Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Tom Kruz
    odpowiedział(a)
    Niby grupa słaba, gra Polaków w wielu spotkaniach też, ale ostateczny bilans imponujący 8-1-1.
    Oby więcej takich eliminacji i takich losowań (aż mi skóra cierpnie na wspomnienie grup, jakie losowaliśmy w latach dziewięćdziesiątych brrr).

Zostaw komentarz:

• Alek
    odpowiedział(a)
    Co Lewy zrobił to brak mi słów

Zostaw komentarz:

• Marks
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
    Ja pitole. Serio nie ma specjalistów, którzy zadbaliby o murawę na narodowym? Co mecz to jakiś problem. Dziś jakaś piaskownica
    Specjaliści są tylko czy ktoś ich słucha ?
    Jak to u nas często bywa wszystko robione jest na odpierdol.
    Dawniej trawa odpadała całymi płatami więc zaczęto piaskowanie no i efekt jest widoczny.
    Gdyby Boniek miał jaja to już dawno zagroziłby rozgrywaniem meczów na innych stadionach a tak tylko sankcjonuje to partactwo.
    Czy ktoś zna podobny przypadek zeby licząca się reprezentacja w europie grała kolejny raz na tak fatalnej murawie mając do dyspozycji 4 inne obiekty min 40 tys ?

Zostaw komentarz:

• jednopostowiec
    odpowiedział(a)
    Ja pitole. Serio nie ma specjalistów, którzy zadbaliby o murawę na narodowym? Co mecz to jakiś problem. Dziś jakaś piaskownica

Zostaw komentarz:

• Ivan Drugi
    odpowiedział(a)
    MC z Liverpoolem to nie grały tydzień temu?
    Ostatnio edytowany przez Ivan Drugi; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Budyń_70
    odpowiedział(a)
    Albo szykuje Lewy-sioł na Narodowym...

Zostaw komentarz:

• Raczej
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
    Będący w topowej formie Lewandowski dziś na ławce.
    Czyżby Brzeczek chronił go przed atakiem rakietowym dżihadystów, a może planujemy oddać zwycięstwo naszym starszym braciom w wierze na ich terenie w ramach przeprosin za wyssany z mlekiem matki antysemityzm .
    Albo chce pokazać, że nawet bez Lewego można z Żydami wygrać auuuu!

Zostaw komentarz:

• Tom Kruz
    odpowiedział(a)
    Będący w topowej formie Lewandowski dziś na ławce.
    Czyżby Brzeczek chronił go przed atakiem rakietowym dżihadystów, a może planujemy oddać zwycięstwo naszym starszym braciom w wierze na ich terenie w ramach przeprosin za wyssany z mlekiem matki antysemityzm .

Zostaw komentarz:

• Raczej
    odpowiedział(a)

E:
    Dla Łukasza Piszczka mecz ze Słowenią będzie meczem pożegnalnym z kadrą.

Ostatnio edytowany przez Raczej; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• gizo
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    A ja dodatkowo dowiedziałem się, że jest reprezentantem Polski a ciotka Wiki pisze, że ma nawet status 1A .
    W trybie dyscyplinarnym powinien być z niej bezpowrotnie usunięty.

Zostaw komentarz:

• Raczej
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Właśnie teraz w magazynie Gol Ekstra zobaczyłem jak Romanczuk buracko zachował się względem Furmiego nie podając mu ręki przed pierwszym gwizdkiem podczas losowania
    A ja dodatkowo dowiedziałem się, że jest reprezentantem Polski a ciotka Wiki pisze, że ma nawet status 1A .

Zostaw komentarz:

• Budyń_70
    odpowiedział(a)
    Właśnie teraz w magazynie Gol Ekstra zobaczyłem jak Romanczuk buracko zachował się względem Furmiego nie podając mu ręki przed pierwszym gwizdkiem podczas losowania

Zostaw komentarz:

• Złoty_Orzeł
    odpowiedział(a)
    Świetna inicjatywa PZPN: https://www.laczynaspilka.pl/biblioteka

Zostaw komentarz:

• Raczej
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
    Po 1,5 średniego meczu pompujemy balonik?
    Czy ja napisałem cokolwiek by było to tak odebrane? Żadnego balona nie pompuję, nie wiem skąd taki wniosek.
    Zresztą od pompowania balonika to są media.

Zostaw komentarz:

• Kawa
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    Tego nie wiesz. Inaczej wychodzi się mentalnie, taktycznie, wolicjonalnie(czy jak to tam zwał) na Macedonię a inaczej na Włochów, Holendrów czy Niemców. Często i padaką można wygrać z niby teoretycznie silniejszym. Dziwne gadanie co by było wczoraj gdyby coś tam ktoś był inny. Mało takich meczów się widziało?
    Po 1,5 średniego meczu pompujemy balonik?

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X