Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

www.newcastle.prv.pl

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Już wyjaśniam to mój kumpel, który stara się przyciagnąć wszystkich kibiców Newcastle w Polsce bez względu na to jakiej polskiej drużynie kibicują !!!
    Może to trochę głupie, ale okaże się......
    Na stronie NU wszyscy kibicujemy "srokom" i nikt nikogo nie pyta czy jesteś za Legią, Polonią, Lechem czy Arką.....

Komentarz

Zamieszczone przez Dyer
      Już wyjaśniam to mój kumpel, który stara się przyciagnąć wszystkich kibiców Newcastle w Polsce bez względu na to jakiej polskiej drużynie kibicują !!!
      Może to trochę głupie, ale okaże się......
      Na stronie NU wszyscy kibicujemy "srokom" i nikt nikogo nie pyta czy jesteś za Legią, Polonią, Lechem czy Arką.....
      Spox , już kminie
      Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

Ja tez najbardziej lubie na wyspach Newcastle. W ogole jest to moj ulubiony europejski klub. Mam rozne breloczki, przypinki (przypinki? tak to sie nazywa? ) koszulke (ktora oddalem juz bratu, bo byla na mnie za mala).

Nie wiem od ktorego roku uwielbiam Necastle

wiem ze bylo to za czasow trio Ginola, L. Ferdinand i heheh ... Asprilla? pamiec zawodzi. W kazdym badz razie chcialbym zeby Sheraera nigdy nie bylo w Newcastle. Powinni go sprzedac kiedy ktos go chce jeszcze kupic i pozyskac w jego miejsce kogos perspektywicznego. Choc nie sadze by atak Bellamy, Ameobi byl kiepski.

HEJ NEWCASTLE GOOOOOOOOL. LALALALALALALALAAAA
        bez podpisu

Komentarz

Widze że wśród legionistów jest troch fanatyków Newcastle.
          A swoja drogą to konkurs na najpopularniejszy zespól wygrał Liverpool, a przecież Legia sympatyzuje z Man utd.
          Jak to jest, że w grupie wszyscy są za Manchesterem, a osobno każdy ma swój ulubiony klub ????

Komentarz

Zamieszczone przez Dyer
            A swoja drogą to konkurs na najpopularniejszy zespól wygrał Liverpool, a przecież Legia sympatyzuje z Man utd.
            Jak to jest, że w grupie wszyscy są za Manchesterem, a osobno każdy ma swój ulubiony klub ????
            Czytałeś wszystkie wypowiedzi w wontku, który sam załozyleś? :>

Komentarz

Zamieszczone przez MaxyM
              Zamieszczone przez Dyer
              Czytałeś wszystkie wypowiedzi w wontku, który sam załozyleś? :>
              NO TAK , RACJA !!
              ALE NADAL JEST TO DLA MNIE SPRAWA INTRYGUJĄCA !!

Komentarz

Zachęcam do odwiedzenia naszej strony www.newcastle.prv.pl
                Jest odmieniona i robiona w php, co sprawia, że przyjemniej się po niej serfuje!!!
                OSTATNI NEWS: Ronaldinho być może w NUFC!!!
                Co o tym sądzicie????
                Dzięki za miłe recenzje !!!

Komentarz

Z angielskich ekip to nr. 1 jest Man Utd
                  Natomiast na 2 jest Newcastle
                  Shearer jest super striker'em, pomimo swojego wieku tyle bramek wali jak mało kto
                  Stronka spoko

Komentarz

a ja tam mam sentyment do Totenhamu , od czasów niezniszczalnego D.Ginoli

ps. Newcastle za to prezentuje bardzo mily dla oka futbol , czego np dowodem jest kontrastowy atak - angielska rutyna Shearer i młodzienczy polot Craiga B.
                    Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

Jackie Milburn

TEN oto człowiek nastukał 239 bramek w 494 meczach w barwach Newcastle !!!!
                      Prawdziwa legenda !!!
                      Może i Alan Shearer tyle nastuka....

więcej na www.newcastle.prv.pl !!!

Komentarz

Pracuję...
                      X