Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Finał Pucharu Polski

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Finał Pucharu Polski

Wisła Kraków przegrywa na dwie minuty przed końcem z Wislą Płock 1:0 . Bramke dla Płocczan strzelił JELEŃ
    Polonia Szlocha, Muranów Legię Kocha!

ale z niego Jeleń , a może jednak przyda się w Legii .

P.S. Mowiłem że wygra Wisła :buhaha:

Komentarz

Podobno było 3 tyś kibiców .... no comment.
      you may try - (L) - but it won't die!
      ITI GO HOME!!!

Komentarz

Kibice krakowscy - kicha (3 tys)
        piłkarze też

Komentarz

Z tego, co wiem, to było jakieś 5 , nie 3 tysiące na meczu, co nie zmienia faktu, że nie jest to szczytowe osiągnięcie............
          podpis cyfrowy <--------
          ================
          Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Zamieszczone przez PRASKI
            wisła skisła obydwie

hahahahahhahahahahahhahahahah
            to ja tu wiesz, taki lekko zalamany po meczu a Ty mi kolego taka gra slow nagle wyjechales, i wiesz, rozsmieszyles mnie szczerze
            hahahahahha
            ze to niby Wisla i Wisla, tylko ze jedna z Krakowa a druga z Plocka i ze to slowo Wisla sie rymuje ze skisla
            hahahhahahha
            wybacz, ale tazam sie po podlodze. Jak bedziesz mial jeszcze cos nowego to zapodaj.
            hahahahhahahahahhahahahhahah
            PS. Teraz moze juz byc tylko lepiej i wcale nie pisze tu o meczu Wisly z Wisla. Pisze to o pionie (czy jak to sie zwie) tego przybytku, znanego z wysokiej kultury wczesniej jak i wszechstronnego jezdzenia po innych forach. Zapraszam do nas w poszukiwania wyrazu "legła". Caly dzien siedze i ani jednego nie wiedzialem. 8o
            mam teledysk z britnej

Komentarz

ten cały puchar wywołuje u mnie smiech...

Komentarz

Mnie najbardziej rozbawia, że TVP postanowiła przy tej okazji wrócić do niegdysiejszeg rachunku ekonomicznego w kwestii transmisji - czytaj: "Wy nam zapłaćcie , to my wam zrobimy transmisję".
                Inna sprawa- ile osób by ten mecz oglądało?
                podpis cyfrowy <--------
                ================
                Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Zamieszczone przez takiowaki
                  Zamieszczone przez PRASKI
                  wisła skisła obydwie

hahahahahhahahahahahhahahahah
                  to ja tu wiesz, taki lekko zalamany po meczu a Ty mi kolego taka gra slow nagle wyjechales, i wiesz, rozsmieszyles mnie szczerze
                  hahahahahha
                  ze to niby Wisla i Wisla, tylko ze jedna z Krakowa a druga z Plocka i ze to slowo Wisla sie rymuje ze skisla
                  hahahhahahha
                  wybacz, ale tazam sie po podlodze. Jak bedziesz mial jeszcze cos nowego to zapodaj.
                  hahahahhahahahahhahahahhahah
                  PS. Teraz moze juz byc tylko lepiej i wcale nie pisze tu o meczu Wisly z Wisla. Pisze to o pionie (czy jak to sie zwie) tego przybytku, znanego z wysokiej kultury wczesniej jak i wszechstronnego jezdzenia po innych forach. Zapraszam do nas w poszukiwania wyrazu "legła". Caly dzien siedze i ani jednego nie wiedzialem. 8o
                  a mozesz teraz poszukac wszystkich wyrazow zaczynajacych sie na "A"??

Komentarz

• bardzo słaby mecz Krakowian.
                      Jesli oddaje się 4 celne strzały na bramke rywala, to coś jest nie tak.

Pozostał jednak jeszcze rewanż, a w nim wszystko możliwe.

BTW -
                      wydaje mi się, że akurat kibice Legii powinni dopingować Białą Gwiazde - tzn życzyć Jej szczęścia w tym finale; bo gdyby - odpukać - to np. Grodzisk zdobył tytuł Mistrzowski, to Legia nawet z 4. miejsca by do PUEFA awansowała.

Widzów na meczu dokładnie 5382
                    AQUI VA UN SOLDADO DE AMERICA.

Komentarz

Wisle kibicowalem raz... jak grala z Schalke bo szwabow kurwow nie lubie, wystraczy tego kibicowania na kolejne 25 lat mego zycia

Komentarz

Zamieszczone przez Adams_
                        Wisle kibicowalem raz... jak grala z Schalke bo szwabow kurwow nie lubie, wystraczy tego kibicowania na kolejne 25 lat mego zycia

Ja też w polskiej lidze nie mam zamiaru dopingować Wisły, jak przegra puchar i mistrza to z własnej winy.

Tak jak my z własnej winy możemy zostać poza pucharami.

Komentarz

Wisła jest w takiej formie , że jak byśmy wszystko wygrali do końca , to kto wie...

wiadomo natomiast , że nie wygramy wszystkiego do końca

Komentarz

Zamieszczone przez jarcyś
                            Wisła jest w takiej formie , że jak byśmy wszystko wygrali do końca , to kto wie...

wiadomo natomiast , że nie wygramy wszystkiego do końca
                            Bo nasza forma tez nie jest najlepsza, a do tego - aa nie bede sie denerwowal.

Komentarz

też mi sie gdzieś tam tli jeszcze nadzieja że jak wisła w takiej formie to może potraci troche tych punktów ....ale nie robie sobie wielkich nadzieji żeby sie nie rozczarować ..ch** z wisłą patrzmy na siebie i bądźmy z Legią cały czas ...juz w niedziele wszyscy na stadion !!!
                              Nasze serca które My za Legie damy w każdy czas czy czas dobry czy czas zły....

Komentarz

Pracuję...
                              X