Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jeśli Piszczek wypadnie z kadry to będzie problem na tej pozycji.
    Cieszmy się z małych rzeczy bo wzór na szczęście w nich zapisany jest

Komentarz

• Jaki problem? Smuda nada obywatelstwo jakiemuś czarnuchowi i po problemie :I

Komentarz

• Piszczka ostro poj.... to co wczesniej nie wiedzial ze handlowal meczami? Teraz nagle jak jest wyrok to sie zastanawia czy odejsc z repry....

Dla takich frajerow nie ma miejsce w kadrze

Komentarz

• Zamieszczone przez Marek.Only Zobacz posta
          Piszczka ostro poj.... to co wczesniej nie wiedzial ze handlowal meczami? Teraz nagle jak jest wyrok to sie zastanawia czy odejsc z repry....

Dla takich frajerow nie ma miejsce w kadrze
          Nie chce go bronic ale typ sam sie zglosil na psy, zreszta w tym meczu nie gral. Nie widze tez sensu karania go banem na kadre, skoro zapewne 90% tej ligi ubabrana jest w korupcje.
          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
            Nie chce go bronic ale typ sam sie zglosil na psy,
            No fakt, to go tłumaczy.
            "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
            Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
            Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
            Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
            "
            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
              No fakt, to go tłumaczy.
              Fajnie sie wyrywa zdanie z kontekstu..

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                Fajnie sie wyrywa zdanie z kontekstu..
                Nie chciałbym leżeć z tobą w okopie w czasie wojny.
                "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                "
                Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• I wzajemnie.

Komentarz

• wywiad z Smudą:
                    Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski Franciszek Smuda (63 l.) ma problem. Oskarżony o ustawienie meczu Zagłębie Lubin - Cracovia (0:0) w 2006 roku Łukasz Piszczek (25 l.) rozważa możliwość rezygnacji z występów w kadrze. A godnych następców na prawą stronę obrony nie widać...

"Super Express": - Ma pan jakiś plan awaryjny, na wypadek gdyby Piszczek zrezygnował z gry w reprezentacji?

Franciszek Smuda: - Na razie nie ma takiego tematu. Jestem z Łukaszem w kontakcie i choć jest mocno rozżalony całą tą sytuacją, to nie zadeklarował, że nie chce już u mnie grać.

A w ogóle zamierza pan powoływać obrońcę Borussii Dortmund do kadry po tym, jak wyszedł na jaw jego udział w aferze korupcyjnej?

Dlaczego wszyscy tak się uparliście na Łukasza?! Robi się z niego pierwszego winnego korupcji w polskiej piłce! To naprawdę spokojny, grzeczny, normalny chłopak. Był wtedy dzieciakiem, poddał się presji starszych, może nawet nie wiedział, co robi. A teraz ma odpowiadać za całe zło? W głowie mi się nie mieści, jak można tak zaszczuć człowieka?! I dlaczego?! Może powodem tej nagonki jest fakt, że Łukasz wyróżnia się w najlepszej niemieckiej drużynie?!

Czyli będzie pan nadal powoływał Piszczka?

Oczywiście! Nie zrezygnuję z Łukasza. Nie stać nas na stratę takiego zawodnika.

A co z Perquisem?

Jesteśmy w kontakcie. Damien złożył odpowiednie papiery w polskim konsulacie i czekamy.

Do Kancelarii Prezydenta trafił wniosek o przyznanie obywatelstwa Manuelowi Arboledzie. Zaangażuje się pan w przyśpieszenie całej procedury?

Sam już nie wiem, co robić. Jedni zachęcają mnie, bym pomógł Manuelowi, inni namawiają, żebym go nie powoływał, bo jest nam niepotrzebny. Takie polskie piekiełko... Odkąd ogłosiliśmy, że ma szanse na grę w reprezentacji, wokół niego rozpętała się dziwna burza. Każ- dy ma o coś do Manuela pretensje, podważa się jego umiejętności i przydatność do kadry. Na szczęście Arboleda wraca do wysokiej dyspozycji. Z Legią zagrał bardzo dobrze i dał odpowiedź swoim krytykom. ( ślepy czy co?)

Polska znów spadła w rankingu FIFA...

Przepraszam, ale o głupotach się nie wypowiadam.

Super Express

przypomina mi się piosenka " i co ja robie tu, co Ty tutaj robisz"
                    LEGIA TO MY
                    Freedom for Mary Wagner!!!

Komentarz

• Chyba tylko Romek Kołtoń go zachęca do powoływania tego pajaca...

Komentarz

• K... jak zwykle dziesięć ton prowizorki

Wciąż nie wiadomo, z kim i gdzie zagra piłkarska reprezentacja Polski w czerwcowych terminach FIFA. Rywala stara się znaleźć firma Sportfive. - Podejrzewam, że szukają nie tylko w Europie, ale wszędzie, gdzie się da - dodała Agnieszka Olejkowska, rzecznik PZPN.
                        Trener Franciszek Smuda chciał tygodniowego zgrupowania (w maju) i trzech spotkań z silnymi rywalami (na początku czerwca), aby reprezentacja poczuła się jak przed Euro 2012. Jego plany nie mają na razie żadnych szans.

