Kolarstwo

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Raffi
    *****istrator
    • 05.2003
    • 13553

    czemu płaczesz, ja obstawiłem, że w tym roku zarządzi Heras
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

    Komentarz

    • pusty
      Legionista
      • 05.2004
      • 3765

      A ja sie więcej spodziewałem po Hamiltonie, Mayo no i przede wszystkim Ulrichu a tu Armstrong okazal się bezkonkurencyjny. Swoją drogą ciekawe co zadecydowało o tak słabym występie Ulricha...

      Komentarz

      • Krzpac
        Widzew Łódź
        • 05.2003
        • 1362

        Zamieszczone przez pusty
        A ja sie więcej spodziewałem po Hamiltonie, Mayo no i przede wszystkim Ulrichu a tu Armstrong okazal się bezkonkurencyjny. Swoją drogą ciekawe co zadecydowało o tak słabym występie Ulricha...
        nie wiem moze się myle... ale Ullrich poprostu nie moze lepiej jechac... on nawet w 100% dyspozycji Armstronga nie dogoniłby, a moze właśnie w tegorocznym TdF jedzie na 100% swoich możliwosci,moze on lepiej jechac juz nie moze ?... dla mnie jest to zawodnik który kiedyś coś tam osiąnął i teraz te sukcesy z przeszłosci się ciągnął za nim + dobra reklama robią swoje... dlatego cały czas jest stawiany w gronie faworytów...

        Komentarz

        • pusty
          Legionista
          • 05.2004
          • 3765

          Zamieszczone przez Krzpac
          Zamieszczone przez pusty
          A ja sie więcej spodziewałem po Hamiltonie, Mayo no i przede wszystkim Ulrichu a tu Armstrong okazal się bezkonkurencyjny. Swoją drogą ciekawe co zadecydowało o tak słabym występie Ulricha...
          nie wiem moze się myle... ale Ullrich poprostu nie moze lepiej jechac... on nawet w 100% dyspozycji Armstronga nie dogoniłby, a moze właśnie w tegorocznym TdF jedzie na 100% swoich możliwosci,moze on lepiej jechac juz nie moze ?... dla mnie jest to zawodnik który kiedyś coś tam osiąnął i teraz te sukcesy z przeszłosci się ciągnął za nim + dobra reklama robią swoje... dlatego cały czas jest stawiany w gronie faworytów...
          Może masz rację, ale z drugiej strony przecież rok temu przegrał niewiele i to jescze miał pecha (wywrotka na drugiej czasówce). A w pierwszej czasówce prześcignął Armstronga o ponad minute. A tak wogóle to szkoda, że w tym roku nie jadą ci co najodważniej w tamtym roku atakowali Armstronaga, mam na myśli Belokiego i Vinokurowa.

          Komentarz

          • Krzpac
            Widzew Łódź
            • 05.2003
            • 1362

            Pusty w tamtym roku moze poprostu Armstrong był w słabszej formie i dlatego Niemiec był tak blisko...

            ale nie ma co gdybac ;]

            Komentarz

            • pusty
              Legionista
              • 05.2004
              • 3765

              Zamieszczone przez Krzpac
              Pusty w tamtym roku moze poprostu Armstrong był w słabszej formie i dlatego Niemiec był tak blisko...

              ale nie ma co gdybac ;]
              No chyba masz rację...
              A dzisiaj Armstrong znowu pokazal klasę.

              Komentarz

              • Yevaud
                Legionista
                • 05.2003
                • 5877

                Ech...
                Ullrich uiekał. A gonił go Voigt. Etap wygrał Armstrong.
                Bjarne Riis chyba jest zadowolony z drugiego miejsca Basso i nie ma zamiaru walczyć o więcej.
                Bo jakiż cel miała gonitwa Voigta za Ullrichem? Cóż udało się osiągnąć? Kolejne 8 sekund straty do Armstronga jedynie! Nie widać w tym żadnego sensu. Mozna było pozwolić męczyć się i Ullrichowi (uciekającemu) i goniącym chłopakom Armstronga i samemu Armstrongowi, tymczasem zmarnawno siły na pogoń... Bez sensu. Chyba, ze chodzi tylko o obronę 2 miejsca i nic więcej.
                koko koko Skorza spoko...

