Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nieźle to wygląda. Akcja bramkowa

Szpakowski to jest jednak *****:"Niegodne zachowanie kibiców czeskich, którzy odpalili 1(!) racę". Daruś oczywiście wie, że wkroczenie ochrony/psów i przepychanki w czeskim sektorze, to tylko i wyłącznie wina kibiców gości.
    Myślałem, że po EURO troszkę publika przystopuje z "Leo, Leo".

edit:
    kiubz, bez kitu moja pierwsza myśl, gdy Szpaku powiedział coś o zamieszaniu u Czechów była "Żeby tak się powtórzyła Anglia 93" Ta cała nagonka na nas, przy jednoczesnym wychwalaniu "tych jednych, jedych wspaniałych fanów reprezentacji", sprawia, że człowiek życzy, aby ten balon wreszcie pękł.
    Ostatnio edytowany przez pablos; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Na moje oko to było jakieś strobo albo ognie wrocławskie, bo było takie żółte bardziej i się bardzo unosiło. W każdym razie widać było, że tam się ochrona kręci i potem Szpaku mówił, że " na szczęście policjancji uspokajają niepokornych kibiców ". Pamiętam jeszcze jak piro było legalne jak się podniecał " wspaniałą atmosferą ". Nie ma to jak wymuszona poprawność
      Drwi sobie z nas pyszny nieprzyjaciel i odważny jest, bo za rzeką stoi. Przeszedł morze, żeby Polskę uciemiężyć, pokażę mu więc, że i Polakom rzeki nie przeszkadzają wypędzić najeźdźcy. Bracia! Dla odważnych droga na drugi brzeg taka sama jest przez most, co przez wodę. Komu Ojczyzna miła, za mną!

Komentarz

• niech im hukną wreszcie drugą bo znowu się zaczyna kombinowanie do tyłu!!
        ale grają naprawdę nieźle

Komentarz

• Co by się nie działo, oby nie strzelił Smolarek...

Komentarz

• Zamieszczone przez Ciunek Zobacz posta
            Na moje oko to było jakieś strobo albo ognie wrocławskie, bo było takie żółte bardziej i się bardzo unosiło. W każdym razie widać było, że tam się ochrona kręci i potem Szpaku mówił, że " na szczęście policjancji uspokajają niepokornych kibiców ". Pamiętam jeszcze jak piro było legalne jak się podniecał " wspaniałą atmosferą ". Nie ma to jak wymuszona poprawność
            Żeby nie grzebać daleko w przeszłości, dziś podczas odśpiewania hymnu odpalono racę w polskich sektorach i tutaj już Dareczkowi wszystko pasowało. No, ale w końcu kto w tym kraju odważy się na krytykę pod adresem wzorowych biało-czerwonych kibiców.

Komentarz

• http://www.youtube.com/watch?v=I_DiFjceHgY

Mistrz filmik

Ktoś jest kto pamięta tamte czasy albo co lepsze był na meczu, bo ja to za gnój byłem

Komentarz

• Moim zdaniem trzeba powoli zegnac sie z Rogerem w Legii bo po dzisiejszym meczu Olimpiakos raczej wylozy te 3 miliony...

Chyba ze Trzeciak jest glupi i odrzuci 3 mln jak za kilka miesiecy Roger moze odejsc za darmo
                (L)

Komentarz

• No i 2-0 jest. dobrze grają. Roger i Błaszczykowski zdecydowanie na + Martwi mnie kontuzja Wawrzyniaka (swoje 30 min- do kontuzji- też bardzo dobrze ) Mam nadzieję że nic poważniejszego bo Kiełbowicz będzie grać

Komentarz

• mało postów coś... a dla mnie mecz zupełnie jak z Portugalią pubowe najebanie się i świętowane po meczu. Takie mecze aż miło oglądać... CH Bemowo ożyło
                    Proszę tu nie jeździć bo hałas jak na produkcyjnej hali
                    ONI MAJĄ PARAGRAFY A MY MAMY GRANATY W GĘBIE KTÓRE MOGĄ NAM WYPALIĆ
                    Szemrane typy co chcą czyścić nam morale, znowu wmawiać, że kolorowe znacze szare
                    Dzielić nas jak nigdy dotąd, leczyć swe kompleksy - ja mam tego potąd!

Komentarz

• Zamieszczone przez Snoopy Zobacz posta
                      mało postów coś
                      A stało się coś?
                      Co zmienia to zwycięstwo?
                      Awansujemy i znowu nasi obsrani pojadą na turniej. Poźniej będą lamenty o zawiedzonych nadziejach itd.
                      Stały scenariusz.
                      Dlatego nie ma się czym grzać.

Komentarz

• Jak to co zmienia to zwycięstwo?Głupie pytanie,pocisneliśmy Czechów za którymi nie przepadamy,zrobiliśmy wielki krok w stronę awansu.A,że na turnieju się obsrają?Kto wie mamy teraz kilku bardzo utalentowanych graczy,taki Błaszczykowski jeszcze nie grał na wielkiej imprezie.

Warto też powiedzieć,że ta wygrana mocno poprawi atmosferę w polskiej piłce.No i poprostu dobrze jest gdy reprezentacja wygrywa.
                        "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Ogolnie sie ciesze ze wygrali, bo to zawsze fajnie pokonac Czachów i to 2 raz z rzędu. Ale tak jak Pablos, nie jaram sie tym, bo znów pojedziemy na mundial trafimy na jakas Kostaryke Ekwador, Mozambik i zajmiemy 4 miejscu w grupie... niech on buduje team na Euro 2012. niech ogrywa mlodych, którzy beda tworzyli ta reprezentacje za 4 lata. a nie bedzie dawal szanse Krzynówkowi, który jest bezproduktywny. i za rok to on juz bedzie mogl pomarzyc o reprze.
                          CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Jedyny + ,że turniej w RPA. Pijana swołocz z Małysza zostanie w domu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Flip Zobacz posta
                              Jak to co zmienia to zwycięstwo?Głupie pytanie,pocisneliśmy Czechów za którymi nie przepadamy,zrobiliśmy wielki krok w stronę awansu.A,że na turnieju się obsrają?Kto wie mamy teraz kilku bardzo utalentowanych graczy,taki Błaszczykowski jeszcze nie grał na wielkiej imprezie.

Warto też powiedzieć,że ta wygrana mocno poprawi atmosferę w polskiej piłce.No i poprostu dobrze jest gdy reprezentacja wygrywa.
                              Atmosfera w naszej piłce się poprawi? Ale pod jakim względem? Co najwyżej różne Listkiewicze i Kolatory wykorzystają to jako argument na swoją korzyść.
                              Ja po ostatnim EURO powiedziałem sobie, że dopóki na turnieju nie wyjdziemy z grupy, dopóty nie będę spazmował po tego typu zwycięstwach repry. Choć zawsze jest ten wyjątek i zostawiam go na ewentualne pokonanie szkopów, gdyby przyszło nam z nimi grać w eliminacjach.

Co do Błaszczykowskiego, to fakt, chłopak jest przekocur.

Komentarz

• Pisząc o poprawie atmosfery,nie mam na myśli długofalowej poprawy.O tym mowy nie ma...

Natomiast zawsze pozwoli nam to zwycięstwo na chwilę zapomnieć o problemach w związku i spojrzeć z lekką dozą optymizmu w przyszłość.
                                "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

Pracuję...
                                X