Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• jak mecz w 1 połowie wyglądał ? co pokazały nasze orły? dopiero wpadłem do domu i pierwszą połowę przegapiłem.
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• A ile w ogóle jest...?

Edit:

ok, sprawdziłem, 0-0
      ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Gmoch powiedział ,że najmniejszy kłopot będziemy mieli z obsadą bramki.
        Przejęzyczył się czy jak?
        Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Kurde Lewandowski nie może być naszym jedynym napastnikiem, on ma finishing 2/20...

Komentarz

• Ogólnie, to w porównaniu z Litwą grają o jakieś 5 klas lepiej. Wydaje mi się jednak, że to kwestia przeciwnika, nam z Grekami zawsze się luźno grało, ich styl ewidentnie podchodzi pod nasz, o ile w ogóle jakiś styl reprezentujemy...

Komentarz

• Ta reklama biedronki to jest przekot
              No i bez mądrości Szpakowskiego się obyć nie mogło
              Ostatnio edytowany przez Patowrajter; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• jak oni tego nie wygrają to będę w szoku, Grecy na stojąco właściwie.
                Pogoń Szczecin, sami przeciwko wszystkim.

Komentarz

• Zamieszczone przez dostojny kocur Zobacz posta
                  jak oni tego nie wygrają to będę w szoku, Grecy na stojąco właściwie.
                  W koncu sa po cięzkim meczu z Maltą
                  04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• graja na dopalaczach, powiedział Pan "hehehe heheheh hehehe"

Komentarz

• Na taką kopaninę i za takie ceny biletów to całe rodziny z dziećmi nie będą przychodzić
                      Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Mieli się zrehabilitować za Kowno a człapali po boisku.Zero zaangażowania, jebane obiboki.

Komentarz

• No właśnie bez zaangażowania i jaj jest ta drużyna. I bez trenera chyba.

Komentarz

• oooo jak widzę wyłączenie tego po dwóch minutach to był dobry pomysł

Komentarz

• Zamieszczone przez Kacor Zobacz posta
                              Abstrahując od tego czy grał dobrze czy źle to takie pożegnanie jakie "zorganizował" pzpn Żewłakowowi to żenada.
                              Jak dla mnie bardzo fajnie jest zakonczyc kariere reprezentacyjna na stadione, w którym osiagało sie największe sukcesy w przygodzie z piłka.
                              04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Polska reprezentacja do lat 20 przegrała towarzyskie spotkanie ze swoimi rówieśnikami ze Szwajcarii 0:3 (0:0) w swoim przedostatnim meczu Turnieju Czterech Narodów.
                                W starciu obu ekip bardzo długo utrzymywał się bezbramkowy remis, a pierwszy gol padł dopiero w 68. minucie. Biało-Czerwoni próbowali odrobić straty, ale w 82. minucie skrzydła podcięła im druga bramka Szwajcarów.
                                Nie minęły trzy minuty kiedy goście po raz trzeci trafili do polskiej siatki, w niespełna 20 minut rozbijając naszą młodą drużynę narodową 3:0.
                                rosną następcy pod wodzą pana zdziwionego porażką w meczu w którym się strzela gola..... samobójczego...

Komentarz

Pracuję...
                                X