                Komentarz

                • pusty
                  Legionista
                  • 05.2004
                  • 3765

                  Zamieszczone przez Yevaud
                  Ech...
                  Ullrich uiekał. A gonił go Voigt. Etap wygrał Armstrong.
                  Bjarne Riis chyba jest zadowolony z drugiego miejsca Basso i nie ma zamiaru walczyć o więcej.
                  Bo jakiż cel miała gonitwa Voigta za Ullrichem? Cóż udało się osiągnąć? Kolejne 8 sekund straty do Armstronga jedynie! Nie widać w tym żadnego sensu. Mozna było pozwolić męczyć się i Ullrichowi (uciekającemu) i goniącym chłopakom Armstronga i samemu Armstrongowi, tymczasem zmarnawno siły na pogoń... Bez sensu. Chyba, ze chodzi tylko o obronę 2 miejsca i nic więcej.
                  No chyba chodzi o obrone drugiego miejsca tym bardziej że są jescze dwie czasówki a tam Basso raczej napewno nie miałby szans z Armstrongiem...

                  Komentarz

                  • Krzpac
                    Widzew Łódź
                    • 05.2003
                    • 1362

                    dzis co pokazał US Polstal i Armstrong mistrzostwo swiata... widac ogromne doswiadczenie taktyka wręcz perfekyjna...

                    Po co US Postal ma gonic Ullriha, po co mial tracic siły, niech się tym zajmnie ekipa CSC, przeciez im bardziej powinno zeby Niemiec mial jak najwiekszą strate do Basso... widac ze za bardzo 'US Army' nie przejmowało się ze Ullrich uciekl oni dobrze wiedzieli ze predzej czy poźniej dojdą go...

                    koncówka rozegrana przez Armstronga swietna... wspaniala technika... w najlepszym momencie zaatakował, wspaniale wjechał w zaktręt...

                    widzieliscie ta powtórke jego finiszu pokazaną kamerą z helikoptera ?

                    Komentarz

                    • Raffi
                      *****istrator
                      • 05.2003
                      • 13553

                      no....A mnie zaciekawiła inna rzecz: Hincapie jest na 33. miejscu w generalce. To mówi samo o dominacjii USPS w tym roku
                      podpis cyfrowy <--------
                      ================
                      Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

                      Komentarz

                      • Raffi
                        *****istrator
                        • 05.2003
                        • 13553

                        Lance właśnie wszystkich miażdży.....
                        2. +0.40 Ullrich
                        3. +1.07 Kloeden.....a do mety jeszcze kawałek......
                        podpis cyfrowy <--------
                        ================
                        Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

                        Komentarz

                        • pusty
                          Legionista
                          • 05.2004
                          • 3765

                          No czyli znowu Lance... Potwierdził dzisiejszą czasówką, ze naprawdę w tym roku nikt i nic nie było mu w stanie przeszkodzić w 6 zwycięstwie.

                          Komentarz

                          • Krzpac
                            Widzew Łódź
                            • 05.2003
                            • 1362

                            Zamieszczone przez Raekwon99
                            A Armstrong jest rzeczywiście niewiargodny, ale tylko w TDF.
                            'tylko' no powiedzmy... ale nie jest to spowodowane tym ze jest słaby... tylko tym ze LA ma jeden w sezonie - wygranie TdF i temu WSZYSTKO jest podporządkowane...

                            LA jest obcnie 7 zawodnikiem w klasyfikacji UCI czyli to 'tylko' chcialo by mnie wielu kolarzy...

                            Komentarz

                            • pusty
                              Legionista
                              • 05.2004
                              • 3765

                              Zamieszczone przez Raekwon99
                              Zastanawia mnie postawa Herasa, który jeździł lepiej jako pomocnik niż na "swój rachunek". Teraz skorzystał na tym Azevedo i jest wysoko w generalce. Ogólnie cała jego druzna Liberty zawiodła, czyli wynikałoby z tego, że zostali źle przygotowani. Z drugiej strony Heras spędził sporo czasu u Pocztowców i wie jak takie przygotowania do TDF powinny wyglądać. Pamiętam też jak Heras szalał na podobnej czasówce podczas Vuelty, tylko wtedy jeszcze w USP. Szkoda mi go.
                              No właśnie dziwna sprawa jest z tym Herasem. Jak jeżdzil w US Postal to potrafił cale podjazdy jechać na czele peletonu nadając mu takie tempo, że wiekszość zawodników odpadała. Bywały nawet takie etapy gdzie jako jedyny dojeżdżal na mete razem z Armstrongiem i niekiedy te etapy wygrywał. Natomiast teraz zostaje na każdej większej górce... Naprawdę dziwne...

                              Komentarz

                              • Krzpac
                                Widzew Łódź
                                • 05.2003
                                • 1362

                                po pierwsze... mysle ze został źle przygotowany do wyscigu.......

                                po drugie mysle ze nie ma odpowiedniej psychiki do bycia liderem wielkim liderem, mysle ze woli byc tym drugim, trzecim gdzie wykonuje polecenia dyrektora........ gdzie wszystkie oczy nie sa skupione na nim.....

                                Komentarz

                                Pracuję...