- Nic nie wiem, nic nie powiem. Trwają negocjacje. Znalezienie przeciwnika na początek czerwca nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać - mówił nam we wtorek dyrektor reprezentacji Konrad Paśniewski, który jest jednocześnie przedstawicielem firmy Sportfive, właściciela praw telewizyjnych i marketingowych PZPN. - Podejrzewam, że szukają nie tylko w Europie, ale wszędzie, gdzie się da - dodała Agnieszka Olejkowska, rzecznik PZPN.
                        Piątego bądź szóstego czerwca na stadionie Cracovii rywalem Polaków mieli być Czesi. Teraz wiadomości, o których dwa tygodnie temu Paśniewski mówił: "Są pewne na 99 procent", stały się nieaktualne. Wtedy ze względu na trzęsienie ziemi Czesi mieli odwołać lot na towarzyski turniej do Japonii. Nie odwołali.

Nie przyjadą też Słowacy, odmówili Marokańczycy, choć Paśniewski mówił: "Zawarliśmy wstępne porozumienie".
                        Mecz, jeśli dojdzie do skutku, na pewno nie odbędzie się na Cracovii. Właściciel klubu nie chciał słyszeć o oddaniu PZPN-owi miejsc w lożach. Ich najemcy mają karnety na wszystkie spotkania na stadionie.
                        Zgrupowanie rozpocznie się 1 czerwca, skończy - 9 czerwca meczem z Francją w Gdańsku. Mecz odbędzie się jednak poza terminem UEFA i nie wiadomo, czy rywale przyjadą w najsilniejszym składzie.

- Nie umiem powiedzieć, czy mecz z Francuzami może być jedynym czerwcowym sparingiem kadry - mówi Olejkowska.

- Znajdziemy przeciwnika. I to dobrego. Reprezentacja nie zostanie na lodzie. Wszystko powinno być dopięte do końca przyszłego tygodnia - zapewnia Andrzej Placzyński, szef Sportfive. Jeśli mecz miałby się odbyć w Polsce, kandydatem do organizacji jest Lubin. - Ale może być i tak, że zagramy za granicą - dodaje Placzyński.

Może w końcu należy podziękować za współpracę SB-kom ze Sportfive?
                        Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

• hahahahah ale Borek dziś dowalił Smudzie na meczu Borussi nie wiem z kim komentował ten mecz ale koleś sie zachwycał grą Polaków i zapytał : ciekawe czy ogląda ten mecz Smuda ?
                          na co Borek coś typu :
                          Franciszek Smuda nie ogląda tego meczu ani żandego innego ponieważ bawi sie z delegacją PZPN w Kanadzie mimo że w ten weekend gra dużo polaków to jednak więcej naszych rodaków znajduje sie w Kanadzie tylko niekoniecznie uprawia tą dyscypline brawo Panie Franciszku zespołu nie ma czasu też brakuje ale na zabawy zawsze chwile są

padłem ;D

Komentarz

• Zamieszczone przez oczkovski Zobacz posta
                            hahahahah ale Borek dziś dowalił Smudzie na meczu Borussi nie wiem z kim komentował ten mecz ale koleś sie zachwycał grą Polaków i zapytał : ciekawe czy ogląda ten mecz Smuda ?
                            na co Borek coś typu :
                            Franciszek Smuda nie ogląda tego meczu ani żandego innego ponieważ bawi sie z delegacją PZPN w Kanadzie mimo że w ten weekend gra dużo polaków to jednak więcej naszych rodaków znajduje sie w Kanadzie tylko niekoniecznie uprawia tą dyscypline brawo Panie Franciszku zespołu nie ma czasu też brakuje ale na zabawy zawsze chwile są

padłem ;D
                            To chyba Hajto komentuje z Borkiem .

Komentarz

• Kończymy z tanimi biletami, bo mieliśmy przez to same kłopoty. Teraz będą droższe, bo chcemy żeby przychodziły całe rodziny - argumentuje prezes PZPN Grzegorz Lato. Wejściówki na mecz Polska - Francja będą kosztować od 80 do 240zł.

Udało nam się jednak dowiedzieć, że ceny biletów są już wstępnie ustalone. Mają kosztować 80, 160 i 240 zł. Najprawdopodobniej, tak jak na Euro 2012, najtańsze będą na miejsca za bramkami na dole, te w średniej cenie w narożnikach i górnych rzędach za bramkami, a najdroższe na trybunach wzdłuż linii bocznych boiska. Oznacza to, że około połowa biletów będzie kosztowała 240 zł, a tych najtańszych zostanie ok. 20 proc.

- Ceny są za wysokie. Według nas powinny być o co najmniej 20 proc. niższe i rozmawialiśmy o tym z przedstawicielami związku - mówi jedna z osób związana z organizacją meczu.

Drogie wejściówki mają być jednym ze sposobów na walkę z kibolami. - Kończymy z tanimi biletami, bo mieliśmy przez to same kłopoty. Teraz będą droższe, bo chcemy żeby przychodziły całe rodziny, dla których przygotujemy specjalne oferty - dodał Lato.
                              http://www.sport.pl/sport-trojmiasto...__Francja.html

Ja pierd.olę, czy on jest już do końca pojebany? I niech sobie policzy ile taka rodzina będzie musiała wydać na takie bilety. Jeb.any złodziej.
                              A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Komentarz

• Zajebista logika, walniemy horrendalne ceny, to na pewno wszystkie rodziny się zlecą, jakby to była jakaś okazja Przewiduję przepełnienie stadionu na meczach repry.

Komentarz

Pracuję...
                                X