotowa będzie nowa kolekcja przygotowana z myślą o reprezentacji Polski, więc spokojnie Może nie będą, aż tak lipne..

Komentarz

• Oby. Bo jak na razie to wyglądamy trochę śmiesznie w tych strojach, o dresach już nie wspominając. Skąd oni wytrzasnęli niebieski i czarny kolor

P.S.
                          Pablos, Pu(L)on - dzięki.
                          "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Zamieszczone przez hmB. Zobacz posta
                            Nie znam Killzona, ale wydaje mnie się, że z tym 'ważnym argumentem', to żartował - ironizował.
                            Chociaz jeden sie zorientowal
                            CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Jak dla mnie koszulki prawie idealne (patrze po fotach, bo meczu nie oglądałem). Czarne wstawki dramatyczne, ale jak to usuna to bedzie ideał. Całe białe plus godło. Zadnych bajerów i gównianych aerodynamicznych dodatków (jeszcze niech dadza czerwone spodenki i jest swietnie). Licze tez ze nazwiska beda pisane normalnie, a nie tak idiotycznie jak w Pumie.

Dziś gra Feyenoord, chyba dobry temat wybrałem.
                              "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• To że będzie trenować Feyenoord nie powinno mieć wielkiego znaczenia. Przykładem dobrym jest Gus Hiddink, w trakcie prowadzenie Australii na boku trenował PSV, i jakoś na mundialu było całkiem całkiem
                                Teraz ma prowadzić Rosję i Chelsea.

Co mnie denerwuje u Leo to rezygnacja z Jelenia i Wichniarka.

Komentarz

Pracuję...
                                X