Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• A przed chwilą widziałem w wiadomościach wypowiedź Perquisa, że 'jak zadzwoni do mnie Blanc to nie przyjmę powołania'. Ciekawe ile w tym prawdy...

Komentarz

• w tym ze nie przyjmie powolania czy w tym ze Blanc do niego zadzwoni

Komentarz

• No właśnie jestem ciekaw czy on aby na pewno wie, że żadnego telefonu stamtąd nie dostanie ;] bo jeśli sądzi, że ma taką szansę a mimo to deklaruje chęć gry dla nas to chyba warto go brać...

Komentarz

• Nie porównujmy Perquisa z Arboledą , po 1. ma babcię Polkę , po 2. jest biały , po 3. nie wkłada przeciwnikom z boiska palca w dupę .

Komentarz

• Oto nowe logo PZPN , przypomina trochę symbol pewnej partii .

Komentarz

• Wygląda trochę lepiej niż to poprzednie.

Komentarz

• Niemieckie barwy chociaż jak się patrzy na ten syf to lepiej że nie nasze.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bartoszek Zobacz posta
                  Wygląda trochę lepiej niż to poprzednie.

pisałeś ty czy brat?

Komentarz

• Lato kiedyś przebąkiwał, że najpierw zmienią logo a potem wrzucą je na koszulki reprezentacyjne jak niektóre federacje mają na zachodzie (np. Anglia, Holandia etc), żeby kasa ze sprzedaży płynęła wprost do PZPN. Ciekawe czy dalej ma taki pomysł...

Komentarz

• pasuje jak świni siodło

Komentarz

• Zamieszczone przez baciek Zobacz posta

pisałeś ty czy brat?
                        Mi się bardziej podoba to, Tobie nie musi odpowiadać. To jest tylko moja ocena.

Komentarz

• Sądzę że bardziej adekwatnym logiem związku byłaby piłka umazana gównem, ewentualnie uwalona syfem bryła betonu.

Co do tego co zaprezentowano: logo jak logo ;]
                          Ostatnio edytowany przez Buziek_LG; [ARG:4 UNDEFINED].
                          Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• krótki wywiad z Piszczkiem znaleziony w Przeglądzie:
                            Przegląd Sportowy: Zagra pan jeszcze w reprezentacji Polski?

Łukasz Piszczek: Nie wiem.

PS: Rzecznik dyscyplinarny PZPN Wojciech Petkowicz otwarcie mówi, że po wyroku sądu za ustawienie meczu Cracovia - Zagłebie Lubin może zakazać Franciszkowi Smudzie powoływania pana do reprezentacji.

Ten pan nie musi mi niczego zakazywać. Sam się zastanawiam nad swoją dalszą karierą w reprezentacji. Nie chcę nikomu szkodzić, a po tym wyroku cierpi wizerunek kadry. Zaglądam do internetu i widzę siebie z paskiem na oczach. Jak przestępcę. Dziwne uczucie. Więc proszę, żeby każdy uważnie przeczytał to, co teraz powiem. Nie jestem żadnym Łukaszem P., tylko Łukaszem Piszczkiem! Nie jestem też bandytą, żeby pokazywać mnie z paskiem na oczach. Dostałem jeden zarzut, a uważa się mnie za największe zło polskiej piłki. Trudno. Nauczę się z tym żyć.

PS: Czego pan się spodziewał? Że reprezentant zostaje skazany za korupcję i nikt o tym nie będzie informował?

Zdaję sobie sprawę, że jestem najbardziej rozpoznawalny z piłkarzy zamieszanych w tę aferę. Nie wiedziałem, że stanę się wrogiem numer jeden w naszej piłce. Dobrowolnie poddałem się karze, zostałem już ukarany, myślałem, że to wszystko...

Jakby tak Łukasz wypadł, tak trzeba sklonować Sadloka.
                            LEGIA TO MY
                            Freedom for Mary Wagner!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez lukasz9209 Zobacz posta
                              ...

Jakby tak Łukasz wypadł, tak trzeba sklonować Sadloka.
                              I jeszcze tego klona nauczyć grać w piłkę
                              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• "Nowe logo, dla nikogo!" a tak poza tym - nie jest złe.

Komentarz

Pracuję...
                                X