Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mistrzostwa Europy: Polska/Ukraina 2012

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Mistrzostwa Europy: Polska/Ukraina 2012

Zamieszczone przez Piłka Nożna
    Mistrzostwa Europy: Polska / Ukraina 2012 ?
    Polski Związek Piłki Nożnej otrzymał od Ukraińskiej Federacji Piłkarskiej propozycję wystawienia wspólnej kandydatury do organizacji Mistrzostw Europy w 2012 roku. Jak poinformował Michał Listkiewicz we wrześniu ma się odbyć spotkanie przedstawicieli obydwu federacji w tej sprawie.

Prezes PZPN zaznaczył jednocześnie, że taka inicjatywa, jeśli ma mieć szanse powodzenia, musi zostać poparta przez władze obydwu państw.
    chyba sobie jaja Listkiewicz robi 8-
    finał to proponuję rozegrać na Polonii - postawi się kibiców na kamiennej a i trzeba będzie grać rano żeby jeszcze jasno było
    Ciekawe ile vipów zmieści się pod ich daszkiem za 100 :buhaha:

śłyszałem o tym jakiś czas temu,i wtedy Listkiewicz nic o tym niewiedział,mogą sobie zorganizować żeby tylko stadiony znaczy Legii stadion zmodernizowali albo wybudowali nowy,niemiał bym nic przeciwko

Komentarz

Parę lat temu jeszcze ś.p.Dziurowicz chciał zorganizować w Polsce Eruro 2008...Nikt jż o tym nie pamięta.

Komentarz

dobre dobre tak samo zalosne i zarazem komicznie smieszne jak zakopane...

Komentarz

A ja bym chciał... Przynajmniej by nam stadiony wybudowali... Oczywiście inną kwestią jest fakt że na razie nie ma szans na zorganizowanie imprezy tego kalibru w naszym kraju... No ale pożyjom zobacziom...
          Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

Juz widze jak sieUEFA zgodzi. przecież w nasze stadiony trzeba by wpompowac tyle kasy, ze cała impreza zupełenie by sie nie opłacała. Poza tym wyobrazacie sobie mecze w warszawie?Juz teraz całe miasto zakorkowane, a przy takiej imprezie az strach pomyslec co by sie działo.
            "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Stadiony?? ej to jest koncowa sprawa? a cala infrastruktura?? drogi?? hotele?? boiska?? przeciez gdzies trzeba tych ludzi zakwaterowac?? przyajc kibicow z calego swiata, dac druzyan mozliowsc trenowania na pozadnych boiskach...

Komentarz

Zamieszczone przez szczepan
                przyajc kibicow z calego swiata
                Tylko z Europy bo to są ME a nie MŚ

Komentarz

ale pewnie przyjezdzaja tez fani z innych kontynentow :P

zartuje :P moj blad :+:

Komentarz

No jasne. Mecze grupowe można by rozegrać w Jaworznie i w Łęcznej.
                    A pomysł jest świetny. Przynajmniej cały świat (albo Europa) zobaczy że piłka nozna Polsce to sport dla wybranych. masz 100 000 chętnych do obejrzenia meczu i 10 000 miejsc.

Litości.
                    For those about to rock,
                    I salut you!!!

Komentarz

Wbrew niektórym opiniom mnie ten pomysł się podoba. Pytanie czy w budżecie centralnym znalazły by się środki na poprawę infrastruktury...

Komentarz

wreszcie zagramy w Mistrzostwach Europy !!!!!!

a serio to dla mnie poroniony pomysł

Komentarz

Pracuję...
                        X