Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reprezentacja

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez ivan Zobacz posta
    Gol szmata ,
    Wypraszam sobie mówić tak o naszym nowym nabytku

Czy tylko mnie irytował zawodnik nr.6 Nowak?? Ależ on był mierny

Edit znalezione: Iwański: co pan może powiedzieć o składzie naszej drużyny? Ćmikiewicz: nie znam zawodników za bardzo:/ eksperci tvp
    Ostatnio edytowany przez Bootleg; 7875.
    Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Ja pier*ole! Wygraliśmy! To jest coś!
      A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Komentarz

• ale to byl mecz!! Ale najlepsi byli polscy kibole
        Wszystko co mamy to te trybuny szare - nie odejdziemy stąd chociaż nieraz są koszmarem

Kuchy King!

Komentarz

• Najlepsza była zapowiedź prezenterki TVP " czeka nas niesamowita dawka testosteronu " .

Komentarz

• Większe emocje są na konkursach w Zakopanem

Komentarz

• Tak, zdecydowanie najciekawsi byli nasi kibice i odtańczony przez nich "KARKan"
              Jak powiedział stary góral
              będzie Polska aż po Ural
              za Uralem będą Chiny
              was nie będzie skur.wysyny!

Komentarz

• Pawłowski który ma sume odstępnego 1,5 miliona Euro, czy Nowak który miał być najlepiej opłacanym zawodnikiem w ekstraklasie grali jak równy z równym z Mołdawią...W takich meczach wychodzi ile te grajki są naprawde warte.

Komentarz

• Zęby bołały mnie od oglądania kadry Dyzmy. Szczególnie, że wcześniej pooglądałem sobie Premiership i Primiera Division. Bezładna kopanina i nic ponadto. Kucharczyk - przerażony perspektywą gry przeciw "doświadczonym" reprezentantom Mołdawii, Gol nijaki taki, Borysiuk w miarę, na plus o dziwo Beksa, choć jego ambicja trochę niepasowała do klimatu tego meczu.
                  Powiadają, że kumoter szyszkownik sam bardzo lubi pociurlać...

Komentarz

• Zamieszczone przez szyszkownik_kilkujadek Zobacz posta
                    Zęby bołały mnie od oglądania kadry Dyzmy. Szczególnie, że wcześniej pooglądałem sobie Premiership i Primiera Division. Bezładna kopanina i nic ponadto. Kucharczyk - przerażony perspektywą gry przeciw "doświadczonym" reprezentantom Mołdawii, Gol nijaki taki, Borysiuk w miarę, na plus o dziwo Beksa, choć jego ambicja trochę niepasowała do klimatu tego meczu.
                    Akurat Gol prezentował się całkiem nieźle na tle tego gówna wczorajszego. Szczególnie kapitalne podanie do Nowaka.
                    https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Cytat z RP "Plizga został bohaterem z przypadku. Kiedy w sobotę Smuda podawał skład, piłkarz Zagłębia był jeszcze wśród rezerwowych. Na ostatnim treningu jednak tak kopnął piłką w nogę Tomasza Bandrowskiego, że zawodnik Lecha nie był w stanie zejść z boiska o własnych siłach." Szczwany lis z tego Plizgi .

Komentarz

• Zamieszczone przez detoxizer Zobacz posta
                        Akurat Gol prezentował się całkiem nieźle na tle tego gówna wczorajszego. Szczególnie kapitalne podanie do Nowaka.
                        Ale żeby nie było zbyt kolorowo zaliczył też kilka bezmyślnych strat
                        Powiadają, że kumoter szyszkownik sam bardzo lubi pociurlać...

Komentarz

• Zamieszczone przez weszło
                          Spodobały nam się też dwie złote myśli Franciszka Smudy.
                          Pierwsza: - U mnie nie ma słowa, że nic się nie stało. Albo się stało, albo nie... Boskie
                          Dyzma w formie.
                          My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Skład na Norwegów.

Wojciech Szczęsny - Łukasz Piszczek, Arkadiusz Głowacki, Kamil Glik, Dariusz Dudka - Adam Matuszczyk, Rafał Murawski - Jakub Błaszczykowski, Robert Lewandowski, Ludovic Obraniak - Ireneusz Jeleń.

Wydaje się optymalny, tylko nie rozumiem co on widzi w tym Gliku.Przecież on za chwile będzie grał w serie B.Jest Bartosz Bosacki, grający w LE i z doświadczeniem na wielkim turnieju.Z braku laku i Dudke można by na stoperze wstawić.

Komentarz

• Chłopak na siłę kreowany jest jako Polski talent, nie wiem po co.

Zastanawia mnie tylko, dlaczego tak mało okazji do gry w reprezentacji dostaje Grosicki.
                              Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

• Zapytaj Smudy, choć takie "potokosłowne" zdanie mogłoby go zabić Fakt faktem jednak, że Grosicki w 6-ciu meczach które do tej pory w reprze zagrał, we wszystkich zaprezentował się mocno przeciętnie.

Komentarz

Pracuję...
                                X