Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• skąd ta informacja ?

jak zwykle wjebali jakieś logo, a miejsca na "orzełka" już nie znaleźli ...
    TYLKO WISŁA

Komentarz

• Info z jednego z forów piłkarskich nakierowanych na tematykę strojów, więc w sumie nie na 100% podobno jest to wzór tymczasowy i za jakiś czas mamy dostać już koszulki na stałe. Tylko czy znajdzie się na nich miejsce dla orła?

Puma znalazła miejsce na jedno i drugie - i to było najlepsze bo logo mi nie przeszkadzało ale godło było! Dobrze że przed świętami zakupiłem jeszcze ostatni wzór czerwonej pumy, bo wiedziałem że jak teraz nike cos wypuści to będzie katastrofa.

Komentarz

• Mnie póki co bardziej irytują niebieskie dresy i kurtki w jakich nasza repra lansuje się na zgrupowaniu. Ja wiem że to tymczasowe bo się Nike jeszcze nie przygotował.. ale mogli lepiej dobrać kolorystykę. Zresztą ja nie kupuje tekstu że nie zdążyli przygotować dla Reprezentacji kompletu odzieży. Wielki minus dla nich i dla naszej federacji która nie umiała tego wyegzekwować. Tradycyjnie w **** hajsu zostało przytulone pod stołem.
        Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Ale umowa obowiazuje od poczatku roku?
          Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Komentarz

• Nie do końca Arczi. Gdyby chodziło o kasę pod stołem - wygrałaby Puma. Nike oficjalnie sypnął rekordową kasę, która przebiła ofertę Pumy dwukrotnie.

Oczywiście nie tłumaczy to Nike, czemu dopiero w marcu mają być gotowe stroje oficjalne. Akurat o te bym się nie martwił, myślę że będą klasyczne i miłe dla oka.

Mam nadzieje że tej piłeczki ze skrzydełkiem już nie będzie, bo pasuje na te koszulki jak pięść do oka. Na stroje treningowe mogą to sobie wrzucać, ale na oficjalnej koszulce powinien być orzełek, numer i tyle.

Komentarz

• Tak od 1 Stycznia obowiązuje.Co do dresów reprezentacji polski to nasi piłkarze wyglądają w nich jak piłkarze RC Lens,jeszcze to du..e logo Orange na tyłach.

Komentarz

• Szczerze mówiąc to stroje, w któryh dzisiaj gramy nie byłyby złe, gdyby nie jeden szczegół. Mianowicie kołnierzyk jest czarny, a powinien być czewony. Wyglądałoby to zdecydowanie lepiej, no i jakoś nie widze żebyśmy mieli barwy biało-czarno-czerwone.

Jednak najbardziej zastanawia mnie obecność w kadrze takich "gwiazd" jak Polczak, Trałka, Cierzniak itd. Ja wiem, że to jest tylko sparing, i to nieoficjalny, ale kogoś takiego nie powinno w ogóle tam być! Ciekawi mnie czym kierował się "nieomyly" Leo w doborze kandydatów
                "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Zamieszczone przez siekan Zobacz posta
                  Ciekawi mnie czym kierował się "nieomyly" Leo w doborze kandydatów
                  Tym czy bedzie se ich dalo wytrasferowac z polskiej ligi, a jak tak to za ile
                  CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Kolejna gwiazda się pojawiła. Jakiś Małkowski wszedł na drugą połowę, podobno miał świetną rundę we wiodącym Polskim klubie - Odze Wodzisław. Może niech Cieciak go kupi, on na pewno będzie naszym wzmocnieniem
                    "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Zamieszczone przez siekan Zobacz posta
                      Kolejna gwiazda się pojawiła. Jakiś Małkowski wszedł na drugą połowę, podobno miał świetną rundę we wiodącym Polskim klubie - Odze Wodzisław. Może niech Cieciak go kupi, on na pewno będzie naszym wzmocnieniem
                      wiem że teraz mogę wywołać burzę ale na lewą stronę to on naprawde nie jest zły.Ja gościa pamiętam gdy grał w 2 lidze w Jastrzębiu i nieźle sypał dośrodkowaniami ze skrzydeł co np.Kiełbowiczowi czy nawet Rado wychodzi dośc rzadko ...
                      Always look on the bright side of life!

Komentarz

• To, że w Jastrzębiu parę razy kopnął prosto piłkę nie oznacza, że ma trafić do Legii albo grać w pseudokadrze.

Komentarz

• Te dresy i stroje wyglądają mega odpustowo. Jak drużyna z 4 ligi. Dobrze że tylko tymczasowo.

A dla mnie koszulki pumy (szczególnie ostatnie czerwone) łączyły prostotę z nowoczesnością i bardzo mi się podobały. Najkowskie są za proste - mówię to po obserwacji ostatnich serii. Już mogli równie dobrze wziąć białe koszulki z targu i dać na nie nadruki. Mniej więcej na 1 by wyszło. Z kolei ||| jest bardzo efektowny i też nie każdemu się może podobać. Kappa - jedno słowo komentarza - pedalstwo ;p

A poza tym Nike kupiło Umbro . Teraz Angole będą zapieprzać z łyżwą na koszulkach.

Komentarz

• Mecz dramatycznie słaby. W zasadzie to postanowiłem go obejrzeć żeby zobaczyć co pokaże na prawdopodobnie nowy lewy obrońca. No i zagrał … jakby to powiedzieć … mało wyraziście. Jeden fajny strzał po rogu chyba, a poza tym mało widoczny. Większych błędów w obronie też nie zanotował - trzeba przyznać.

Komentarz

• Festiwal chamstwa
                              Legia

Komentarz

• Zamieszczone przez Warszawiak Zobacz posta
                                Festiwal chamstwa
                                hehe, aż tak źle nie jest

Komentarz

Pracuję...
                                X