Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zanosi sie na kolejny "wynalazek" w kadrze:/

"Franciszek Smuda chyba nie wie co czyni. Selekcjoner chce powołać do kadry Maora Meliksona. Czy znani z antysemityzmu polscy kibice będą wstanie zaakceptować Izraelczyka w "biało-czerwonych" barwach?

Na większości stadionów w Polsce słowo "żyd" jest najgorszą obelgą, jaką można nazwać fanów przeciwnej drużyny. Antysemickich wybryków nie brakuje. Dlatego pomysł Franciszka Smudy wydaje się bardzo ryzykowny.

Selekcjoner na żywo obejrzy środowy mecz Podbeskidzia Bielsko-Biała z Wisłą Kraków
    . Smuda będzie obserwował gracza "Białej Gwiazdy" Maora Meliksona, którego chce namówić do gry w naszej reprezentacji - czytamy w "Gazecie Wyborczej".

"Oejrzę Meliksona na żywo, bo jeszcze nigdy go nie widziałem. Nie będę mu tam zawracał głowy. Spotkamy
    się w Krakowie, gdzie obaj mieszkamy
    . Zapytam, czy chciałby grać
    dla Polski" - zdradza Franciszek Smuda.

Formalnych przeszkód w "transferze" Meliksona do naszej reprezentacji nie ma żadnych. Matka piłkarza jest rodowitą Polką, on sam posiada polskie obywatelstwo. W kadrze Izraela wystąpił raz, ale w meczu towarzyskim. Sam jednak nie wie, czy przystanie na propozycję Smudy.

"Izrael to moje życie
    i chcę go reprezentować. Kadra Polski? Nie lubię gdybać. Jak dostanę propozycję, to się zastanowię. Nie mówię nie" - mówi Maor Melikson."
    "Mamy tez ministra spraw zagranicznych specjalnej troski, ktory pod wzgledem emocjonalnym zachowuje sie jak nastolatek i to taki z zespolem ADHD"

Komentarz

• A wcześniejsze posty czytał?
      "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Zamieszczone przez szyszkownik_kilkujadek Zobacz posta
        Trzymać kciuki za bandę Turków, Arabów, volksdeutscha Klosego, czarnuchów i pedała Friedricha to zaiste świetny pomysł.
        widzisz jakas roznice od grupy tego pajaca smudy?

Komentarz

• Zamieszczone przez Marek.Only Zobacz posta
          Ty tak na serio ?

też będę miał na nich wyjebane, jeśli będą grały Arboledy i inne Melikosony, ale bliżej byłoby mi do zbieraniny tych wynalazków Dyzmy nawet gdyby grał tam indianin, niż do pseudo reprezentacji niemiec, ponieważ ci pierwsi grają dla POLSKI. I tu jest ta różnica.

Komentarz

• Zamieszczone przez Marek.Only Zobacz posta
            tak, ja widzę taką, ze dla Niemiec obcokrajowcy chcą grać, a u Nas jest proszenie Koscielnych i innych pseudo Polaków jak Boenisch, żeby grali
            LEGIA TO MY
            Freedom for Mary Wagner!!!

Komentarz

• Melikson dostał powołanie do reprezentacji Izraela. Więc mam nadzieje, że na tym kończy się "historia" z grą dla Polski.

Komentarz

• Całe szczęście, mam nadzieję, że Smuda nie obieca mu miejsca w pierwszej jedenastce aby go przekonać.
                https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Zamieszczone przez Grzywa Zobacz posta
                  Melikson dostał powołanie do reprezentacji Izraela. Więc mam nadzieje, że na tym kończy się "historia" z grą dla Polski.
                  Pomijając fakt, że sam mówił, iż dla niego jest tylko jedna repra to nowe przepisy FIFA pozwalają na zmianę nawet po rozegraniu kilku meczów w kadrze seniorów.

Komentarz

• Ale o ile się orientuję, to nie w przypadkadku gdy zagra w meczu "o punkty" - ale nie wiem na jaki został teraz powołany.
                    Ale generalnie niech spada - dla mnie wystarczajace jest, że powiedział, że chciałby grać dla reprezentacji Izraela, ale tam go nie powołują. Naszą kadrę traktuje więc jako wyjście awaryjne, żeby w ogóle się pokazać na arenie międzynarodowej
                    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                      dla mnie wystarczajace jest, że powiedział, że chciałby grać dla reprezentacji Izraela, ale tam go nie powołują. Naszą kadrę traktuje więc jako wyjście awaryjne, żeby w ogóle się pokazać na arenie międzynarodowej
                      identycznie mozna powiedziec o Obraniaku, Rogerze, Perquis...

Komentarz

• Zamieszczone przez Grzywa Zobacz posta
                        Melikson dostał powołanie do reprezentacji Izraela. Więc mam nadzieje, że na tym kończy się "historia" z grą dla Polski.
                        Maor Melikson zaprzeczył informacjom jakoby został powołany do reprezentacji Izraela na mecze eliminacji Euro 2012 - poinformowała stacja Orange Sport Info.
                        - Nie zostałem powołany do kadry Izraela na najbliższe mecze Euro 2012 - przyznał Melikson.
                        Izrealski zawodnik, którego matka jest Polką, ma polskie obywatelstwo. Wystąpił jeden raz w seniorskiej reprezentacji Izraela, ale w meczu towarzyskim, co według regulacji FIFA nie przekreśla jego szans na grę w narodowej kadrze Polski.

Sam zawodnik ostatnio był pomijany przez selekcjonera Izraela, Luisa Fernandeza. Wcześniej biuro prasowe Wisły Kraków poinformowało, iż zawodnik dostał powołania na spotkania el. Euro 2012 z Łotwą i Gruzją.
                        - Nie wiem, w której reprezentacji będę grał w przyszłości - stwierdził Melikson.
                        27-letniemu piłkarzowi przygląda się sztab polskiej reprezentacji, o czym poinformował asystent Franciszka Smudy, Jacek Zieliński po meczu ligowym Wisły Kraków z Widzewem Łódź.
                        przedwczesna radość
                        O RETY! O RETY!

Komentarz

• Teraz Franiu przemierza drogi i wypatruje obcokrajowców. Co tylko usłyszy inny język, co tylko usłyszy świergotanie po francusku czy hiszpańsku, to od razu łapie przybyszów za nogawki, jak żebrak, i błaga: - Pane, pane, zagra pan... Pane, pane, zagra...

źródło: weszło.com

Komentarz

• Czy w tym kraju już nikt nie przywiązuje wagi kto gra w NARODOWEJ reprezentacji? Pytanie retoryczne. A te ich namawianie do grania w kadrze można skwitować krótko: tonący brzytwy się chwyta.
                            Na kilkanaście miesięcy przed ME jesteśmy w czarnej dupie. Stąd też pomysł powołania Arboledy, bo ten by się odnalazł

Komentarz

• Co to w ogóle ma być? Pierwszy raz w historii, gospodarz turnieju nie wystawi własnej reprezentacji
                              https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• A podobno przed EURO w Austrii tamtejsi kibice pisali petycje do UEFA mówiąc, że ich kadra jest mega beznadziejna etc. i, że tylko się skompromitują. Prosili chyba o wykluczenie ich reprezentacji z gry

Niepokonane Miasto, niepokonany Klub...

Komentarz

Pracuję...
                                X