Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekwueme??

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ekwueme??

nie wiem czemu ale jakos wogole nie komentujemy zachowanie Ekwueme... przeciez to jest komedia lepsza od tej z licencjami... poprostu zenada... w normalnym zachodnim klubie zostalby wylany na zbity pysk i po krzyku... eh polski futbol...

Re: Ekwueme??

Zamieszczone przez szczepan
    nie wiem czemu ale jakos wogole nie komentujemy zachowanie Ekwueme... przeciez to jest komedia lepsza od tej z licencjami... poprostu zenada... w normalnym zachodnim klubie zostalby wylany na zbity pysk i po krzyku... eh polski futbol...
    Podobno został zdyskwalifikowany przez Wisłę P. na trzy miechy i.......... odwołał się do PZPN-u 8-
    Only You

Komentarz

Yahaya itd. Oni juz tak maja... co tam sie dzieje w tej Afryce, chyba dobre baunsy, oprocz Zimbabwe.

W Dorymundzie typ dostal za 3 tygodnie opoznienia 400 tys Euro kary .

Komentarz

nowy dyskotekowo-melanzowo-baunsowo-imprezowy raj.. .Zimbabwe

a tak swoja droga 1000 :P

Komentarz

Re: Ekwueme??

Zamieszczone przez szczepan
          A co tu komentowac,Ekwueme,Uche......w dupach sie czarnuchom poprzewracało i sie za wielkie gwiazdy uwazają...
          WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!
          RYSIO Z "KLANU" TO BYDLE I CIOTA!!!

Komentarz

Phi - ja też bym wybrał reprę na jego miejscu. Co innego te spóźnienia z wakacji... 8o

Jak olewa ten klub oleje i inny.
            Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

Pracuję...
            X