Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

1/8 finału Pucharu Polski

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ostry
    odpowiedział(a)
    Górnik jako nasz kolejny rywal(miejmy nadzieję )średnio mi pasuje.Liczyłem na kogoś z drugiej ligi,kogoś z kim nie spotkamy się w tym sezonie.Ale trudno,przeżyje to

Zostaw komentarz:

• Unico
    odpowiedział(a)
    Re: 1/8 finału Pucharu Polski

Zamieszczone przez Grochów
    Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin
    Górnik Zabrze - Tłoki Gorzyce / Legia Warszawa
    Polonia Warszawa - Lech Poznań
    To najciekawsze pary, zwłaszcza ta pierwsza.

Zostaw komentarz:

• Grochów
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez beny_77
    Tłoki na wyjeździe! Zabrze - ewentualnie - na wyjeździe! Cholera a kiedy u nas! Buu..., ja chcę iść na mecz
    To jaki problem??Wsiadaj w pociąg i jazdaaaa...
    Szkoda,że nie trafiliśmy na Arke,Lecha,bądź Jage--to byłyby wyjazdy(szczególnie ten pierwszy,bo na niego jeśli nie teraz to chociaż rok trzeba poczekać:P) 8-
    Będę im kibicował,może jeszcze w tych rozgrywkach coś ciekawego trafimy...:P

Zostaw komentarz:

• Beny
    odpowiedział(a)
    Tłoki na wyjeździe! Zabrze - ewentualnie - na wyjeździe! Cholera a kiedy u nas! Buu..., ja chcę iść na mecz

Zostaw komentarz:

• Grochów
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez wasi(L)
    Nie no liczę na to ,że damy rade Tłokom . Potem Górnik ,powiedzmy ,ze nie jest najgorzej. Jeśli chodzi o mecz Pogoni z Jagą to ciekawy meczyk będzie. Jaga jest rewelacją poza tym gra u siebie ,a Pogoń do tej pory grała dobrze no i pojechali Groclin.
    Mi jednak bardziej chodzi o atrakcje kibicowskie :> :P

Zostaw komentarz:

• Mazi
    odpowiedział(a)
    Jaga - Pogoń 8- 8- 8-

będę tam ... :>

Zostaw komentarz:

• Wasil
    odpowiedział(a)
    Nie no liczę na to ,że damy rade Tłokom . Potem Górnik ,powiedzmy ,ze nie jest najgorzej. Jeśli chodzi o mecz Pogoni z Jagą to ciekawy meczyk będzie. Jaga jest rewelacją poza tym gra u siebie ,a Pogoń do tej pory grała dobrze no i pojechali Groclin.

Zostaw komentarz:

• Grochów
    rozpoczął temat 1/8 finału Pucharu Polski

Odra II Opole - Górnik Polkowice
    Górnik Zabrze - Tłoki Gorzyce / Legia Warszawa (jeżeli awansują Tłoki to one będą gospodarzem)
    Polonia Warszawa - Lech Poznań
    Arka Gdynia - GKS Katowice
    Flota Świnoujście - Amica Wronki
    Raków Częstochowa - Aluminium Konin
    Korona Kielce - Odra Wodzisław Śląski
    Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin

Mecze 1/8 finału odbędą się 17 września - o godzinie 15:00 (na stadionach bez sztucznego oświetlenia) i 19:00 (na obiektach posiadających sztuczne oświetlenie)
    Szkoda,że wszystkie mecze odbędą się w tym samym dniu,bo oprócz naszego wyjazdu chętnie zaliczyłbym mecz Jaga-Pogoń ...Chyba,że Legia nie awansuje :>
Pracuję...
X