Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Milan - Inter

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Milan - Inter

To będą już 254 derby Mediolanu.
    Stadion San Siro będzie dziś pełen: na trybunach zasiądzie ponad 75 tysięcy widzów, w czym 65 tysięcy "milanistów", bo Milan jest gospodarzem pierwszego spotkania. Ale nawet gdyby stadion był dwa razy większy, nie pomieściłby wszystkich chętnych. W nocy z niedzieli na poniedziałek tysiące ludzi koczowały pod kasami, choć w wolnej sprzedaży było tylko kilkaset biletów. Musiała interweniować policja, bo walka szła na pięści. U konika bilet kosztuje 500 euro. Handlują fałszerze i "detaliści", bo sprzedawano tylko po dwa bilety.

500 euro 8- To my mowimy zę u nas są drogie bilety '8
    Polonia Szlocha, Muranów Legię Kocha!

500 euro ?? 8- 8- :/ no ale bynajmniej tam dużą część osób takie cenu nie straszą bo w porównaniu do ich zarobków... to te ceny nie są aż tak wysokie (może dla niektórych, a dla nas na pewno :/)

Komentarz

Wprawdzie napisałem to w innym wątku, ale co tam... FORZA MILAN

254 derby - robi wrażenie
      Jeżeli chodzi o "czarnorynkową" cenę biletu, to jest bardzo duża. Ale nie możemy porównywać naszych zarobków z Europą, bo jest to porównanie tragikomiczne... niestety.
      Trzeba na to spojrzeć nieco inaczej i przeliczać 1 do 1-go. Bo jakbyś tam pracował i liczył euro 1 do 4-ch, to nawet coli bys sobie nie kupił, bo kosztuje 2-3 euro (8-12 plnów)
      A przeliczając 1 do 1-go i patrząc na cenę biletu, to nie dałbyś pięciu stówek na taki meczyk??? Bo ja raczej tak...
      Mówię oczywiście o biletach w wolnej sprzedaży, bo są jeszcze posiadacze karnetów (w ilości kilkudziesięciu tysięcy), którzy mają pierwszeństwo przy zakupie biletów na mecze pucharowe i płacą normalną cenę...
      "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Komentarz

"Walki szły na pięści..."

Ja to tych koników wziąłbym na pięści Osobiście raz w życiu kupiłem bilet u konika - na Polska - Łotwa . Na 7 godz przed meczem w kasach nie było biletów , a jakiś głupi stary dziad podchodzi , wyjmuje pakiecik biletó ( nie wiem ile ich było ,ale z 60 na pewno ) i pyta ,gdzie bym sobie ***** życzył :/ . Wziąłem na Zylete ,za podwojną cenę ...
        you may try - (L) - but it won't die!
        ITI GO HOME!!!

Komentarz

a tak pozatym będzie 2-0

Komentarz

3-0 dla MILANU

Yakuza to są derby Mediolanu a nie Rzymu '8
            Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

heh faktycznie Yakuza tu jest błąd, choć wcześniej tego nie zauważyłem a co do wyniku to wiem że fanów Interu tu raczej nie ma ale ja stawiam 2:1 dla Interu

Komentarz

O ***** 8- faktycznie Juz zmieniam :buhaha:

Komentarz

Mam nadzieję,że będziemy świadkami świetnego widowiska.Już się szykuję na ten mecz,jeszcze godzina i 9 minut Milan wygra 3:1.
                  Nie mam pomysłu na podpis

Komentarz

Ja tam nie lubie tego waszego Milanu ale pewnie ogra Inter bezproblemowo

Komentarz

no i zonk bo byl remis... a to oznacza ze rewanz bedzie jeszcze bardziej ciekawy...

Komentarz

Kicha taka, ze sie w pale nie miesci... zasnac mozna bylo

Komentarz

Bardzo słaby mecz.
                          Ale czegóż się spodziewać gdy grają dwaj przedstawiciele najnudniejszego po Niemcach stylu gry, a w dodatku ich działania determinuje walka o finał, która się skupia na zachowaniu czystego konta bramkowego.

Smuci mnie natomiast forma Szewczenki.
                          Gdy wystepował w Dynamie był najlepszym napastnikiem świata. Sam wygrywał mecze.
                          Potem siłą rozpędu jeszcze coś pograł w Milanie, ale teraz jest cieniem samego siebie.

Finał Juventus-Milan/Inter to bedzie porażka futbolu.
                          Szalenie nudny mecz z co najwyżej jedną bramką.
                          AQUI VA UN SOLDADO DE AMERICA.

Komentarz

Ja osobiście nienawidze włoskiej piłki, jest to dla mnie tragedia, to sa je :* ne sq :* yny, niech oni do teatru sobie ida a nie biora sie za gre w pilke, zreszta oni nie graja wsumie, bo nie mozna nazwac gra chamskiego prowokowania i wymuszania fauli, ci włosi sa po :* ani. Wiem co mowie bo grałem kilka meczy przeciwko takim włsokim qr :* om i jak cie sfałlowal i juz chciales mu zajebac to sukinsyn przepraszal, puzniej cie jeszcze podcinal itp...naszczescie nie dawalem im powodu do udawania bo jak ich faulowalem to mocno pewnie i boleśnie '8
                            http://www.diving.neostrada.pl/baner_antyue.gif[/img] [img]http://partner.wapster.pl/logosrv.aspx?id=653649

Komentarz

Mecz to trybuny, wole nudny mecz ligi wloskiej niz najlepszy mecz u angoli. Szczegolnie duze wymioty zbieraja mi sie na mysl o ogladaniu meczu ze stadionu Kanonierow.

Komentarz

Pracuję...
                              X