Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

1. Kolejka Ekstraklasy

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez GuTek
    Kurde ja tego szalika anty tam nie widze :P
    Wykorzystujac technike s-spline powiekszylem typa o 260%

[img]http://epolska.ate.pl/rest/*****.jpg[/img]

Komentarz

Juz zobaczylem po sugestji Szczepana A poza tym to ten ciołek nawet szalika nie umie porzadnie trzymac...Chyba w glowie ma tez do gory nogami

Komentarz

A jakie mordy zakazane... ho: Ale nie śmiać się proszę, i tak mają chujowo bo primo poznaniacy, due za Lechem...

Brawo MKS!
        Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

Ale Grolin Giekse zmasakrował, powinno być przynajmniej 8:0 8- , a Lorensa to w Katowicach baaaaaaaaaardzo nie lubią.

Komentarz

a ja wrócę do tego szala bo akcja Wodzisław zajęła mi od drzwi do drzwi niwiele ponad 27 godzin więc dopiero teraz nadrabiam nieobecnośc. :buhaha: to się dopiero nazywają kompleksy.

Komentarz

"Fajny" jest ten typ co stoi po prawej nad szalikiem...

A powiem Wam, że takie szaliki to mnie nawet już nie drażnią, raczej szkoda mi autora tego "pomysłu" oraz ludzi, którzy kupują takie coś...

Ciekawe, czy mówią o nim "kolega po szalu"... 8-
              "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Komentarz

Czekam aż sobie na czole nienawiść do Legii wytatułuje... Mama musi być dumna z syna... A syn musi być dumny ze swojego szala... Ja jestem dumny, że nie jestem fanem Lecha, a fanem Legii Warszawa i że u nas nikt nie ma takich szali, bo nikt nie ma kompleksów.

P.S.

W Mielnie poznałem typów z Poznania... Są też normalni, zajebiści ludzie.

Komentarz

Pracuję...
                X